Akių priežiūra

Svarbu reguliariai lankytis pas akių priežiūros specialistą, kad pasirūpintumėte savo akių ir bendra sveikata.

80%

Pasaulio sveikatos organizacija teigia, kad net 80% regėjimo sutrikimų galima išvengti arba išgydyti.

2050

Pasaulyje bus daugiau nei 600 milijonų regėjimo praradimo atvejų. (duomenys iš VLEG/GBD 2020)

22%

Pagal Royal College of Ophthalmologists tyrimą, net 22% žmonių visame pasaulyje patiria miopijos simptomus.

>48

Akių gydytojai gydo daugiau nei 48 akių ligų.

Akys pasako apie sveikatą žymiai daugiau nei tik tai, ar regėjimas geras ar ne. Reguliarus lankymasis pas akių priežiūros specialistą padės palaikyti gerą regėjimą, išvengti akių ligų ir net nustatyti kitas sveikatos problemas. Atminkite, kad kai kurie sutrikimai gali likti ilgai nepastebėti. Jei skundžiatės neaiškiu / laikinai susilpnėjusiu matymu, galvos skausmu akių perštėjimu ir pan., apsilankykite pas akių priežiūros specialistą. Praleistas akių regėjimo patikrinimas – tai praleista galimybė nustatyti galimas sveikatos problemas, tokias kaip diabetas ar aukštas kraujospūdis ar didelis cholesterolio kiekis kraujyje, kurių ankstyvieji požymiai dažnai pastebimi akyse. Nuolatinė akių patikra gali užkirsti kelią šioms problemoms, kol jos dar nepadarė nepataisomos žalos akims ir sveikatai.

Kaip dažnai rekomenduoja tikrintis regėjimą?

Akių priežiūros specialistai rekomenduoja tikrintis regėjimą bent kartą į metus. Tą reikėtų daryti ir tiems, kuriems regėjimo korekcija nereikalinga. Tačiau jei jaučiate, kad Jūsų regėjimas pakito ar ėmė varginti tam tikri simptomai (ašarojimas, sausėjimas ir pan.), nedelskite ir užsiregistruokite akių patikrai.

Gydomieji kabinetai

„Optikos pasaulio” salonuose Jūsų laukia ne tik kvalifikuoti akių priežiūros specialistai, bet ir nauja bei moderni oftalmologinė įranga. Dėl gydomųjų kabinetų darbo laiko skambinti tel. 8 646 80937
Laukiame Jūsų skambučių darbo dienomis 8:00-17:00 val.

AKIŲ LIGOS

Informacija ir patarimai apie akių ligas