Optikos pasaulis / Akių priežiūra

AKIŲ PRIEŽIŪRA

Svarbu reguliariai lankytis pas akių priežiūros specialistą, kad pasirūpintumėte savo akių ir bendra sveikata.

80%

Pasaulio sveikatos
organizacija teigia, kad
net 80% regėjimo sutrikimų galima išvengti arba išgydyti.

2050

Pasaulyje bus daugiau nei
600 milijonų regėjimo praradimo atvejų. (duomenys
iš VLEG/GBD 2020)

22%

Pagal Royal College of Ophthalmologists tyrimą, net 22% žmonių visame pasaulyje patiria miopijos simptomus.

>48

Akių gydytojai gydo
daugiau nei 48 akių ligų.

Akys pasako apie sveikatą žymiai daugiau nei tik tai, ar regėjimas geras ar ne. Reguliarus lankymasis pas akių priežiūros specialistą padės palaikyti gerą regėjimą, išvengti akių ligų ir net nustatyti kitas sveikatos problemas.

Atminkite, kad kai kurie sutrikimai gali likti ilgai nepastebėti. Jei skundžiatės neaiškiu / laikinai susilpnėjusiu matymu, galvos skausmu akių perštėjimu ir pan., apsilankykite pas akių priežiūros specialistą.

Praleistas akių regėjimo patikrinimas – tai praleista galimybė nustatyti galimas sveikatos problemas, tokias kaip diabetas ar aukštas kraujospūdis ar didelis cholesterolio kiekis kraujyje, kurių ankstyvieji požymiai dažnai pastebimi akyse.

Nuolatinė akių patikra gali užkirsti kelią šioms problemoms, kol jos dar nepadarė nepataisomos žalos akims ir sveikatai.

Registruokitės jau šiandien!

Akių priežiūros specialistai rekomenduoja regėjimą tikrinti bent kartą per metus. Registruokitės akių patikrai ir užkirskite kelią regėjimo problemoms.

Kaip dažnai rekomenduoja
tikrintis regėjimą?

Akių priežiūros specialistai rekomenduoja tikrintis regėjimą bent kartą į metus.

Tą reikėtų daryti ir tiems, kuriems regėjimo korekcija nereikalinga. Tačiau jei jaučiate, kad Jūsų regėjimas pakito ar ėmė varginti tam tikri simptomai (ašarojimas, sausėjimas ir pan.), nedelskite ir užsiregistruokite akių patikrai.

Gydomieji kabinetai

„Optikos pasaulio” salonuose Jūsų laukia ne tik
kvalifikuoti akių priežiūros specialistai, bet ir nauja
bei moderni oftalmologinė įranga.

Dėl gydomųjų kabinetų darbo laiko
skambinti tel. 8 666 00636

Laukiame Jūsų skambučių darbo dienomis
8:00-17:00 val.

I

Kodėl verta rinktis „Optikos pasaulį“

Pirkimas
išsimokėtinai

Sužinoti daugiau

12 mėnesių
garantija

Sužinoti daugiau

Lojalumo
programa

Sužinoti daugiau

Sveikatos
draudimas

Sužinoti daugiau

Optikos
salonai

Sužinoti daugiau

Dovanų
kortelė

Sužinoti daugiau

Partneriai

Sužinoti daugiau

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip išvengti akių ligų?

Norint išvengti akių ligų itin svarbu reguliariai tikrintis regejimą. Akių priežiūros specialistai pataria tikrintis regėjimą bent kartą į metus, o taip pat nešioti kokybiškus saulės akinius, kurie apsaugo nuo žalingų UV spindulių, bei į savo mitybos racioną įtraukti daugiau maisto turinčio antioksdantų (pvz., daržovių, vaisių).

Ar akių ligos paveldimos?

Taip, daugelis akių ligų yra paveldimos. Apsilankę pas akių priežiūros specialistą, pasidalinkite savo šeimos ligų istorija, nes ankstyvieji akių ligų ir regėjimo pokyčių požymiai gali pasireikšti bet kuriame amžiuje.

Ar glaukoma užkrečiama?

Glaukoma neužkrečiama, tačiau ja susirgti įtakos turi paveldimumas, taip pat cukrinis diabetas, trumparegystė, migrena, arterinio kraujospūdžio svyravimai. Verta atkreipti dėmesį į tai, jog pradinėse stadijose ši liga dažniausiai nesukelia jokių nusiskundimų, todėl vienintelė glaukomos profilaktika yra reguliarus lankymasis pas akių priežiūros specialistą.

Kokie požymiai signalizuoja apie akių ligas?

Atkreipkite dėmesį į šiuos požymius: prastėjanti rega, šviesos baimė, besiliejantis vaizdas ir kiti panašūs simptomai gali būti pirmieji akių ligų požymiai.

Ką reiškia padidėjusi akių ligų rizika?

Padidėjusiai akių ligų rizikai įtakos turi paveldimumas ir tokios ligos, kaip cukrinis diabetas ar hipertenzija. Šios ligos gali smarkiai paveikti regėjimą.