Akinių lęšiai

Tobulėjant technologijoms, keičiasi ir lęšiai. Anksčiau jie buvo gaminami tik iš stiklo. Šiandien dauguma yra pagaminti iš aukštųjų technologijų plastiko. Šie lęšiai yra lengvesni, nelūžta taip lengvai, kaip stiklas.

Patogių akinių paslaptis

Patogūs akiniai

Profesionali regėjimo korekcija

Rekomenduojame akinius užsakinėti pagal naujausius Jūsų regėjimo duomenis. Šiam tikslui, mūsų optikos salonuose galite registruotis profesionaliai regėjimo patikrai.

Tinkamai parinkti akinių rėmeliai

Tinkamai parinkti akinių rėmeliai – puiki išvaizda ir komfortiška
savijauta! Padėsime išsirinkti akinius, kuriuos Jūs norėsite nešioti kiekvieną dieną. Dėl to, svarbu įvertinti ar rėmeliai tinkamai priglunda ir neliečia skruostų, taip pat, ar rėmelio kojelės yra pakankamo ilgio ir neįsispaudžia į smilkinius.

Priderinti akinių lęšiai

Akinių lęšiai – aiškaus matymo garantas. Tinkamai priderinus akinių lęšius prie išsirinkto rėmelio pagerinamas akinių estetinis vaizdas ir suteikiamas maksimalus akinių lengvumas.

Kuriam akinių nešiotojo tipui priklausote?

Nežinote kuriuos akinių lęšius rinktis? Kreipkitės į patogiausią optikos saloną, o mes pasistengsime Jums padėti!

Puikus matymas be akinių

Nepamirškite nešioti kokybiškus saulės akinius. Taip pat, galite įsigyti apsauginius akinius darbui kompiuteriu arba akinius vairavimui.

Trūksta aiškaus matymo į toli esančius dalykus

Trumparegystė yra labai dažna akių liga, dėl kurios tolimi objektai atrodo neryškūs, o artimi objektai gali būti aiškiai matomi.

Trūksta aiškaus matymo į arti esančius dalykus

Hiperopija arba toliaregystė yra tada, kai matote dalykus, kurie yra toli geriau, nei tuos, kurie yra iš arti. Jūsų akys geriau sutelkia dėmesį į tolimus daiktus nei į netoliese esančius.

Presbiopija

Regėjimo iššūkiai sulaukus 40-ies

Akies lęšio lankstumas sumažėja dėl senatvės. Dėl to negalite aiškiai matyti netoliese esančių daiktų. Gydymo tikslas yra tai kompensuoti. Yra galimi tokie presbiopijos gydymo būdai:

  • paprastus skaitymo akinius – tik skaitymui 40 cm atstumu;
  • šiuolaikinius skaitymo akinius – skaitymui 40 cm atstumu ir aiškiam matymui ištiestos rankos atstumu;
  • progresinius akinius – su jais matysite puikiai visais atstumais ir jų nereikia nusiimti.

Akinių lęšiai

Ploni akinių lęšiai –
užtikrina akinių estetiką ir lengvumą

Akiniams su neigiamo ženklo akinių lęšiais – kuo didesni akinių rėmeliai, tuo didesnis ploninimo indeksas rekomenduojamas (net ir esant nestipriai regėjimo korekcijai). Akiniams su teigiamo ženklo akinių lęšiais – rekomenduojama rinktis ovalesnės formos akinių rėmelius.

Akinių lęšiai

Lengvesnė akinių priežiūra

Lęšiai dengti aukštesnės kokybės dangomis lengviau nusivalo, yra skaidresni, sumažina atspindžius ir turi padidintą apsaugą smulkiems įbrėžimams. Kokybiška akinių lęšiu danga rekomenduojama visos rūšies akiniams, nepriklausomai nuo to ar jūs juos dėvite nuolatos ar tik kartais.

Išsirinkite akinius pagal savo poreikius

feat_icon

Pastoviam nešiojimui

Išskirtinai ilgas laikas praleidžiamas prie šviečiančių ekranų gali sukelti regėjimo problemų net ir žmonėms, kurie niekada tuo nesiskundė.

Akiniai pastoviam nešiojimui
feat_icon

Skaitymui

Ignoruojant atsiradusius matymo sutrikimus tikimasi atitolinti skaitymo akinių įsigijimą, ko pasėkoje gali atsirasti galvos skausmai, nuovargis, miego sutrikimai, nuotaikų kaita ir net lėtinio konjunktyvito požymiai.

Skaitymo akiniai
feat_icon

Darbui kompiuteriu

Vertinant tai, kad mūsų akys nepritaikytos tiek daug laiko žiūrėti į šviečiančius ekranus, būtina reaguoti į pirmutinius akių diskomforto simptomus.

Akiniai darbui kompiuteriu
feat_icon

Vairavimui

Vairavimas sutemus ar naktį daugeliui žmonių gali kelti stresą. Sumažėjęs šviesos kiekis, kartu su artėjančio eismo akinimu gali apsunkinti matymą.

feat_icon

Apsaugai nuo saulės

Akiniai nuo saulės ar saulės akiniai yra apsauginių akinių forma, sukurta tam, kad ryški saulės šviesa ar kita stipri šviesa nepakenktų Jūsų akims ar nesukeltų nepatogumų.

feat_icon

Puikus matymas visais atstumais

Jei Jums ~40 metų, turbūt pradedate susidurti su sunkumais ryškiai matyti viską, kas yra arti? Jums gali padėti skaitymo arba progresiniai akinių lęšiai.

feat_icon

Akiniai vaikams

Per pirmuosius septynerius – aštuonerius gyvenimo metus vaiko regėjimo sistema vis dar vystosi. Kai kuriais atvejais gali prireikti akinių, kurie palengvintų regėjimą.

feat_icon

Sportui

„Optikos pasaulis“ specializuojasi receptinių akinių ir akinių srityje. Bet gali pasiūlyti ir akinius sportui.

feat_icon

Išskirtiniams atvejams

Specialios paskirties akiniai yra pagaminti taip, kad patenkintų skirtingus poreikius.