Optikos pasaulis / Akinių lęšiai

Akinių lęšiai

Tobulėjant technologijoms, keičiasi ir lęšiai. Anksčiau jie buvo gaminami tik iš stiklo. Šiandien dauguma yra pagaminti iš aukštųjų technologijų plastiko. Šie lęšiai yra lengvesni, nelūžta taip lengvai, kaip stiklas.

Patogių akinių paslaptis

Patogūs akiniai

Profesionali regėjimo korekcija

Rekomenduojame akinius užsakinėti pagal naujausius Jūsų regėjimo duomenis. Šiam tikslui, mūsų optikos salonuose galite registruotis profesionaliai regėjimo patikrai.

Tinkamai parinkti akinių rėmeliai

Tinkamai parinkti akinių rėmeliai – puiki išvaizda ir komfortiška
savijauta! Padėsime išsirinkti akinius, kuriuos Jūs norėsite nešioti kiekvieną dieną. Dėl to, svarbu įvertinti ar rėmeliai tinkamai priglunda ir neliečia skruostų, taip pat, ar rėmelio kojelės yra pakankamo ilgio ir neįsispaudžia į smilkinius.

Priderinti akinių lęšiai

Akinių lęšiai – aiškaus matymo garantas. Tinkamai priderinus akinių lęšius prie išsirinkto rėmelio pagerinamas akinių estetinis vaizdas ir suteikiamas maksimalus akinių lengvumas.

Kuriam akinių nešiotojo tipui priklausote?

Nežinote kuriuos akinių lęšius rinktis? Kreipkitės į patogiausią optikos saloną, o mes pasistengsime Jums padėti!

Puikus matymas be akinių

Nepamirškite nešioti kokybiškus saulės akinius. Taip pat, galite įsigyti apsauginius akinius darbui kompiuteriu arba akinius vairavimui.

Trūksta aiškaus matymo į toli esančius dalykus

Trumparegystė yra labai dažna akių liga, dėl kurios tolimi objektai atrodo neryškūs, o artimi objektai gali būti aiškiai matomi.

Trūksta aiškaus matymo į arti esančius dalykus

Hiperopija arba toliaregystė yra tada, kai matote dalykus, kurie yra toli geriau, nei tuos, kurie yra iš arti. Jūsų akys geriau sutelkia dėmesį į tolimus daiktus nei į netoliese esančius.

Presbiopija

Regėjimo iššūkiai sulaukus 40-ies

Akies lęšio lankstumas sumažėja dėl senatvės. Dėl to negalite aiškiai matyti netoliese esančių daiktų. Gydymo tikslas yra tai kompensuoti. Yra galimi tokie presbiopijos gydymo būdai:

  • paprastus skaitymo akinius – tik skaitymui 40 cm atstumu;
  • šiuolaikinius skaitymo akinius – skaitymui 40 cm atstumu ir aiškiam matymui ištiestos rankos atstumu;
  • progresinius akinius – su jais matysite puikiai visais atstumais ir jų nereikia nusiimti.

Akinių lęšiai

Ploni akinių lęšiai –
užtikrina akinių estetiką ir lengvumą

Akiniams su neigiamo ženklo akinių lęšiais – kuo didesni akinių rėmeliai, tuo didesnis ploninimo indeksas rekomenduojamas (net ir esant nestipriai regėjimo korekcijai). Akiniams su teigiamo ženklo akinių lęšiais – rekomenduojama rinktis ovalesnės formos akinių rėmelius.

Lengvesnė akinių priežiūra

Lęšiai dengti aukštesnės kokybės dangomis lengviau nusivalo, yra skaidresni, sumažina atspindžius ir turi padidintą apsaugą smulkiems įbrėžimams. Kokybiška akinių lęšiu danga rekomenduojama visos rūšies akiniams, nepriklausomai nuo to ar jūs juos dėvite nuolatos ar tik kartais.

Akinių lęšiai