Optikos pasaulis / CAROLINA HERRERA

CAROLINA HERRERA

„CAROLINA HERRERA“ yra prabangios mados prekės ženklas, garsėjantis nesenstančia elegancija ir rafinuotu stiliumi. 1980 m., Venesueloje gimusi dizainerė Carolina Herrera žinoma dėl savo nepaliaujamo atsidavimo meistriškumui ir dėmesio detalėms. Carolina Herrera dizainuose šiuolaikinės mados tendencijos lengvai dera su nesenstančiu rafinuotumu, todėl jie yra pagrindinis pasirinkimas renginiams ant raudonojo kilimo, vestuvėms ir kitoms ypatingoms progoms.

WWW.CAROLINAHERRERA.com

Vyras ir moteris su Carolina Herrera akiniais

„CAROLINA HERRERA“ akinių kolekcijos yra nepakartojamos prekės ženklo nesenstančios elegancijos ir atsidavimo nepriekaištingam dizainui pratęsimas. Šios akinių linijos, kruopščiai sukurtos, kad įkūnytų „Carolina Herrera“ moters esmę, tai apima rafinuotumą, prabangą ir išskirtinį stiliaus pojūtį. Atidumas detalėms ir įsipareigojimai kokybei, kiekviena Carolina Herrera akinių ir saulės akinių pora liudija prekės ženklo atsidavimą tiek madai, tiek funkcionalumui.

„CAROLINA HERRERA“ akinių kolekcijos siūlo įvairių stilių įvairovę. Nuo didelių, spalvingų saulės akinių, skleidžiančių Holivudo žavesį, iki elegantiškų, minimalistinių akinių rėmelių, puikiai tinkančių kasdienei elegancijai. Firminiai prekės ženklo elementai, tokie kaip ikoninė CH monograma ar subtilios logotipo detalės, yra apgalvotai integruotos į akinių dizainą ir kiekvienai porai suteikia rafinuotumo. „Carolina Herrera“ akinių kolekcijos atspindi prekės ženklo įsipareigojimą amžinai prabangai, leidžiant dėvėtojams išreikšti savo individualumą per rafinuotumo ir grakštumo objektyvą.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur galima įsigyti „Carolina Herrera“ prekės ženklo akinių rėmelių ir saulės akinių?

„Carolina Herrera“ akinių rėmelių ar saulės akinių galima įsigyti „Optikos pasaulis“ regos ir klausos salonuose visoje Lietuvoje ir internetinėje parduotuvėje www.op.lt

Koks yra „Carolina Herrera“ akinių kainų diapazonas?

„Carolina Herrera“ akinių kainų diapazonas skiriasi priklausomai nuo konkretaus modelio ir kolekcijos, tačiau paprastai patenka į vidutinės ir aukščiausios klasės prabangių akinių diapazoną.

Ar „Carolina Herrera“ akiniai nuo saulės turi apsaugą nuo UV spindulių?

Taip, „Carolina Herrera“ akiniai nuo saulės gaminami su aukštos kokybės lęšiais, kurie 100% apsaugo akis nuo kenksmingų UV spindulių.

Ar „Carolina Herrera“ akinių kolekcijas kuria ir vyrams ir moterims?

Taip, „Carolina Herrera“ kuria akinių kolekcijas, tinkančias tiek vyrams, tiek moterims, siūlančias platų stilių asortimentą.