CAROLINA HERRERA AKINIŲ RĖMELIAI

Carolina Herrera

Carolina Herrera gimė aristokratiškoje venesualiečių šeimoje, buvo užauginta diegiant aukštas elgesio manieras, kurios paliko nenuginčijamą žymę jos charakteryje. Daugelį metų ji buvo lojali garsiausių pasaulio mados dizainerių klientė. Bet vieną dieną ji pati pradėjo modeliuoti vakarinę aprangą. Daug garsių asmenybių pasirinko jos kuriamą aprangą: Nancy Reagan, Hillary Clinton, Katherine Turner, Caroline Kenedy, Elisabeth of Yugoslavia, Jacqueline de Ribes, Bianca Jagger ir daugelis kitų.

Carolina Herrera

Šiandien Carolina Herrera yra pripažįstama kaip pasaulinės mados samprata (pavyzdys). Ji apima tris linijas: klasikinė linija pristatoma Carolina Herrera New York ženklu, kita pret-a-porter (gatavų drabužių) linija, pristatoma CH ženklu, o kosmetikoje Chic ženklu, galiausiai trečioji sportinė, jaunimui skirta linija 212 Carolina Herrera New York, įkūnija New York‘o įvaizdį ir dvasią.

Carolina Herrera 212 
Carolina Herrera yra įžymi ir įdomi savo klasikiniu, elegantišku, prabangiu stiliumi ir šiuolaikiniu dizainu. Nuolatos charakterizuojama kaip turinti rafinuotą skonį, kuris yra aiškiai moteriškas, Carolina Herrera kuria prabangą iš intriguojančių detalių, aiškaus ir užbaigto stiliaus. Carolina Herrera akinių rėmelių kolekcija atspindi jos viziją, kur naudojamos elegantiškos, Swarovskio kristalais išpuoštos linijos, perlamutro inkrustacijos ir egzotinis lazerinis apdirbimas. Carolina Herrera, tai nepakartojamas jausmas ir neprilygstamas kokybės įvaizdis.

212