Kada rinktis pakartotino nešiojimo kontaktinius lęšius?

Pakartotinio naudojimo kontaktiniai lęšiai – tai dažnesnio planinio keitimo kontaktiniai lęšiai, kurie gali būti nešiojami ir prailgintu režimu iki akių priežiūros specialisto rekomenduoto laiko pabaigos.

Šių kontaktinių lęšių rūšį dažniausiai renkasi tie, kurie dažnai nešioja kontaktinius lęšius. Tačiau tam, kad sumažintumėte infekcijų tikimybę ir ilgiau mėgautumėtės komfortišku nešiojimu, nepamirškite:

  • nešioti kontaktinius lęšius tokį laikotarpį, kokį numato kontaktinių lęšių gamintojas arba rekomendavo akių priežiūros specialistas;
  • kiekvieną dieną nešiojamų kontaktinių lęšių porą valykite ne tik naudodami specialius tirpalus, tačiau ir nepamirškite jų valyti mechaniškai. O didesniam komfortui užtikrinti nepamirškite naudoti drėkinamųjų lašų!
  • venkite miegoti su kontaktiniais lęšiais;
  • visuomet turėkite bent kelias vienadienių kontaktinių lęšių poras vandens pramogoms ar kelionėms.

Pakartotinio nešiojimo kontaktiniai lęšiai

Kontaktinių lęšių „Lesnify Soft" dėžutė

Lensify Soft

Tai pakartotino nešiojimo kontaktiniai lęšiai, užtikrinantys aukštą deguonies pralaidumą ir apsaugantys akis nuo išsausėjimo ir sudirgimo.
Daugiau »

ACUVUE OASYS with Transitions

Tai pakartotino naudojimo kontaktiniai lęšiai, reaguojantys į šviesos intensyvumą ir blokuojantys ekranų skleidžiamą mėlynąją šviesą.
Daugiau »

Kontaktinių lęšių Acuvue Oasys

ACUVUE OASYS

Tai pakartotino naudojimo kontaktiniai lęšiai, skirti tiems, kurie būdami nepalankioje aplinkoje gali jausti akių sausumą.
Daugiau »

Atgal