Kontaktiniai lęšiai bet kokiai amžiaus grupei

Nėra nustatyta amžiaus riba, kuri neleistų nešioti kontaktinių lęšių – juos gali nešioti ir vaikai, ir vyresnio amžiaus žmonės.

Nuo kada vaikas gali pradėti nešioti kontaktinius lęšius? Nustatytos amžiaus ribos nuo kada vaikas gali pradėti nešioti kontaktinius lęšius nėra, tą galima daryti tuomet, kai vaikas jau gali savarankiškai nešioti ir prižiūrėti kontaktinius lęšius. Be to, kontaktiniai lęšiai yra ypač patogus regos korekcijos būdas paaugliams, kuriems sportas ar pramoginė veikla dažnai yra jų kasdieninio gyvenimo dalis. Vis dėlto siekiant užtikrinti maksimalią akių sveikatą rekomenduojama nešioti vienadienius kontaktinius.

Reikalinga korekcija artumui. Ar galiu rinktis kontaktinius lęšius? Nuo 40 m. dėl prasidėjusios presbiopijos akys praranda gebėjimą ryškiai matyti viską, kas yra arti. Būtent tada dauguma žmonių pradeda nešioti akinius skirtus skaitymui ar kitai veiklai ribotu atstumu. Tačiau šiuolaikinių technologijų dėka, akiniai jau nebėra vienintelė galimybė, nes yra kontaktinių lešių, kurie vienu metu koreguoja regėjimą į tolį ir iš arti. Akių priežiūros specialistas rekomenduos geriausiai Jūsų poreikius atitinkančius kontaktinius lęšius.

„Optikos pasaulis“ rekomenduoja

Atgal