Trys žingsniai geresnei klausai

3 paprasti žingsniai, kurie gali padėti, jeigu jaučiate, kad Jūsų klausa suprastėjo.

1. Neišsigąskite ir pasidomėkite plačiau

Pasidomėkite, kaip veikia klausa, kokie jos praradimo požymiai ar lygiai. Be informacijos internete ar knygose, pasiteiraukite artimųjų ar pažįstamų, gal jie galės pasidalinti savo patirtimi. Taip pat turėtumėte pasikalbėti su gydytoju ar klausos priežiūros specialistu ir pasidaryti klausos testą.

2. Raskite profesionalą

Klausos priežiūros specialistas ištirs Jūsų klausą / esamą situaciją ir pasiūlys geriausiai Jūsų poreikius ir gyvenimo būdą atitinkantį sprendimo būdą.

3. Pasiruoškite vizitui

Kad apsilankymas būtų kokybiškesnis, pasiruoškite šiek tiek informacijos apie savo gyvenimo būdą ir klausos situacijas:

  • Nurodykite įprastas situacijas, kai yra sunku girdėti ir suprasti. Tai atskleis išsamią informaciją apie Jūsų klausos netekimą ir gyvenimo būdą bei padės rasti geriausią sprendimą.
  • Būkite atviri. Jei jaudinatės mėgindami klausos priemones / kompleksuojate dėl klausos suprastėjimo ar jaudinatės dėl didelių išlaidų būtinai tai aptarkite su specialistu, kuris galės atsakyti į Jus dominančius klausimus ir padės rasti geriausią sprendimą.
  • Teigiamai priimkite vykstančiu pokyčius.

Medžiaga parengta remiantis www.sonici.com pateiktu straipsniu. Prieiga per internetą: http://www.sonici.com/Sonic/About-hearing-and-hearing-loss/About-hearing-loss/Three-steps-to-better-hearing.aspx

Atgal