Akiniai

Akiniai – populiariausia regėjimo korekcijos priemonė, kuria naudojasi kas trečias planetos gyventojas trumparegystei, toliaregystei, astigmatizmui ar senatvinei toliaregystei koreguoti.

akiniai, optika
Akiniai – neatsiejama stiliaus dalis.

Korekciniai akiniai priskiriami medicininiams prietaisams ir gaminami pagal individualų receptą į akinių rėmelį įmontuojant reikiamo stiprumo (dioptrijų) akinių lęšius. Akinių rėmelis atlieka ne tik svarbią atraminę funkciją, t.y. mechaniškai laiko akinių lęšius priešais akis, bet ir formuoja pagrindinį estetinį akinių vaizdą, suteikdamas jų nešiotojui išskirtinumo, solidumo ar žaismingumo… Rėmelis individualiai parenkamas pagal kiekvieno kliento veidą. Kas tinka vienam klientui, visai gali netikti kitam. Todėl klientas akinių rėmelius ir saulės akinius turėtų rinktis optikoje, o ne iš paveikslėlio ar pan.

Tinkamai pasirinkti akinių rėmelį Jums visada padės “Optikos pasaulio” pardavėjos-konsultantės.

AKINIAI

Prekių ženklai

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kodėl reikia akinių, jeigu nešioju kontaktinius lęšius?

Nors kontaktiniai lęšiai ir suteikia daugiau judėjimo laisvės, platesnį matymo lauką, tačiau jų negalima nešioti be pertraukų, o taip pat juos reikia atsakingai prižiūrėti (laikytis akių specialisto nurodyto nešiojimo termino, tinkamai valyti). Akinius rekomenduojame turėti visiems kontaktinių lęšių nešiotojams, kad nekiltų pagunda pernešioti kontaktinių lęšių, sezoninių alergijų metu, užklupus infekcijai ar tiesiog norint pailsėti nuo kontaktinių lęšių.

Kaip dažnai reikia keisti receptą?

Nėra iš anksto nustatyto akinių ar kontaktinių lęšių keitimo grafiko. Vis dėlto akių priežiūros specialistai pataria akis tikrintis bent kartą į metus.

Ar verta naudoti kompiuterio akinius?

Ilgalaikis naudojimasis kompiuteriu dažnai sukelia akių įtampą, neryškų matymą, paraudusias akis ir kitus kompiuterinio regėjimo sindromo (KRS) simptomus. Dėl šios priežasties rekomenduojama įsigyti kompiuterinius akinius, kad būtų lengviau dirbti akimis.

Kaip sužinoti savo dioptrijas?

Sužinoti jums reikalingą akinių stiprumą t.y. dioptrijas galite apsilankę pas akinių priežiūros specialistą visuose „Optikos pasaulis“ salonuose. 

Ar akiniai be dioptrijų kenkia akims?

Ne, akiniai be dioptrijų nekenkia jūsų akims. Nešioti akinius be diotrijų yra tas pats, kaip žiūrėti pro skaidrų stiklą.

Kodėl žmonės renkasi akinius be dioptrijų?

Stilingi akiniai be diotprijų yra lengvas, greitas ir nebrangus būdas atnaujinti savo įvaizdį.

DAUGIAU INFORMACIJOS
Akiniai vaikams
Žinomų prekinių vardų akinių rėmeliai
Akinių lęšiai