Akiniai

Akiniai – populiariausia regėjimo korekcijos priemonė, kuria naudojasi kas trečias planetos gyventojas trumparegystei, toliaregystei, astigmatizmui ar senatvinei toliaregystei koreguoti.

akiniai, optika
Akiniai – neatsiejama stiliaus dalis.

Korekciniai akiniai priskiriami medicininiams prietaisams ir gaminami pagal individualų receptą į akinių rėmelį įmontuojant reikiamo stiprumo (dioptrijų) akinių lęšius. Akinių rėmelis atlieka ne tik svarbią atraminę funkciją, t.y. mechaniškai laiko akinių lęšius priešais akis, bet ir formuoja pagrindinį estetinį akinių vaizdą, suteikdamas jų nešiotojui išskirtinumo, solidumo ar žaismingumo… Rėmelis individualiai parenkamas pagal kiekvieno kliento veidą. Kas tinka vienam klientui, visai gali netikti kitam. Todėl klientas akinių rėmelius ir saulės akinius turėtų rinktis optikoje, o ne iš paveikslėlio ar pan.

Tinkamai pasirinkti akinių rėmelį Jums visada padės “Optikos pasaulio” pardavėjos-konsultantės.

AKINIAI

Prekių ženklai

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kodėl man vis dar reikia akinių, kai nešioju kontaktinius lęšius

Dauguma žmonių negali visą dieną ir kasdien nešioti kontaktinių lęšių ir tikėtis, kad jų akys išliks sveikos. Geriausia leisti akims normaliai kvėpuoti bent kas vakarą, o geriausia – visą dieną per savaitę, nedėvint kontaktinių lęšių. Todėl jums reikia naujausių akinių, kad galėtumėte juos naudoti. Be to, kontaktiniai lęšiai gali dirginti akis arba galite užsikrėsti akių infekcija – tokiu atveju vietoj jų reikėtų nešioti akinius. Jei neturite naujausių akinių, kyla pagunda ilgai laikyti kontaktinius lęšius.

Kaip dažnai reikia keisti receptą?

Nėra iš anksto nustatyto akinių ar kontaktinių lęšių keitimo grafiko. Receptą būtina keisti tik tada, kai jis nebesuteikia tinkamos korekcijos. Tačiau vis tiek verta reguliariai tikrintis akis.

Ar verta naudoti kompiuterio akinius?

Ilgalaikis naudojimasis kompiuteriu dažnai sukelia akių įtampą, neryškų matymą, paraudusias akis ir kitus kompiuterinio regėjimo sindromo (KRS) simptomus. Dėl šios priežasties rekomenduojama įsigyti kompiuterinius akinius, kad būtų lengviau dirbti akimis.

Kaip sužinoti savo dioptrijas?

Sužinoti jums reikalingą akinių stiprumą t.y. dioptrijas galite apsilankę pas akinių priežiūros specialistą visuose „Optikos pasaulis“ salonuose. 

Ar akiniai be dioptrijų kenkia akims?

Ne, akiniai be dioptrijų nekenkia jūsų akims. Nešioti akinius be diotrijų yra tas pats, kaip žiūrėti pro skaidrų stiklą.

Kodėl žmonės renkasi akinius be dioptrijų?

Stilingi akiniai be diotprijų yra lengvas, greitas ir nebrangus būdas atnaujinti savo įvaizdį.

DAUGIAU INFORMACIJOS
Akiniai vaikams
Žinomų prekinių vardų akinių rėmeliai
Akinių lęšiai