Akiniai pagal veido formą

Tinkamai parinkti akiniai atrodo itin stilingai, dėl to norime Jums patarti, kaip išsirinkti akinius pagal veido formą.

Kairėje moteris su apibraukta veido forma,  dešinėje - moteris  su saulės akiniais

OVALUS VEIDAS

Ši veido forma laikoma idealiausia, veido proporcijos puikiai išlaiko simetriją, plačiausia veido vieta yra ties skruostikauliais, o ties smakru švelniai siaurėja. Šiai veido formai tinka daugelis akinių formų.

Ką rinktis? Katės akių, apvalius, kvadratinius, stačiakampius, aviatoriaus stiliaus akinius. Būkite atsargūs renkantis didžiulius OVERSIZE1 rėmus.

Kairėje moteris su apibraukta veido forma,  dešinėje - moteris paplūdimyje su saulės akiniais

APVALUS VEIDAS

Ši veido forma pasižymi švelniais kontūrais, nėra ryškios žandikaulio linijos.

Ką rinktis? Siūlome rinktis akinius kampuotais rėmeliais (kvadratas, stačiakampis, rombas), tokie Jūsų veidui suteiks šiek tiek trūkstamo griežtumo. Venkite apvalių, OVERSIZE rėmų, kurie neproporcingai kontrastuos su Jūsų veido bruožais.

Kairėje moteris su apibraukta veido forma, dešinėje laiminga moteris su jai tinkančiais akiniais

KVADRATINIS VEIDAS

Šis veidas pasižymi išraiškingais bruožais, kampuotu žandikauliu ir kvadratine kakta, kai žandikaulio ir kaktos plotis yra maždaug vienodas.

Ką rinktis? Apvalius, ovalius arba kitokius švelnesnių formų akinių rėmus, kurie griežtam veidui suteiks lengvumo. Nesirinkite kvadratinių akinių rėmų, atkreipkite dėmesį į dydį, per maži akinių rėmeliai gali veidą dar labiau padidinti.

Kairėje moteris su apibraukta veido forma,  dešinėje - laiminga moteris su akiniais

ŠIRDĖLĖS FORMOS VEIDAS

Jūsų veido viršutinė dalis yra smarkiai platesnė, nei apatinė, o smakras siauras ir į apačią smailėjantis, atkreipkite dėmesį į tokius akinių rėmelius, kurie atkartoja jūsų veido dinamiką.

Ką rinktis? Siūlome viršuje platesnius ir į apačią platėjančius rėmelius. Puikiai apvalesnės formos ar berėmiai akiniai, bei drugelio sparnus primenantys rėmai.

Venkite masyvių, gausiai dekoruotų akinių rėmelių.

Kairėje moteris su apibraukta veido forma,  dešinėje - nustebusi moteris su akiniais

PAILGAS VEIDAS

Ši forma yra ilga ir siaura. Tinkamai parinkti akiniai sutrumpins veidą bei sušvelnins šiek tiek kampuotas formas.

Ką rinktis? Jums puikiai tiks oversized stiliaus akiniai. Jie uždengs didelę dalį veido ir sukurs proporcijų pusiausvyrą. Nepatartina rinktis berėmių ar pernelyg siaurų akinių.