Antri už ½ kainos

       

Mes norime, kad su naujais akiniais ne tik matytumėte, bet ir jaustumėtės bei atrodytumėte puikiai! Todėl „Optikos pasaulio“ salonuose antri tiek pat arba mažiau kainuojantys akinių rėmeliai / saulės akinai už ½ kainos! Jei Jums reikia naujų korekcinių akinių, o gal seniai svajojate apie naujus saulės akinius – pats laikas pasinaudoti šiuo pasiūlymu!

Atsinaujinkite, išbandykite skirtingo stiliaus akinių rėmelius / saulės akinius arba įsigyti atsarginę akinių porą nenumatytiems atvejams už mažesnę kainą! Pasinaudokite pasiūlymu pats, arba atvykite kartu su draugu, artimuoju ar šeimos nariu.

Suprantame, kad išsirinkti naujus akinių rėmelius / saulės akinius gali būti sudėtinga, todėl „Optikos pasaulio“ salonuose siūlome itin gausų skirtingų formų, spalvų ir stilių akinių modelių pasirinkimą, o optikoje dirbantys specialistai ne tik padės išsirinkti akinių rėmelius / saulės akinius, bet ir suteiks informacijos apie akinių priežiūrą ir, esant poreikiui, rekomenduos geriausiai Jūsų poreikius ir gyvenimo būdą atitinkančius akinių lęšius!  

Iki pasimatymo „Optikos pasaulio“ salone! Visą optikų sąrašą bei jų darbo laikus rasite ČIA.

Nuolaidos nesisumuoja, klientas renkasi jam priimtinesnį pasiūlymą.

Pasiūlymas akinių rėmeliams galioja gaminantis akinius. Akcija galioja iki 2022-05-31, pardavėjas pasilieka teisę keisti akcijos sąlygas. Daugiau informacijos optikos salone.

Akinių komplektas nuo 29€!*

       

Kokybiški akiniai – gero matymo garantas!

„Optikos pasaulio“ salonuose geras regėjimas už prieinamą kainą visiems!

Rinkitės akinių komplektą ir sutaupykite.

Viena kaina – turi VISKĄ!

Akinių komplektai

Viskas įskaičiuota

€29

 • Akinių rėmeliai iš specialios kolekcijos;
 • Plastikiniai akinių lęšiai be dangų
  (sph +/-4,00 cyl iki +2,00);
 • Gamyba.

Viskas įskaičiuota

€69

 • Akinių rėmeliai*;
 • Paploninti plastikiniai akinių lęšiai su antirefleksine danga
  (sph +/-6,00 cyl iki +2,00);
 • Gamyba.

Viskas įskaičiuota

€89

 • Akinių rėmeliai*;
 • Ploninti akinių lęšiai su daugiasluoksne danga ir apsauga nuo kompiuterio
  (sph +3/-4.00, cyl iki +1,00);
 • Gamyba;
 • Akinių specialisto konsultacija**.

*Pasiūlymas negalioja naujos kolekcijos ir garsių prekinių ženklų akinių rėmeliams. Išsamią informaciją Jums suteiks pardavėjai. Akcija galioja iki 2022-12-31, pardavėjas pasilieka teisę keisti akcijos sąlygas.

**Regėjimas tikrinamas vyresniems nei 18 metų asmenims. Negalioja medicininėms konsultacijoms (pvz., vyzdžių plėtimui ir kt.). Receptas neišrašomas.

Nemokamas klausos testas

       

Ar žinojote, kad kas 5-as Lietuvos gyventojas turi klausos sutrikimų? Net 80% atvejų profesionalus klausos tyrimas ir teisingas klausos aparatų parinkimas išsprendžia šias problemas.

Neleiskite klausos sutrikimui pakenkti Jūsų ar Jūsų artimojo savijautai bei gyvenimo kokybei.

Dabar „Optikos pasaulio“ klausos centre atlikite NEMOKAMĄ klausos testą!* ir gaukite profesionalią klausos specialisto konsultaciją!

Sužinokite ir apie specialius pasiūlymus klausos aparatams:

Nuo šiol konsultacijai pas klausos specialistą registruokitės internetu. Spauskite ČIA.

Dėl Jūsų saugumo – būtina išankstinė registracija

Norime suteikti Jums galimybę geriau girdėti, remiantis mūsų patirtimi ir žiniomis klausos priežiūros srityje, ir papildomai pasiūlyti priežiūrą ir patarimus klausos tema.

* Klausos testas atliekamas vyresniems nei 18 metų asmenims. Neatliekama medicininė konsultacija. Receptai ar siuntimai neišrašomi.

Pasiūlymas galioja iki 2022-05-31, pardavėjas pasilieka teisę keisti akcijos sąlygas.

Klausos aparatai 2 už 1 kainą!

       

Negydomi klausos sutrikimai lemia suprastėjusią gyvenimo kokybę. Klausos sutrikimą turintis asmuo dažnai vengia bendravimo, tampa uždaras, dėl to nepasitiki savimi, jaučiasi liūdnas ir vienišas.

Visa to galima išvengti su tinkamai parinktu ir klausos specialisto individualiai pritaikytu klausos aparatu. Siekiant maksimalaus komforto ir lengvesnės adaptacijos klausos specialistai siūlo rinktis ne vieną, o du klausos aparatus.

Klausos aparatai

Kodėl?

 • Pagerėja garso lokacija;
 • Intensyviau ir aiškiau sustiprinamas garsas;
 • Lengvesnis garsų atskyrimas triukšmingoje aplinkoje;
 • Lengvesnis kalbos suvokimas;
 • Lengvesnė adaptacija.


Leiskite mums padėti Jums! „Optikos pasaulio” salonuose  klausos aparatai 2 už 1 kainą!*

Dėl Jūsų saugumo – būtina išankstinė registracija

Norime suteikti Jums galimybę geriau girdėti, remiantis mūsų patirtimi ir žiniomis klausos priežiūros srityje, ir papildomai pasiūlyti priežiūrą ir patarimus klausos tema.

*Daugiau informacijos Jums suteiks klausos protezavimo specialistas.

Klausos aparatų nuoma nuo 1€!*

       

Susigrąžinkite girdėjimo džiaugsmą!

Sutrikusi klausa? Sunku išsirinkti tinkamą klausos aparatą, o su turimu jaučiate diskomfortą? Mes suprantame, kad tinkamo klausos aparato paieška gali būti sudėtinga, todėl nuo šiol „Optikos pasaulio“ salonuose galite išbandyti, palyginti ir išsirinkti tinkamiausią klausos aparatą už prieinamą kainą, nes klausos aparatų nuoma vos nuo 1€ per dieną!*

Leiskite mums, padėti Jums susigrąžinti girdėjimo džiaugsmą!

Dėl Jūsų saugumo – būtina išankstinė registracija

Norime suteikti Jums galimybę geriau girdėti, remiantis mūsų patirtimi ir žiniomis klausos priežiūros srityje, ir papildomai pasiūlyti priežiūrą ir patarimus klausos tema.

Pasiūlymas galioja iki 2022-12-31, pardavėjas pasilieka teisę keisti akcijos sąlygas. Pasiūlymas negalioja Vilniaus g. 14, Vilnius esančiame optikos salone.

*Pasiūlymas galioja akinių rėmeliams / saulės akiniams iš specialios kolekcijos, nuolaida taikoma su „Optikos pasaulio“ lojalumo kortele, nuolaidos nesumuojamos. Akcija akinių rėmeliams galioja gaminantis akinius.

Dovanų čekis – geriausia dovana

       

Ieškote dovanų draugui ar artimajam? „Optikos pasaulio“ dovanų čekis – geriausia dovana!

Pasirūpinkite savo artimųjų sveikata ir padovanokite matymo ir girdėjimo džiaugsmą!

Su dovanų čekiu galima rinktis bet kurias prekes ar paslaugas iš gausaus optikos asortimento: akinių rėmelius, saulės akinius, akinių lęšius, kontaktinius lęšius, klausos aparatus, regėjimo ar klausos parinkimo / nustatymo paslaugas. Dovanų kuponai į pinigus nekeičiami, skirtumas negrąžinamas.

Dovanų čekius galite panaudoti ir įsigyti bet kuriame OPTIKOS PASAULIO salone. Arba įsigykite dovanų čekį mūsų partnerio lesiai.lt internetinėje svetainėje – spauskite čia.

Ateik, tavęs laukia DOVANA!

       

Mes tikime, kad geras matymas ir girdėjimas yra didžiausia dovana!
Todėl parengėme Jums dovaną BE ĮSIPAREIGOJIMŲ!

Dovaną sudaro:

 • 20€ kuponas akinių rėmeliams / saulės akiniams*
 • 1€ regos testas**
 • 50% nuolaida klausos testui**
 • Staigmena!

Užpildykite ir atsiimkite Jums parengtą dovaną:

Gaukite 20 EUR kuponą

* privalomas laukas
Specialūs pasiūlymai tik JUMS

Parsisiųskite kuponą, parodykite jį optikoje ir gaukite dovaną!
Visas optikų sąrašas ČIA.
Dovaną galite atsiimti iki 2022–12–31. Dovana į pinigus nekeičiama.

*Kuponas galioja gaminantis akinius / įsigijus saulės akinius „Optikos pasaulio“ salone, juo galima padengti ne daugiau nei 50% akinių rėmelių / saulės akinių kainos. Galioja akinių rėmeliams / saulės akiniams iš reguliarios kolekcijos. Kuponas į pinigus nekeičiamas, skirtumas negrąžinamas. Nuolaidos nesumuojamos.
**Regos ir klausos testai atliekami vyresniems nei 18 m. asmenims. Negalioja med. konsultacijoms, receptai / siuntimai nėra išrašomi.

Nemokami virtualūs testai

       
akiu testas

Virtualus regėjimo testas

Testas sudarytas iš 7 skirtingų dalių. Šio testo rezultatai informacinio pobūdžio, bet gali padėti Jums apsispręsti, ar jau laikas detaliai akių patikrai.

Klausos aparatai

Virtualus klausos testas

Testas sudarytas iš 2 skirtingų dalių: klausimų ir klausymo užduočių. Šio testo rezultatai informacinio pobūdžio, bet gali padėti Jums nuspręsti ar jau laikas detaliam klausos tyrimui.

Akinių rėmeliai tik nuo 9€

       
akinių rėmeliai / saulės akiniai tik nuo 9€

Specialus pasiūlymas – akinių rėmeliai / saulės akiniai tik nuo 9€*.
Paskubėkite įsigyti, visą optikų sąrašą rasite ČIA.

* Pasiūlymas galioja akinių rėmeliams / saulės akiniams iš specialios kolekcijos. Nuolaida akinių rėmeliams / saulės akiniams taikoma su „Optikos pasaulio“ lojalumo kortele, nuolaidos nesumuojamos. Akcija akinių rėmeliams galioja tik gaminantis akinius.

Pasiūlymas galioja iki 2022-12-31, pardavėjas pasilieka teisę keisti akcijos sąlygas. Pasiūlymas negalioja Vilniaus g. 14, Vilnius.

Išbandykite kontaktinius lęšius!

       

Kontaktiniai lęšiai – viena dažniausių regėjimo korekcijos priemonių, kurią renkasi tiek vaikai, tiek suaugusieji. Lyginant su akiniais, kontaktiniai lęšiai pasižymi šiais privalumais:

 • Matymo laisvė: platesnis matymo laukas, geresnis periferinis matymas;
 • Nešiojimo komfortas: nespaudžia nosies, nerasoja, nelūžta, todėl puikiai tinka aktyviam gyvenimo būdui;
 • Stilius ir išvaizda: kontaktiniai lęšiai gali paryškinti / pakeisti akių spalvą, yra beveik nepastebimi.

„Optikos pasaulio“ salonuose galite išbandyti skirtingas kontaktinių lęšių rūšis atrasti geriausiai Jūsų poreikius ir gyvenimo būdą atitinkančius kontaktinius lęšius.

Šis pasiūlymas puikiai tiks

Visiems norintiems pradėti nešioti kontaktinius lęšius.

Kontaktinių lęšių nešiotojams, kurie nori išbandyti kitos rūšies kontaktinius lęšius.

Kontaktinių lęšių nešiotojams, kurie jaučia diskomfortą su turimais lęšiais.

Skirtingiems poreikiams – skirtingi kontaktiniai lęšiai

 • Vienadieniai kontaktiniai lęšiai. Tai sveikiausias kontaktinių lęšių pasirinkimas, nereikalaujantis papildomos priežiūros.
 • Prailginto nešiojimo kontaktiniai lęšiai. Puikus pasirinkimas ketinantiems dažnai nešioti kontaktinius lęšius.
 • Spalvoti kontaktiniai lęšiai. Norintiems paryškinti ar pakeisti akių spalvą. Tinka ir tiem, kuriems regėjimo korekcija nereikalinga.
 • Astigmatiniai kontaktiniai lęšiai. Kontaktiniai lęšiai skirti astigmatizmui koreguoti ir užsakomi pagal individualų receptą.

Su Naujo nešiotojo rinkiniu gaukite pilną paketą prekių ir paslaugų lengvam kontaktinių lęšių nešiojimui!

Rinkinį sudaro:

 • Regėjimo patikra ir kontaktinių lęšių parinkimas;
 • Apmokymas, kaip įsidėti / išsiimti kontaktinius lęšius, kaip juos prižiūrėti;
 • Diagnostiniai kontaktiniai lęšiai ir jų priežiūros priemonės;
 • 100% grąžinimo garantija*
 • DOVANOS!

Pasiūlymas galioja iki 2022-12-31. Daugiau informacijos optikos salone.

*Grąžinimo garantija suteikiama netinkamai parinktiems kontaktiniams lęšiams.

Blogai girdite ar negalite išsirinkti klausos aparato?

       

„Optikos pasaulio“ salonuose galite pasitikrinti klausos aštrumą ir pasirinkti Jums tinkamiausią klausos aparatą ar jų priedus.

Nauji akiniai – naujas tu!

Mūsų standartinį klausos rinkinį sudaro:

 • Klausos testas;
 • Klausos specialisto konsultacija;
 • Klausos aparato bandymo galimybė*;
 • Skaitmeninis klausos aparatas;
 • Nemokamos konsultacijos ir priežiūra 6 mėnesių laikotarpiu**
 • 6 mėn. nemokamos baterijos***;
 • 2 metų garantija***.

Norite užsiregistruoti specialisto konsultacijai/klausos patikrinimui visoje Lietuvoje? Spauskite ČIA.

Dėl Jūsų saugumo – būtina išankstinė registracija

Užsiregistruokite pas klausos priežiūros specialistą jau šiandien. Profesionalus klausos testas dažnai susideda iš daugybės skirtingų egzaminų, kurie kartu gali nustatyti, ar asmuo turi klausos praradimą ir kokiu mastu.

*Aukščiausio funkcionalumo demonstraciniai (DEMO) klausos aparatai išduodami 2 sav. bandymo laikotarpiui.
**Klausos aparato valymas; klausos aparato derinimas;
***Vienam klausos aparatui pridedama 18 vnt. baterijų;
***Aparatui suteikiama ribota gamintojo garantija, kuri netaikoma baterijoms ir priedams.

Nuolaidos išparduotuvėje

       

PC OUTLET PARK (Vilnius) nuolaida akinių rėmeliams ir saulės akiniams nuo -30% iki -60%*!

Stilius Jūsų akims

*Nuolaidos akinių rėmeliams taikomos gaminantis akinius.
Pasiūlymas negalioja akinių rėmeliams / saulės akiniams iš specialios kolekcijos

Kontaktiniai lęšiai pigiau!

       

Užsukite į internetinę parduotuvę lęšiai.lt ir rinkitės iš plataus prekių asortimento:

 • Aukštos kokybės, pasaulyje žinomų gamintojų kontaktiniai lęšiai;
 • Tirpalai;
 • Drėkinamieji lašai;
 • Akinių rėmeliai / saulės akiniai.

Greita. Pigu. Patogu.

Moteris žiūrinti į dešinę pusę