Gero regėjimo mėnuo! (Baigėsi)

Regėjimo sutrikimai – vieni iš 10 labiausiai paplitusių sveikatos problemų. Dėl pasikeitusio gyvenimo būdo, nuolatinės akių įtampos (ilgos valandos prie išmaniųjų ekranų, buvimas sausose patalpose ir kt.) vis daugiau žmonių susiduria su regos sutrikimais, akių nuovargiu ir sausumu.

Daugelis pradeda savo akių būkle rūpintis tuomet, kai pasireiškia pirmieji nemalonūs pojūčiai – sausumas, perštėjimas, vaizdas lyg per rūką. Siekiant to išvengti, „Optikos pasaulio“ akių priežiūros specialistai pataria akis tikrintis reguliariai, t. y. bent kartą per metus, nesvarbu, ar regos korekcija Jums reikalinga, ar ne.

Vasario mėnesį „Optikos pasaulio“ salonuose, ne tik regos, bet ir klausos testai suaugusiems – NEMOKAMAI!*🔥 Pasirūpinkite savo gera rega ir klausa patys bei paskatinkite tai padaryti artimuosius! 💕 Juk sveikata – didžiausia dovana!

Vos 30 min. reguliari akių patikra tai žingsnis gero regėjimo link!

*Regėjimas tikrinamas autorefraktometru vyresniems nei 18 metų asmenims. Negalioja medicininėms konsultacijoms (pvz., vyzdžių plėtimui ir kt.). Receptas neišrašomas.