Gero regėjimo mėnuo!

Kada paskutinį kartą tikrinotės regėjimą?

Regėjimo sutrikimai ir akių ligos – vienos iš 10 labiausiai paplitusių sveikatos problemų. 👁️

Dėl pasikeitusio gyvenimo būdo, nuolatinės akių įtampos dirbant nepalankiose sąlygose (ilgos valandos prie išmaniųjų ekranų, buvimas sausoje patalpose ir kt.) vis daugiau žmonių susiduria su regėjimo sutrikimais, akių nuovargiu ir sausumu.

Akių priežiūros specialistai įsitikinę net 80% regėjimo sutrikimų galima išvengti reguliariai tikrinantis regėjimą.  Periodiška akių patikra šiandien jau yra ne rekomendacija, o būtinybė, nes šiame technologijų amžiuje mūsų akys silpsta greičiau nei galime pamanyti, o laiku nepastebėti akių sveikatos sutrikimų gali būti nepagydomi ir pakenkti mūsų bendrai gyvenimo kokybei.

Optikos pasaulio“  salonuose spalio mėnesį regos testas –  NEMOKAMAI!* 🎁 Tai puiki proga atlikti pirminę profilaktinę akių patikrą nemokamai. Konsultacijos metu akių priežiūros specialistas įvertins Jūsų regėjimo aštrumą, nešiojamą korekciją; nustatys matymo tipą ir įvertins bendrą akių sveikatą.

Vos 30 min. reguliari akių patikra tai žingsnis gero regėjimo link!

*Regėjimas tikrinamas autorefraktometru vyresniems nei 18 metų asmenims. Negalioja medicininėms konsultacijoms (pvz., vyzdžių plėtimui ir kt.). Receptas neišrašomas.