-50% antri rėmeliai / saulės akiniai

Mes norime, kad su naujais akiniais ne tik matytumėte, bet ir jaustumėtės bei atrodytumėte puikiai! Todėl „Optikos pasaulio“ salonuose antriems tiek pat arba mažiau kainuojantiems akinių rėmeliams / saulės akiniams taikoma -50% nuolaida! Jei Jums reikia naujų korekcinių akinių, o gal seniai svajojate apie naujus saulės akinius – pats laikas pasinaudoti šiuo pasiūlymu!

Atsinaujinkite, išbandykite skirtingo stiliaus akinių rėmelius / saulės akinius arba įsigykite atsarginę akinių porą nenumatytiems atvejams už mažesnę kainą! Pasinaudokite pasiūlymu patys, arba atvykite kartu su draugu, artimuoju ar šeimos nariu.

Suprantame, kad išsirinkti naujus akinių rėmelius / saulės akinius gali būti sudėtinga, todėl „Optikos pasaulio“ salonuose siūlome itin gausų skirtingų formų, spalvų ir stilių akinių modelių pasirinkimą, o optikoje dirbantys specialistai ne tik padės išsirinkti akinių rėmelius / saulės akinius, bet ir suteiks informacijos apie akinių priežiūrą ir, esant poreikiui, rekomenduos geriausiai Jūsų poreikius ir gyvenimo būdą atitinkančius akinių lęšius!  

Iki pasimatymo „Optikos pasaulio“ salone! Visą optikų sąrašą bei jų darbo laikus rasite ČIA.

Nuolaidos nesisumuoja, klientas renkasi jam priimtinesnį pasiūlymą.

Pasiūlymas akinių rėmeliams galioja gaminantis akinius. Akcija galioja iki 2024-12-31, pardavėjas pasilieka teisę keisti akcijos sąlygas.