Akinių priežiūros priemonės, aksesuarai

Korekcinius, saulės akinių lęšius „Optikos pasaulis“ pataria saugoti pasitelkiant akinių priežiūros priemones akiniams: akinių valiklius, akiniams valyti skirtas servetėles, akinių dėklus, grandinėles ir virvutes.

Akinių dėklai

Akinių dėklai

Optikos pasaulis“ siūlo didelį plastmasinių, metalinių, medžiaginių, odinių ir dirbtinės odos akinių dėklų pasirinkimą. Akinių dėklų skiriamasis bruožas yra pagrindinių apsaugos reikalavimų atitikimas. Akinių dėklas turi ne tik patikimai apsaugoti akinius, kad jie nesibraižytų ar nesideformuotų, bet kartu dėklas turi būti tvirtas, patogus ir, žinoma, madingas. Akinių nenaudojant būtina juos laikyti lęšiais žemyn akiniams skirtuose
dėkluose.

Akinių valikliai

Akinių valikliai

Akinių priežiūrai „Optikos pasaulis“ rekomenduoja itališką akinių valiklį. Tai augalinės kilmės tirpalas su antistatiniu poveikiu. Šis tirpalas tinka lęšiams su antirefleksine danga, gerai valo ir apsaugo akinius nuo rasojimo bei greitai nuo lęšių pašalina riebalines dėmes. „Optikos pasaulis“ siūlo 28 ml ir 33 ml talpos akinių valiklį . Norint gerai nuvalyti akinių lęšius reikia minėtą tirpalą papurkšti ant akinių lęšių ir nuvalyti akiniams valyti skirta servetėle.

Akinių grandinėlė

Grandinėlės ir servetėlės

Akinių nešiotojai turėtų nepamiršti dar vieno aksesuaro – grandinėlės ar virvutės. Stilingos grandinėlės ar virvutės padarys originalius bet kuriuos akinius. Tai aksesuaras, kuris apsaugos akinius nuo susibraižymo, deformavimosi, netikėto nukritimo ant žemės bei nuolatinės paieškos, nes dažnai klientai skundžiasi – „kaip sunku surasti akinius be akinių“.

Atgal