Mūsų partneriai

Nuolaidos Familia Clinica klinikoje!

Vilniuje, adresu Nemenčinės pl. 4D-101, įsikūrusioje modernioje gydymo įstaigoje teikiamos šios paslaugos:

  • oftalmologijos;
  • otorinolaringologijos (LOR);
  • dermatovenerologijos;
  • estitinės dermatologijos;
  • klausos priežiūros paslaugos;
  • atliekami kraujo tyrimai.

Pasirūpinkite savo sveikata ir pasinaudokite Jums priklausančiomis nuolaidomis: su „Optikos pasaulio“ lojalumo kortele visoms klinikos paslaugoms taikoma  net -15% nuolaida.

O, visuose „Optikos pasaulio“ salonuose, pateikus „Familia Clinica“ kortelę bus taikomos specialios nuolaidos akinių rėmeliams / saulės akiniams, kontaktiniams lęšiams, klausos aparatams ir kitoms akinių priežiūros priemonėms ir aksesuarams.

Sužinokite daugiau apie „Familia Clinica“ klinikoje teikiamas paslaugas ir specialius pasiūlymus: https://familiaclinica.lt/


Nuolaidos Šeimos kortelės turėtojams

Šeimos kortelės turėtojams taikomos nuolaidos: akinių rėmeliams, saulės akiniams, akinių lęšiams, kontaktiniams lęšiams, akinių priežiūros priemonėms ir aksesuarams, akinių / kontaktinių lęšių parinkimo paslaugai.

Daugiau informacijos Jums suteiks pardavėjas-konsultantas.

Šeimos kortelė

Nuolaidos POLA kortelės turėtojams

Pola kortelės turėtojams taikomos nuolaidos: akinių rėmeliams, saulės akiniams, akinių lęšiams, kontaktiniams lęšiams, akinių priežiūros priemonėms ir aksesuarams, akinių / kontaktinių lęšių parinkimo paslaugai.

Daugiau informacijos Jums suteiks optikos specialistas.

POLA kortelė

Nuolaidos ISIC studento, mokinio ir ITIC pedagogo pažymėjimų turėtojams

ISIC studento, mokinio ir ITIC pedagogo pažymėjimų turėtojams taikomos nuolaidos: akinių rėmeliams, saulės akiniams, klausos aparatams ir jų priežiūros priemonėms, kontaktiniams lęšiams, akinių priežiūros priemonėms ir aksesuarams, akinių / kontaktinių lęšių parinkimo paslaugai.

Daugiau informacijos Jums suteiks optikos specialistas.

ISIC kortelė

Nuolaidos elektroninio mokytojo pažymėjimo turėtojams

Elektroninio mokytojo pažymėjimo turėtojams taikomos nuolaidos: akinių rėmeliams, saulės akiniams, klausos aparatams ir jų priežiūros priemonėms, akinių lęšiams, kontaktiniams lęšiams, akinių priežiūros priemonėms ir aksesuarams, akinių / kontaktinių lęšių parinkimo paslaugai.

Daugiau informacijos Jums suteiks optikos specialistas.

Nuolaidos elektroninio mokytojo pažymėjimo turėtojams kortelė