KONTAKTINIAI LĘŠIAI

Šiandien kontaktiniai lęšiai tai ne tik puiki alternatyva nešiojantiems akinius, tačiau ir būdas pakeisti akių spalvą ir taip atnaujinti savo įvaizdį! Naujausių technologijų dėka kontaktiniai lęšiai dar niekada nebuvo tokie patogūs ir lengvai prižiūrimi.

JUMS TINKAMŲ KONTAKTINIŲ LĘŠIŲ PARINKIMAS

Ne visi kontaktiniai lęšiai yra vienodi. Nustatant, kuris kontaktinių lęšių tipas tinkamiausias, įtakos turi daugybė skirtingų faktorių: amžius, gyvenimo būdas, regėjimo sutrikimai. Todėl tik akių priežiūros specialistas gali pasakyti, kurie kontaktiniai lęšiai tinka konkrečiai Jums.

Visi kontaktiniai lęšiai gali būti skirstomi į 2 pagrindines kategorijas priklausomai nuo to, kokia yra jų nešiojimo trukmė, t. y. vienadieniai ir prailginto nešiojimo. Nepamirškite, dažniau keičiant kontaktinius lęšius ne tik užtikrinsite akių sveikatą, tačiau ir pajausite maksimalų komfortą!

Kad ir kokie būtų Jūsų poreikiai, „Optikos pasaulis” gali pasiūlyti Jums tinkamus kontaktinius lęšius.

KOMFORTAS IR LAISVĖ!

kontaktiniai lęšiai

KONTAKTINIŲ LĘŠIŲ PARINKIMAS

Išsirinkite artimiausią optikos saloną ir užsiregistruokite vizitui jau šiandien.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Ar mano vaikas gali nešioti kontaktinius lęšius sporto užsiėmimų metu?

Taip, kontaktiniai lęšiai užtikrina puikų regėjimą daugelyje sporto šakų. Tačiau jie neapsaugo akių nuo sužalojimų. Todėl nešiojantieji kontaktinius lęšius, sportuodami turėtų naudoti polikarbonatinius apsauginius sportinius akinius.

Kaip nešioti kontaktinius lęšius?

Kad išvengtumėte painiavos ateityje, įpraskite kontaktinį lęšį pirmiausia įdėtį dešinei akiai. Prieš įdėdami lęšį patikrinkite, ar jis nėra įbrėžtas arba įplėštas. Jei kontaktinis lęšis pažeistas, išmeskite jį ir pasiimkite naują.

Kaip išimti kontaktinius lęšius?

Norėdami aptikti lęšį, patikrinkite viršutinę akies sritį žiūrėdami į veidrodį ir tuo pat metu tempdami už viršutinio voko. Tada patikrinkite apatinę akies sritį patempdami už apatinio voko. Aptikę lęšį, galite jį išimti suspausdami arba bet kokiu kitu būdu, kaip rekomenduoja akių priežiūros specialistas.

Ką daryti, jei mano kontaktiniai lęšiai nepatogūs?

Visada atminkite: jei dvejojate, išimkite juos! Yra kelios priežastys, dėl kurių kontaktiniai lęšiai gali būti nepatogūs. Turėtumėte susitarti dėl vizito pas kontaktinių lęšių optiką. Jie galės apžiūrėti kontaktinius lęšius ir nustatyti, ar nėra kokių nors pažeidimų ar nuosėdų, dėl kurių jie gali būti nepatogūs. Jei kontaktiniai lęšiai vis dar geros būklės, gali būti, kad kažkas dirgina jūsų akis ir dėl to lęšiai tampa nepatogūs. Tai su jumis aptars jūsų optometrininkas arba kontaktinių lęšių optikas.

Kodėl negaliu naudoti savo akinių recepto kontaktiniams lęšiams įsigyti?

Jūsų akinių receptas skiriasi nuo kontaktinių lęšių specifikacijos. Norint nustatyti tinkamus lęšius pagal individualius reikalavimus, reikia atlikti papildomus bandymus ir matavimus.

Ką daryti, jei lęšis prilipo prie akies?

Jei lęšis prilimpa prie akies, akių priežiūros specialistas gali paskirti lubrikuojantį arba drėkinamąjį skystį. Taip kontaktinius lęšius galėsite sudrėkinti patys ir jaustis daug patogiau. Tiesiog įlašinkite kelis lašus ir palaukite, kol kontaktinis lęšis laisvai judės akyje. Jei tai problemos neišsprendžia, nedelsdami kreipkitės į akių priežiūros specialistą.

Ką daryti, jei lęšiai išdžiūsta?

Jei bet kuris kontaktinis lęšis išimamas iš akies ir ilgesnį laiką būna ore, jo paviršius gali išdžiūti ir palaipsniui tapti trapus. Jei taip atsitinka, išmeskite jį ir naudokite naują.