Optikos pasaulis / Kontaktiniai Lesiai

Kontaktiniai lęšiai

užtikrina gerą matymą ir prisitaiko prie
Jūsų gyvenimo būdo!

Su kontaktiniais lęšiais – matymas BE suvaržymų

Šiandien kontaktiniai lęšiai tai ne tik puiki alternatyva nešiojantiems akinius, tačiau ir būdas pakeisti akių spalvą ir taip atnaujinti savo įvaizdį! Naujausių technologijų dėka kontaktiniai lęšiai dar niekada nebuvo tokie patogūs ir lengvai prižiūrimi.

Kontaktiniai lęšiai – regėjimo korekcijos priemonė, užtikrinanti gerą matymą ir prisitaikanti prie Jūsų gyvenimo būdo.

feat_icon

Matykite AIŠKIAI

 • Platesnis matymo laukas;
 • Natūralus dydžio, gylio, atstumo perteikimas;
 • Geresnis periferinis matymas.
feat_icon

Jauskitės LAISVAI

 • Nespaudžia nosies;
 • Nerasoja, nelūžta;
 • Puikiai tinka aktyviam gyvenimo būdui.
feat_icon

Atrodykite PUIKIAI

 • Yra nepastebimi aplinkiniams;
 • Atskleidžia natūralų akių grožį;
 • Suteikia galimybę pakeisti/paryškinti akių spalvą.

Ne visi kontaktiniai lęšiai yra vienodi. Nustatant, kuris kontaktinių lęšių tipas tinkamiausias, įtakos turi daugybė skirtingų faktorių: amžius, gyvenimo būdas, regėjimo sutrikimai. Todėl tik akių priežiūros specialistas gali pasakyti, kokie kontaktiniai lęšiai tinka konkrečiai Jums.

Vienadieniai kontaktiniai lęšiai

Dviejų savaičių kontaktiniai lęšiai

Mėnesio kontaktiniai lęšiai

Spalvoti kontaktiniai lęšiai

Astigmatiniai kontaktiniai lęšiai

Multifokaliniai kontaktiniai lęšiai

Kontaktinių lęšių nešiojimas ir priežiūra

Naudojant kontaktinius lęšius būtina laikytis jų priežiūros reikalavimų. Kad ant lęšių paviršiaus nesikauptų įvairios nuosėdos ir nešvarumai, reikia juos kruopščiai prižiūrėti ir valyti. Pasikonsultuokite su mūsų optikos specialistais dėl tinkamų kontaktinių lęšių priežiūros priemonių.

Norite išbandyti kontaktinius lęšius?

Tačiau nežinote nuo ko pradėti? Leiskite tuo pasirūpinti mums! Mūsų akių priežiūros specialistai padės Jums išsirinkti
tinkamiausius kontaktinius lęšius, išmokys, kaip juos tinkamai įsidėti / išsiimti ir prižiūrėti, kad su kontaktiniais lęšiais ne tik
matytumėte, bet ir jaustumėtės puikiai!

„Optikos pasaulis“ rekomenduoja

Prieš įsigyjant kontaktinius lęšius, rekomenduojame kreiptis pas akių priežiūros specialistą, kuris, atsižvelgiant į Jūsų poreikius, regėjimo aštrumą ir kitus parametrus, rekomenduos Jums tinkamiausius kontaktinius lęšius.

 • lenses-slide

  LENSIFY SOFT Dviejų savaičių kontaktiniai lęšiai su drėkinimo komponentu, kuris palaipsniui veikia visą dieną ir leidžia nešiotojui gerai jaustis nuo ryto iki vakaro.

  Daugiau
 • lenses-slide

  ACUVUE OASYS Dviejų savaičių kontaktiniai lęšiai su „Hydraclear“ Plus technologija, kuri užtikrina nuolatinį drėkinimą ir saugo akis nuo sausumo pojūčio. Daugiau pirkti apsimoka labiau.

  Daugiau
 • lenses-slide

  ACUVUE OASYS 1-DAY Vienadieniai kontaktiniai lęšiai su „HydraLuxe“ medžiaga – palaiko drėgmę lęšio viduje ir išorėje, todėl akys maksimaliai drėkinamos.

  Daugiau
 • lenses-slide

  ACUVUE OASYS WITH TRANSITIONS Pirmieji kontaktiniai lęšiai reaguojantys į besikeičiantį aplinkos apšvietimą ir prie jo prisitaikantys (užtamsėja) su 1 klasės UV filtru.

  Daugiau
 • lenses-slide

  ACUVUE OASYS 1-DAY FOR ASTIGMATISM Vienadieniai astigmatiniai kontaktiniai lęšiai su „HydraLuxe“ medžiaga maksimaliam drėkinimui ir greitos stabilizacijos sistema išlaikančia stabilų matymą.

  Daugiau

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar akinių receptas tinka kontaktiniams lęšiams?

Prieš įsigyjant kontaktinius lęšius rekomenduojama apsilankyti pas akių priežiūros specialistą, nes akinių ir kontaktinių lęšių receptai skiriasi. Kodėl? Pirmiausiai, kontaktiniai lęšiai dedami tiesiai ant ragenos, o akiniai – toliau (ant nosies), todėl dažnai akinių ir kontaktinių lęšių stiprumas skiriasi. Taip pat parenkant kontaktinius lęšius svarbu įvertinti ir kitus parametrus: bazinę kreivę, diametrą ir kt.

Nuo kelių metų galima pradėti nešioti kontaktinius lęšius?

Nėra nustatyta amžiaus riba, kuri neleistų nešioti kontaktinių lęšių – juos gali nešioti ir vaikai, ir vyresnio amžiaus žmonės. Svarbu išmokti, kaip teisingai įsidėti / išsiimti kontaktinius lęšius, juos prižiūrėti bei laikytis akių priežiūros specialisto rekomenduojamos kontaktinių lęšių nešiojimo trukmės.

Ar yra skirtumas tarp kairės ir dešinės akies kontaktinių lęšių?

Skirtumo tarp kairiojo ir dešiniojo kontaktinio lęšio nėra. Jeigu abiejų akių matymo parametrai yra vienodi, vienoje dėžutėje pirkti lęšiai tinka abejoms akims. Visgi, siekiant išvengti painiavos ateityje, įpraskite kontaktinį lęšį pirmiausia įdėti į dešinę akį.

Ar kontaktiniai lęšiai gali iškristi iš akių?

Jei kontaktiniai lęšiai yra teisingai įdėti ir tinkamo gaubtumo, jie iškristi negali.

Ar nešiojant kontaktinius lęšius džiūsta akys?

Naujausių technologijų dėka šiuolaikiniai kontaktiniai lęšiai užtikrina aukštą deguonies pralaidumą, palaiko tinkamą drėgmės kiekį, taip apsaugant akis nuo išsausėjimo. Visgi siekiant palaikyti maksimalų akių komfortą rekomenduojame naudoti drėkinamuosius akių lašus, ypač jei daug laiko praleidžiate akims nepalankiose sąlygose (pvz., dirbant prie išmaniųjų ekranų ir pan.)

Ar kontaktiniai lęšiai gali suplyšti?

Taip, kontaktiniai lęšiai gali suplyšti, bet tik dėl neatsargaus elgesio. Ploniausi lęšiai plyšta greičiausiai, silikono-hidrogeliniai – atsparesni plyšimui.

Ar galima nešioti kontaktinius lęšius ilgiau nei rekomenduoja gamintojas?

Negalima, nes nešiojant kontaktinius lęšius ilgiau, nei nurodo gamintojas padidėja infekcijų tikimybė.