Kontaktiniai lęšiai
užtikrina gerą matymą ir prisitaiko prie
Jūsų gyvenimo būdo!
Su kontaktiniais lęšiais – matymas BE suvaržymų
Šiandien kontaktiniai lęšiai tai ne tik puiki alternatyva nešiojantiems akinius, tačiau ir būdas pakeisti akių spalvą ir taip atnaujinti savo įvaizdį! Naujausių technologijų dėka kontaktiniai lęšiai dar niekada nebuvo tokie patogūs ir lengvai prižiūrimi.
Kontaktiniai lęšiai – regėjimo korekcijos priemonė, užtikrinanti gerą matymą ir prisitaikanti prie Jūsų gyvenimo būdo.
Matykite AIŠKIAI
- Platesnis matymo laukas;
- Natūralus dydžio, gylio, atstumo perteikimas;
- Geresnis periferinis matymas.
Jauskitės LAISVAI
- Nespaudžia nosies;
- Nerasoja, nelūžta;
- Puikiai tinka aktyviam gyvenimo būdui.
Atrodykite PUIKIAI
- Yra nepastebimi aplinkiniams;
- Atskleidžia natūralų akių grožį;
- Suteikia galimybę pakeisti/paryškinti akių spalvą.
Ne visi kontaktiniai lęšiai yra vienodi. Nustatant, kuris kontaktinių lęšių tipas tinkamiausias, įtakos turi daugybė skirtingų faktorių: amžius, gyvenimo būdas, regėjimo sutrikimai. Todėl tik akių priežiūros specialistas gali pasakyti, kokie kontaktiniai lęšiai tinka konkrečiai Jums.
Kontaktinių lęšių nešiojimas ir priežiūra
Naudojant kontaktinius lęšius būtina laikytis jų priežiūros reikalavimų. Kad ant lęšių paviršiaus nesikauptų įvairios nuosėdos ir nešvarumai, reikia juos kruopščiai prižiūrėti ir valyti. Pasikonsultuokite su mūsų optikos specialistais dėl tinkamų kontaktinių lęšių priežiūros priemonių.
Kaip įsidėti ir išsiimti kontaktinius lęšius?
Lęšių nešiojimo ir keitimo grafikas yra labai svarbus Jūsų akių sveikatai. Nemažiau svarbu yra laikytis akių priežiūros specialisto duotų nurodymų, dėl tinkamos kontaktinių lęšių priežiūros.
Kaip valyti ir prižiūrėti kontaktinius lęšius?
Nešiojant kontaktinius lęšius, ant jų paviršiaus nusėda labai smulkūs nešvarumai ir dulkės. Tinkamas kontaktinių lęšių valymas ir priežiūra pašalina iki 90% bakterijų ir taip apsaugo akis nuo galimo neigiamo poveikio.
Kokį kontaktinių lęšių tirpalą rinktis?
Nors dauguma daugiafunkcių tirpalų tinka visiems kontaktiniams lęšiams, galimos išimtys, kurias lemia tirpalo sudedamųjų dalių ir kontaktinių lęšių medžiagos suderinamumas.
Norite išbandyti kontaktinius lęšius?
Tačiau nežinote nuo ko pradėti? Leiskite tuo pasirūpinti mums! Mūsų akių priežiūros specialistai padės Jums išsirinkti
tinkamiausius kontaktinius lęšius, išmokys, kaip juos tinkamai įsidėti / išsiimti ir prižiūrėti, kad su kontaktiniais lęšiais ne tik
matytumėte, bet ir jaustumėtės puikiai!
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar akinių receptas tinka kontaktiniams lęšiams?
Prieš įsigyjant kontaktinius lęšius rekomenduojama apsilankyti pas akių priežiūros specialistą, nes akinių ir kontaktinių lęšių receptai skiriasi. Kodėl? Pirmiausiai, kontaktiniai lęšiai dedami tiesiai ant ragenos, o akiniai – toliau (ant nosies), todėl dažnai akinių ir kontaktinių lęšių stiprumas skiriasi. Taip pat parenkant kontaktinius lęšius svarbu įvertinti ir kitus parametrus: bazinę kreivę, diametrą ir kt.
Nuo kelių metų galima pradėti nešioti kontaktinius lęšius?
Nėra nustatyta amžiaus riba, kuri neleistų nešioti kontaktinių lęšių – juos gali nešioti ir vaikai, ir vyresnio amžiaus žmonės. Svarbu išmokti, kaip teisingai įsidėti / išsiimti kontaktinius lęšius, juos prižiūrėti bei laikytis akių priežiūros specialisto rekomenduojamos kontaktinių lęšių nešiojimo trukmės.
Ar yra skirtumas tarp kairės ir dešinės akies kontaktinių lęšių?
Skirtumo tarp kairiojo ir dešiniojo kontaktinio lęšio nėra. Jeigu abiejų akių matymo parametrai yra vienodi, vienoje dėžutėje pirkti lęšiai tinka abejoms akims. Visgi, siekiant išvengti painiavos ateityje, įpraskite kontaktinį lęšį pirmiausia įdėti į dešinę akį.
Ar kontaktiniai lęšiai gali iškristi iš akių?
Jei kontaktiniai lęšiai yra teisingai įdėti ir tinkamo gaubtumo, jie iškristi negali.
Ar nešiojant kontaktinius lęšius džiūsta akys?
Naujausių technologijų dėka šiuolaikiniai kontaktiniai lęšiai užtikrina aukštą deguonies pralaidumą, palaiko tinkamą drėgmės kiekį, taip apsaugant akis nuo išsausėjimo. Visgi siekiant palaikyti maksimalų akių komfortą rekomenduojame naudoti drėkinamuosius akių lašus, ypač jei daug laiko praleidžiate akims nepalankiose sąlygose (pvz., dirbant prie išmaniųjų ekranų ir pan.)
Ar kontaktiniai lęšiai gali suplyšti?
Taip, kontaktiniai lęšiai gali suplyšti, bet tik dėl neatsargaus elgesio. Ploniausi lęšiai plyšta greičiausiai, silikono-hidrogeliniai – atsparesni plyšimui.
Ar galima nešioti kontaktinius lęšius ilgiau nei rekomenduoja gamintojas?
Negalima, nes nešiojant kontaktinius lęšius ilgiau, nei nurodo gamintojas padidėja infekcijų tikimybė.