Optikos pasaulis / Multifokaliniai kontaktiniai lęšiai

Multifokaliniai kontaktiniai lęšiai

Geras matymas neturi amžiaus ribų!

Multifokalinių kontaktinių lęšių privalumai

Multifokaliniai kontaktiniai lęšiai skirti trumparegystei, toliaregystei ir presbiopijai koreguoti. Šio tipo kontaktiniai lęšiai užtikrina gerą matymą įvairiais atstumais: iš arti (pvz., skaitant knygą), į tolį (pvz., vairuojant), vidutiniu nuotoliu (pvz., dirbant kompiuteriu).

Dėl individualių parametrų šie kontaktiniai lęšiai gali būti parenkami tik akių priežiūros specialisto ir užsakomi pagal individualų receptą. Multifokaliniai kontaktiniai lęšiai gali būti vienadieniai arba prailginto nešiojimo.

Komfortiškas ir ryškus matymas su multifokaliniais kontaktiniais lęšiais.

icon

SVEIKATA

Sveikiausias pasirinkimas Jūsų akims – vienadieniai multifokaliniai lęšiai, renkantis pakartotino nešiojimo kontaktinius svarbu jų nepernešioti ir tinkamai prižiūrėti.

icon

PATOGUMAS

Lyginant su akiniais, kontaktiniai lęšiai nedūžta, nerasoja, todėl juos nešioti ypač patogu. Multifokalinių kontaktinių lęšių nešiojimą patogu derinti su nešiojamais akiniais.

icon

KOMFORTAS

Multifokaliniai kontaktiniai lęšiai užtikrina gerą matymą įvairias atstumais: į tolį, vidutiniu atstumu ir iš arti. Maksimaliam komfortui rekomenduojama naudoti akių lašus.

Presbiopija – natūralus fiziologinis pakitimas vykstantis akies lęšiuke, pasireiškiantis sulaukus 40 metų ir daugiau, kai tampa sunku vienodai gerai matyti objektus, esančius arti ir toli.

Pagrindiniai presbiopijos požymiai:

 • jums sunku įskaityti smulkų šriftą;
 • norėdami aiškiai matyti, daiktus turite laikyti toliau nuo savęs, rankos atstumu;
 • esant normaliam skaitymo atstumui, regėjimas yra neryškus;
 • ilgesnis skaitymas sukelia nuovargį, galvos skausmą.

Norite išbandyti multifokalinius kontaktinius lęšius?

Dėl individualių parametrų multifokalinius kontaktinius lęšius gali parinkti tik akių priežiūros specialistas ir jie yra užsakomi pagal individualų receptą. „Optikos pasaulio“ akių priežiūros specialistai ne tik  patikrins Jūsų regėjimą, akių ir ašarų plėvelės ypatumus, tačiau  padės išsirinkti tinkamus kontaktinius lęšius – presbiopijai koreguoti.

Multifokaliniai kontaktiniai lęšiai

Prieš įsigyjant multifokalinius kontaktinius lęšius, rekomenduojame kreiptis pas akių priežiūros specialistą, kuris, atsižvelgiant į Jūsų poreikius, regėjimo aštrumą ir kitus parametrus, rekomenduos Jums tinkamiausius kontaktinius lęšius.

 • lenses-slide

  ACUVUE OASYS MULTIFOCAL 1-DAY Vienadieniai multifonakiniai kontaktiniai lęšiai, kurie filtruoja iki 60% mėlynos šviesos taip užtikrindami puikų regėjimo aiškumą esant bet kokiam apšvietimui.

  Daugiau
 • lenses-slide

  ACUVUE MOIST MULTIFOCAL 1-DAY Vienadieniai multifokaliniai kontaktiniai lęšiai užtikrinantys gerą matymą įvairiu atstumu ir komforto pojūtį visą dieną.

  Daugiau
 • lenses-slide

  BIOFINITY MULTIFOCAL Šie kontaktiniai lęšiai suteikia gerą matymą įvairiu atstumu su Aquaform medžiaga, kuri užtikrina aukštą deguonies pralaidumą ir drėgmės kiekį.

  Daugiau
 • lenses-slide

  AIR OPTIX AQUA MULTIFOCAL Šie kontaktiniai lęšiai suteikia gerą matymą įvairiu atstumu su Smartshield technologija, kuri neleidžia kauptis apnašoms ir užtikrina papildomą drėkinimą.

  Daugiau

Papildomi produktai maksimaliam komfortui ir akių sveikatai

Rekomenduojame visada turėti kelias papildomas poras kontaktinių lęšių, atsarginius korekcinius akinius ir kontaktinių lęšių tirpalą nenumatytiems atvejams.

 • lenses-slide

  LENSIFY AKIŲ LAŠAI Be konservantų, ilgai veikiantys, drėkinantys ir regėjimo komfortą gerinantys akių lašai su hialuronu

  Daugiau
 • lenses-slide

  AKINIAI Visiems kontaktinių lęšių nešiotojams – infekcijos, sezoninių alergijų metu ar norint pailsėti nuo kontaktinių lęšių.

  Daugiau
 • lenses-slide

  LENSIFY TIRPALAS Daugiafunkcis kontaktinių lęšių tirpalas jautrias akis turintiems kontaktinių lęšių nešiotojams.

  Daugiau
 • lenses-slide

  SAULĖS AKINIAI Akių apsaugai nuo žalingų UV spindulių, dulkių, alerginių reakcijų, per didelio akių raumens krūvio.

  Daugiau

Dažniausiai užduodami klausimai

Kas yra multifokaliniai kontaktiniai lęšiai?

Multifokaliniai kontaktiniai lęšiai skirti koreguoti senatvinei toliaregystei (presbiopijai), kuri paprastai pasireiškia nuo 40 – 45 metų amžiaus.

Kaip įsigyti multifokalinius kontaktinius lęšius?

Multifokalinius kontaktinius lęšius gali parinkti „Optikos pasaulio“ akių priežiūros specialistas. Dėl individualiai parenkamų parametrų šie kontaktiniai lęšiai yra užsakomi asmeniškai Jums.

Kaip veikia multifokaliniai kontaktiniai lęšiai?

Multifokaliniai kontaktiniai lęšiai yra suskirstyti į 3 dalis, kurių kiekviena padeda raiškiai ir kokybiškai matyti atitinkamu atstumu nutolusius objektus.

Kur galima įsigyti multifokalinius kontaktinius lęšius?

Multifokalinius kontaktinius lęšius po akių priežiūros specialisto parinkimo galima įsigyti „Optikos Pasaulio“ salonuose.