Optikos pasaulis / Ray-Ban akiniai

Ray-Ban

RAY-BAN“ – tai drąsa, autentiškumas ir nesenstantis stilius. Nuo pat įkūrimo 1937 m. ir kultinio „Aviator“ saulės akinių modelio, sukurto JAV karo lakūnams, pasirodymo „RAY-BAN“ buvo kultūros pokyčių priešakyje bei saviraiškos simboliu, kurį nešiojo garsenybės ir visuomenės veikėjai visame pasaulyje.

WWW.ray-ban.com

Vyras ir moteris su RayBan saulės akiniais

RAY-BAN“ akinių kolekcijos paliko neišdildomą pėdsaką mados pasaulyje, o kiekvienas jų dizainas turi savo unikalų žavesį ir istoriją. XX a. trečiajame dešimtmetyje gimę „Aviator“ akiniai nuo saulės ir toliau užkariauja širdis. Nuo 1950-ųjų maištingos individualybės simboliu tapę „Wayfarer“ akiniai sulaukia mados entuziastų dėmesio. „Clubmaster“ akinių rėmeliuose elegantiškai susilieja acetatas ir metalas, o tai primena intelektualų rafinuotumą šiuolaikiniame miesto kontekste.

Kultūros ikonų pamėgti „Round“ rėmeliai su apvaliais lęšiais ir plonais metaliniais rėmeliais – tai retro ir šiuolaikiškumo derinys. Šiuolaikinio atsipalaidavimo suteikia akiniai nuo saulės „Erika“, kuriuose klasikiniai apvalūs rėmeliai su šiek tiek didesniais lęšiais ir plonais šoneliais yra perkurti, kad patiktų tiek vyrams, tiek moterims ir spinduliuotų atsipalaidavimo, bet rafinuotumo estetiką.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur galima įsigyti „Ray-Ban“ prekės ženklo akinių rėmelių ir saulės akinių?

Ray-Ban akinių rėmelių ar saulės akinių galima įsigyti „Optikos pasaulis“ regos ir klausos salonuose visoje Lietuvoje ir internetinėje parduotuvėje www.op.lt

Kodėl „Ray-Ban“ akiniai nuo saulės yra amžinas mados pasirinkimas?

„Ray-Ban“ akiniai nuo saulės išlaikė laiko išbandymą dėl savo kultinių modelių, tokių kaip „Aviator“ ir „Wayfarer“, kuriuose dera klasikinis ir šiuolaikinis stiliai. Kokybiškos medžiagos, novatoriškas meistriškumas ir turtingas paveldas lemia jų neblėstantį patrauklumą madingų akinių pasaulyje.

Kaip atpažinti originalius „Ray-Ban“ akinius?

Kad įsitikintumėte autentiškumu, atkreipkite dėmesį į išskirtines savybes, pavyzdžiui, “Ray-Ban” logotipą, išraižytą ant lęšių, aukštos kokybės medžiagas ir tikslias rėmelių detales.

Ar „Ray-Ban“ akiniai nuo saulės turi apsaugą nuo UV spindulių?

Taip, „Ray-Ban“ akiniai nuo saulės gaminami su aukštos kokybės lęšiais, kurie 100% apsaugo akis nuo žalingų UV spindulių.