Biofinity

Biofinity kontaktiniai lęšiai, sukurti Coopervision įmonės, yra ypač aukštos kokybės kontaktiniai lęšiai, kurie yra tokie patogūs, kad Jūs galite juos be perstojo nešioti iki šešių dienų ir septynių naktų (visada pasikonsultuokite su savo akių gydytoju ir įsitikinkite ar šis nešiojimo būdas yra tinkamas Jums).

Biofinity lęšiai yra pagaminti pagal patentuotą Aquaform technologiją, kuri leidžia optimaliam deguonies lygiui pasiekti akis, palaikant jas drėgnas ir komfortabilias Jūsų akyse visos dienos eigoje. Lygus, natūraliai kvėpuojantis ir drėkinantis lęšio paviršius yra atsparus nuosėdoms, kas išlaiko Jūsų regėjimą ryškų.

Biofinity kontaktiniai lęšiai yra puikūs ilgam nešiojimui, ypač jei Jūs esate patyrę sausų akių pojūtį. Dėl aukšto deguonies pralaidumo, sujungto su mažu vandens kiekiu, šie lęšiai suteikia itin didelį patogumo pojūtį. Asferinis priekinis paviršius patikslina centravimą ir padeda Jums mėgautis ryškiu matymu visą dieną.

Kontaktiniai lęšiai Biofinity

Kontaktinių lęšių parametrai:

Dioptrijos:
nuo –0.50 D iki –6.00 D  kas 0.25 D)
(-6.00 D iki –12.00 D (kas 0.50 D) 
nuo +0.50 D iki +6.00 D ( kas 0.25 D)
(+6.00 D iki +8.00 D (kas 0.50 D)

Medžiaga
Comfilcon A-Aquaform

Bazinė kreivė 
8.6 mm, skersmuo 14.0 mm

Standartinė pakuotė
3 vnt. 

Biofinity lęšiai yra idealūs:

  • žmonėms, kurie yra trumparegiai arba toliaregiai;
  • žmonėms, kuriems patogiau nešioti mėnesinius lęšius;
  • žmonėms, kurie nešioja kontaktinius lęšius reguliariai.

Prieš išbandant naujus kontaktinius lęšius, pasitarkite su savo akių priežiūros specialistu.

Pirkti internetu

Kurie lęšiai yra geresni – proclear ar Biofinity?

Įsivaizduokite Proclear, kaip 10 metų vyresnį Biofinity lęšių brolį. Naujų technologijų pažangos dėka, Biofinity lęšiai praleidžia daugiau deguonies į akis, o Aquaform technologija užtikrina akių drėgmę. Dėl pažangių technologijų ir Biofinity lęšių pralaidumo orui, jie įprastai yra kiek brangesni. 

Kaip ilgai galima dėvėti Biofinity lęšius?

Biofinity yra mėnesiniai lęšiai, kurie yra tinkami nešioti iki 30 dienų, juos išimant, išvalant ir tinkamai laikant nakties metu.

Ar galima miegoti su Biofinity lęšiais?

Taip, Jūs galite miegoti su Biofinity lęšiais iki 29 naktų. Prašome pasikonsultuoti su savo akių gydytoju, prieš miegant su kontaktiniais lęšiais.