Optikos pasaulis / Dviejų savaičių kontaktiniai lęšiai

Dviejų savaičių kontaktiniai lęšiai

Geras matymas ir aukštas komforto lygis
kiekvieną dieną!

Dviejų savaičių kontaktinių lęšių privalumai

Dviejų savaičių kontaktinius lęšius galima nešioti iki 14 dienų, dėl trumpesnio nešiojimo periodo ant lęšių nespėja susikaupti apnašos – sumažėja infekcijų tikimybė. Šiuos lęšius būtina kasdien valyti specialiu kontaktinių lęšių tirpalu. Šie kontaktiniai lęšiai rekomenduojami asmenims, ketinantiems dažnai nešioti kontaktinius lęšius.

Šio tipo kontaktiniai lęšiai puikus pasirinkimas ketinantiems dažnai nešioti kontaktinius lęšius ir ieškantiems komforto.

icon

SVEIKATA

Dėl pakankamai trumpo nešiojimo periodo ant lęšio nespėja susikaupti baltyminės bei kitos apnašos, todėl išlaikomas aukštas komforto lygis, sumažėja infekcijų tikimybė.

icon

PATOGUMAS

Dviejų savaičių kontaktinius lęšius būtina kasdien valyti specialiu kontaktinių lęšių tirpalu. Dėl trumpesnės nešiojimo trukmės, jie tinka jautrias akis turintiems asmenims, daug dirbantiems prie ekranų.

icon

KOMFORTAS

Siekiant mėgautis maksimaliu komfortu laikykitės gamintojo nurodytos kontaktinių lęšių nešiojimo trukmės. Taip pat nepamirškite naudoti drėkinamųjų akių lašų ir maisto papildų.

Renkatės dviejų savaičių kontaktinius lęšius? Keli patarimai:

 • nešiokite kontaktinius lęšius tokį laikotarpį, kokį numato kontaktinių lęšių gamintojas arba rekomendavo akių priežiūros specialistas;
 • kiekvieną dieną nešiojamų kontaktinių lęšių porą tinkamai valykite;
 • venkite miegoti su kontaktiniais lęšiais;
 • visuomet turėkite bent kelias vienadienių kontaktinių lęšių poras vandens pramogoms ar kelionėms.

Norite išbandyti kontaktinius lęšius?

Tačiau nežinote nuo ko pradėti? Leiskite tuo pasirūpinti mums! Mūsų akių priežiūros specialistai padės Jums išsirinkti tinkamiausius kontaktinius lęšius, išmokys, kaip juos tinkamai įsidėti / išsiimti ir prižiūrėti, kad su kontaktiniais lęšiais ne tik matytumėte, bet ir jaustumėtės puikiai!

Dviejų savaičių kontaktiniai lęšiai

Prieš įsigyjant dviejų savaičių kontaktinius lęšius, rekomenduojame kreiptis pas akių priežiūros specialistą, kuris, atsižvelgiant į Jūsų poreikius, regėjimo aštrumą ir kitus parametrus, rekomenduos Jums tinkamiausius kontaktinius lęšius.

 • lenses-slide

  LENSIFY SOFT Dviejų savaičių kontaktiniai lęšiai su drėkinimo komponentu, kuris palaipsniui veikia visą dieną ir leidžia nešiotojui gerai jaustis nuo ryto iki vakaro.

  Daugiau
 • lenses-slide

  ACUVUE OASYS Dviejų savaičių kontaktiniai lęšiai su „Hydraclear“ Plus technologija, kuri užtikrina nuolatinį drėkinimą ir saugo akis nuo sausumo pojūčio.

  Daugiau
 • lenses-slide

  ACUVUE OASYS with TRANSITIONS Pirmieji kontaktiniai lęšiai reaguojantys į besikeičiantį aplinkos apšvietimą ir prie jo prisitaikantys (užtamsėja) su 1 klasės UV filtru.

  Daugiau

Papildomi produktai maksimaliam komfortui ir akių sveikatai

Rekomenduojame visada turėti kelias papildomas poras kontaktinių lęšių ir atsarginius korekcinius akinius nenumatytiems atvejams.

 • lenses-slide

  ACUVUE OASYS 1-DAY Vienadieniai kontaktiniai lęšiai su „HydraLuxe“ medžiaga – palaiko drėgmę lęšio viduje ir išorėje, todėl akys maksimaliai drėkinamos.

  Daugiau
 • lenses-slide

  LENSIFY TIRPALAS Daugiafunkcis kontaktinių lęšių tirpalas jautrias akis turintiems kontaktinių lęšių nešiotojams.

  Daugiau
 • lenses-slide

  LENSIFY AKIŲ LAŠAI Be konservantų, ilgai veikiantys, drėkinantys ir regėjimo komfortą gerinantys akių lašai su hialuronu.

  Daugiau
 • lenses-slide

  SAULĖS AKINIAI Akių apsaugai nuo žalingų UV spindulių, dulkių, alerginių reakcijų, per didelio akių raumens krūvio.

  Daugiau

Kaip prižiūrėti dviejų savaičių kontaktinius lęšius?

Kiekvieną vakarą kontaktinius lęšius privalu išsiimti, kruopščiai išvalyti ir palikti nakčiai specialiame tirpale.

Ar galima miegoti su dviejų savaičių kontaktiniais lęšiais?

Laikykitės akių priežiūros specialisto arba kontaktinių lęšių gamintojo nurodytų rekomendacijų.

Kodėl turėčiau rinktis dviejų savaičių, o ne mėnesinius kontaktinius lęšius?

Dviejų savaičių kontaktinius lęšius turėtų rinktis visi besirūpinantys savo akių sveikata. Ant šių lęšių ne taip greitai kaupiasi apnašos, o tai užtikrina mažesnę infekcijų tikimybę.