Optikos pasaulis / Vienadieniai kontaktiniai lęšiai

VIENADIENIAI KONTAKTINIAI LĘŠIAI

Sveikiausias kontaktinių lęšių pasirinkimas
Jūsų akims!

Vienadienių kontaktinių lęšių privalumai

Vienadieniai kontaktiniai lęšiai yra skirti nešioti vieną dieną. Tai sveikiausias ir patogiausias kontaktinių lęšių pasirinkimas. Kiekvieną dieną keičiama kontaktinių lęšių pora užtikrina maksimalų komfortą, patogumą ir apsaugo akis nuo infekcijų ir uždegimų rizikos. Vienadieniai kontaktiniai lęšiai gali būti ir skaidrūs, ir spalvoti.

Šie kontaktiniai lęšiai yra puikus pasirinkimas, ieškantiems komforto ir besirūpinantiems savo akių sveikata!

icon

SVEIKATA

Dėl trumpos nešiojimo trukmės ant kontaktinių lęšių nespėja susikaupti nešvarumai, todėl renkantis vienadienius kontaktinius lęšius sumažėja infekcijų ir uždegimų tikimybė.

icon

PATOGUMAS

Vienadieniai lęšiai nereikalauja jokios papildomos priežiūros, vieną kartą panaudojus juos reikia išmesti. Taigi sutaupysite laiko ir pinigų kontaktinių lęšių priežiūros priemonėms.

icon

KOMFORTAS

Vienadieniai kontaktiniai lęšiai yra ypač minkšti bei ploni, todėl lengvai priglunda prie ragenos ir yra beveik nejaučiami akyse viso nešiojimo metu.

Vienadieniai kontaktiniai lęšiai rekomenduojami:

 • taupantiems laiką ir besirūpinantiems akių sveikata;
 • alergiškiems, jautrias akis turintiems asmenims;
 • ketinantiems kontaktinių lęšių nešiojimą derinti su akiniais;
 • pradedantiems (niekada nebandžiusiems) nešioti kontaktinius lęšius;
 • sportuojantiems, mėgstantiems vandens pramogas.

Norite išbandyti kontaktinius lęšius?

Tačiau nežinote nuo ko pradėti? Leiskite tuo pasirūpinti mums! Mūsų akių priežiūros specialistai padės Jums išsirinkti tinkamiausius kontaktinius lęšius, išmokys, kaip juos tinkamai įsidėti / išsiimti ir prižiūrėti, kad su kontaktiniais lęšiais ne tik matytumėte, bet ir jaustumėtės puikiai!

Vienadieniai kontaktiniai lęšiai

Prieš įsigyjant vienadienius kontaktinius lęšius, rekomenduojame kreiptis pas akių priežiūros specialistą, kuris, atsižvelgiant į Jūsų poreikius, regėjimo aštrumą ir kitus parametrus, rekomenduos Jums tinkamiausius kontaktinius lęšius.

 • lenses-slide

  ACUVUE OASYS 1-DAY Vienadieniai kontaktiniai lęšiai su „HydraLuxe“ medžiaga – palaiko drėgmę lęšio viduje ir išorėje, todėl akys maksimaliai drėkinamos.

  Daugiau
 • lenses-slide

  ACUVUE TRUEYE 1-DAY Vienadieniai kontaktiniai lęšiai užtikrinantys aukštą deguonies pralaidumą ir drėgmės pojūtį, su UV filtru.

  Daugiau
 • lenses-slide

  ACUVUE MOIST 1-DAY Vienadieniai kontaktiniai lęšiai suteikiantys komforto ir drėgmės pojūtį visos dienos metu.

  Daugiau
 • lenses-slide

  DAILIES AQUA COMFORT PLUS Vienadieniai kontaktiniai lęšiai su triguba drėkinimo sistema, palaiko ir išsaugo drėgmę visos dienos metu.

  Daugiau

Papildomi produktai maksimaliam komfortui ir akių sveikatai

Rekomenduojame visada turėti kelias papildomas poras kontaktinių lęšių, atsarginius korekcinius akinius ir kontaktinių lęšių tirpalą nenumatytiems atvejams.

 • lenses-slide

  Lensify Unidose Drėkinamieji akių lašai su hialuronu mažinantys lengvus ir vidutinius akių sausumo ir sudirgimo simptomus.

  Daugiau
 • lenses-slide

  Vizigen Forte Maisto papildai akims su liuteinu ir zeaksantinu – normaliam regėjimui palaikyti.

  Daugiau
 • lenses-slide

  Saulės akiniai Akių apsaugai nuo žalingų UV spindulių, dulkių, alerginių reakcijų, per didelio akių raumens krūvio.

  Daugiau
 • lenses-slide

  Alvera tirpalas Daugiafunkcis kontaktinių lęšių priežiūros tirpalas su alaviju, specialiai sukurtas jautrias akis turintiems kontaktinių lęšių nešiotojams. Dėl savo talpos dydžio puikiai tiks keliaujantiems.

  Daugiau

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar galima vienadienius kontaktinius lęšius nešioti ilgiau, nei dieną?

Vienadieniai kontaktiniai lęšiai skirti vienai dienai, tai reiškia, kad ryte įsidėtus kontaktinius lęšius privalu vakare išsiimti ir išmesti, o kitą rytą įsidėti naują kontaktinių lęšių porą.

Kam rekomenduojami vienadieniai kontaktiniai lęšiai?

Vienadieniai kontaktiniai lęšiai rekomenduojami, pradedantiems nešioti kontaktinius lęšius, sportuojantiems, vandens pramogų mėgėjams, kenčiantiems nuo alergijų.

Kodėl turėčiau rinktis vienadienius kontaktinius lęšius?

Vienadieniai kontaktiniai lęšiai yra sveikiausias kontaktinių lęšių nešiojimo būdas, užtikrinantis mažiausią infekcijų tikimybę. Šie kontaktiniai lęšiai nereikalauja jokios papildomos priežiūros – kasdien vis nauja kontaktinių lęšių pora.