Vienkartinio naudojimo lęšiai

Vienadieniai kontaktiniai lesiai

PATOGUMAS…
IŠVAIZDA…
GYVENIMO BŪDAS…
LAISVĖ…

Akių priežiūros specialistai vieningai sutaria – vienadieniai kontaktiniai lęšiai yra sveikiausias ir patogiausias pasirinkimas. Kodėl?

  • Sveikata. Kaip jau pats pavadinimas pasako vienadieniai kontaktiniai lęšiai yra vienkartiniai, t.y. skirti vienai dienai. Dėl trumpos nešiojimo trukmės ant vienadienių lęšių nespėja susikaupti apnašų, todėl sumažėja infekcijų ir uždegimų tikimybė.
  • Patogumas. Vienadieniai lęšiai nereikalauja kokios priežiūros. Vieną kartą panaudojus juos privalu išmesti, todėl Jums nereikės nei kontaktinių lęšių tirpalo, nei dėkliuko. Vienadieniai kontaktiniai lęšiai nepakeičiamas pasirinkimas sportuojant ar norint derinti akinių ir kontaktinių lęšių nešiojimą.
  • Komfortas. Vienadieniai kontaktiniai lęšiai yra ypač ploni bei minkšti, todėl lengvai priglunda ir yra beveik nejaučiami.

Vienadieniai kontaktiniai lęšiai rekomenduojami:

–       taupantiems laiką ir besirūpinantiems akių sveikata;

–       alergiškiems, jautrias akis turintiems asmenims

–       ketinantiems kontaktinių lęšių nešiojimą derinti su akiniais;

–       pradedantiems ( niekada nebandžiusiems) nešioti kontaktinius lęšius;

–       sportuojantiems, mėgstantiems vandens pramogas.

Norite išbandyti vienadienius  lęšius?

Nepriklausomai nuo to, ar Jūs jau esate kontaktinių lęšių nešiotojas, ar norite juos išbandyti – prieš įsigyjant kontaktinius lęšius rekomenduojama apsilankyti pas akių priežiūros specialistą. „Optikos pasaulio“ akių priežiūros specialistai ne tik  patikrins Jūsų regėjimą, akių ir ašarų plėvelės ypatumus, tačiau  padės išsirinkti tinkamus kontaktinius lęšius.

Dauguma specialistų užsiimančių regos korekcija ir kontaktinius lęšius nešiojančių žmonių jau žino, kad vienadieniai lęšiai yra sveikiausias ir patogiausias kontaktinių lęšių nešiojimo būdas.

  1. Jokių problemų dėl valymo!
  2. Jokių lęšių dėklų!
  3. Jokių tirpalų!

Šiuolaikinis gyvenimo būdas kelia naujus reikalavimus patogumui ir komfortui. Gyvendami aktyviai – mokykloje, draugų susibūrimuose ir sportuodami – kasdien galite nešioti vienadienius kontaktinius lęšius, arba nešioti juos papildomai prie savo akinių.

ACUVUE Oasys 1-Day

Tai silikono-hidrogelio vienadieniai kontaktiniai lęšiai, užtikrinantys aukštą deguonies pralaidumą ir akių komfortą bet kurioje situacijoje!

1•DAY ACUVUE® TruEye™

1•DAY ACUVUE® TruEye™ vienadieniai lęšiai

Šiuolaikinio gyvenimo tempas gali turėti įtakos Jūsų akių sveikatai. Tai vienkartinio naudojimo lęšiai, specialiai sukurti žmonėms, besirūpinantiems savo akių sveikata.

Sužinoti daugiau »

1•DAY ACUVUE® MOIST™

1•DAY ACUVUE® MOIST™ vienkartinio naudojimo lęšiai

Argi nebūtų puiku net vakare mėgautis naujų kontaktinių lęšių teikiama drėgme ir švelnumu? Tai įmanoma naudojant 1•DAY ACUVUE® MOIST™ kontaktinius lęšius, kurių teikiamas laisvės ir ilgalaikis komforto pojūtis harmoningai dera su kasdienių vienkartinių lęšių teikiamu patogumu.

Sužinoti daugiau »

1•DAY ACUVUE® MOIST® for ASTIGMATISM

1•DAY ACUVUE® MOIST® for ASTIGMATISM vienkartinio naudojimo lęšiai

Aiškus ir stabilus matymas dėl 4 stabilizacijos zonų. Jeigu nenorite rūpintis kontaktinių lęšių tirpalais ir priežiūra, rinkitės vienkartinio naudojimo astigmatinius kontaktinius lęšius.

Sužinoti daugiau »