Lensify Soft – naujos kartos kontaktiniai lęšiai

Šiuolaikiniai kontaktiniai lęšiai – puiki alternatyva nešiojantiems akinius! Patogus jų nešiojimas ir nesudėtinga priežiūra lėmė, kad kontaktinius lęšius renkasi tiek jaunesnio, tiek vyresnio amžiaus žmonės.

Dėl besikeičiančio gyvenimo būdo, ilgo buvimo akims nepalankiose sąlygose (šildomos / kondicionuojamos patalpos, ilgos valandas prie išmaniųjų ekranų ir kt.), kontaktinių lęšių gamintojai nuolat ieško naujų technologijų, kurios užtikrintų ne tik aukštą matymo kokybę, bet ir maksimalų komfortą visos dienos metu.

Naujos kartos Lensify vardo kontaktiniai lęšiai sukurti, atsižvelgiant į šiuolaikinio gyvenimo aktualijas, todėl gamybos metu didžiausias dėmesys skirtas matymo raiškai, patogumui ir tinkamo drėgmės kiekio palaikymui.

Mėgstantiems jaustis laisvai ir nevaržomai rekomenduojame išbandyti dvisavaitinius Lensify Soft kontaktiniai lęšius. Šie kontaktiniai lęšiai tai:

SVEIKATA. Dėl trumpesnės nešiojimo trukmės ant lęšio nespėja susikaupti apnašos, todėl renkantis šiuos kontaktinius lęšius sumažėja infekcijų tikimybė. O naujos kartos silikono hidrogelio medžiaga lemia aukštą deguonies pralaidumą visos dienos metu.

PAŽANGA. Lensify Soft – tai pirmieji HD TechnologyTM silikono-hidrogeliniai kontaktiniai lęšiai. Ši  gamyboje naudojama technologija leidžia lęšių paviršių pritaikyti žmogaus akims, užtikrina aukštos raiškos kokybę, suteikia lęšių medžiagai minkštumo (lankstumo), bei užtikrina kontaktinių lęšių paviršiaus lygumą ir slidumą.

KOMFORTAS. Dėl plono lęšio krašto –  kontaktiniai lęšiai ypatingai minkšti ir glotnūs, todėl beveik nejaučiami akyse. O sudėtyje esantis hialuronas veikia kaip drėkinamasis komponentas, kuris dienos metu palaiko drėgmę.

Išbandykite ir prisijunkite į Lensify Soft nešiotojų gretas. Patiks ir akims, ir piniginei!