Optikos pasaulis / Spalvoti kontaktiniai lęšiai

Spalvoti kontaktiniai lęšiai

Lengvas ir greitas būdas atsinaujinti ir pakeisti
savo akių spalvą!

Spalvotų kontaktinių lęšių privalumai

Spalvoti kontaktiniai lęšiai skirti norintiems pakeisti arba paryškinti akių spalvą. Spalvoti kontaktiniai lęšiai gaminami su dioptrijomis ir be jų. Tai reiškia, kad galite nešioti spalvotus lęšius, net jei Jums nereikalinga regos korekcija. Spalvotus kontaktinius lęšius turi parinkti akių priežiūros specialistas, ir jiems reikalinga tokia pati priežiūra, kaip ir bet kuriems kitiems lęšiams. Šio tipo kontaktiniai lęšiai gali būti vienadieniai ir prailginto nešiojimo.

Paprastas ir greitas būdas pakeisti natūralią akių spalvą ir pagyvinti įvaizdį.

icon

SVEIKATA

Sveikiausias pasirinkimas Jūsų akims – vienadieniai spalvoti kontaktiniai lęšiai, renkantis pakartotino nešiojimo kontaktinius svarbu jų nepernešioti ir tinkamai prižiūrėti.

icon

PATOGUMAS

Lyginant su akiniais, kontaktiniai lęšiai nedūžta, nerasoja, todėl juos nešioti ypač patogu. Spalvotų kontaktinių lęšių nešiojimą patogu derinti su nešiojamais akiniais ar naudoti kaip stiliaus detalę.

icon

KOMFORTAS

Spalvoti kontaktiniai lęšiai lengviausias būdas atnaujinti įvaizdį. Su jais galite paryškinti / pakeisti natūralią akių spalvą, džiaugtis išraiškingomis akimis, gilesniu, ryškesniu žvilgsniu.

Svarstote apie spalvotus kontaktinius lęšius? Keli patarimai:

 • spalvoti kontaktiniai lęšiai gali būti su dioptrijomis ir be jų;
 • kontaktiniai lęšiai turi būti parenkami akių priežiūros specialisto net ir tuomet, jei regos korekcija nereikalinga;
 • nepamirškite tinkamai prižiūrėti kontaktinių lęšių, jų valyti, laikytis gamintojo rekomenduojamos nešiojimo trukmės;
 • galime rinktis iš daugiau nei 15 skirtingų spalvų ir atspalvių;
 • galutinė akių spalva kiekvienu atveju yra individuali.

Norite išbandyti spalvotus kontaktinius lęšius?

Nepriklausomai nuo to, ar Jums reikalinga regėjimo korekcija, ar ne – prieš išbandant spalvotus kontaktinius lęšius reikėtų kreiptis į akių priežiūros specialistą. „Optikos pasaulio“ akių priežiūros specialistai ne tik patikrins Jūsų regėjimą, akių ir ašarų plėvelės ypatumus, tačiau padės išsirinkti tinkamus kontaktinius lęšius.

Spalvoti kontaktiniai lęšiai

Prieš įsigyjant spalvotus kontaktinius lęšius, rekomenduojame kreiptis pas akių priežiūros specialistą, kuris, atsižvelgiant į Jūsų poreikius, regėjimo aštrumą ir kitus parametrus, rekomenduos Jums tinkamiausius kontaktinius lęšius.

 • lenses-slide

  FRESHKON 1-DAY Spalvoti vienadieniai kontaktiniai lęšiai akimirksniu pakeičiantys akių spalvą. Galima rinktis ir be dioptrijų.

  Daugiau
 • lenses-slide

  FRESHKON Alluring Eyes Spalvoti mėnesiniai kontaktiniai lęšiai paryškinantys ir pakeičiantys natūralią akių spalvą. Galima rinktis ir be dioptrijų.

  Daugiau
 • lenses-slide

  FRESHKON Colors Fusion Spalvoti mėnesiniai kontaktiniai lęšiai pakeičiantys natūralią akių spalvą ir suteikiantys akims išraiškingumo, o žvilgsniui gilumo.

  Daugiau

Papildomi produktai maksimaliam komfortui ir akių sveikatai

Rekomenduojame visada turėti kelias papildomas poras kontaktinių lęšių ir atsarginius korekcinius akinius nenumatytiems atvejams.

 • lenses-slide

  LENSIFY AKIŲ LAŠAI Be konservantų, ilgai veikiantys, drėkinantys ir regėjimo komfortą gerinantys akių lašai su hialuronu.

  Daugiau
 • lenses-slide

  LENSIFY TIRPALAS Daugiafunkcis kontaktinių lęšių tirpalas jautrias akis turintiems kontaktinių lęšių nešiotojams.

  Daugiau
 • lenses-slide

  ACUVUE OASYS 1-DAY Vienadieniai kontaktiniai lęšiai su „HydraLuxe“ medžiaga – palaiko drėgmę lęšio viduje ir išorėje, todėl akys maksimaliai drėkinamos.

  Daugiau
 • lenses-slide

  AKINIAI Visiems kontaktinių lęšių nešiotojams – infekcijos, sezoninių alergijų metu ar norint pailsėti nuo kontaktinių lęšių.

  Daugiau

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar spalvoti kontaktiniai lęšiai keičia matomas spalvas?

Kai kuriais atvejais – taip. Žmogus mirksėdamas gali matyti kontaktinio lęšio spalvą, jei kontaktinis lęšis neteisingai parinktas, blogas lęšio paslankumas.

Ar yra spalvotų kontaktinių lęšių be dioptrijų?

Taip, spalvoti kontaktiniai lęšiai gaminami ir be dioptrijų ir regos korekcijai koreguoti.

Kiek laiko galima nešioti spalvotus kontaktinius lęšius?

Spalvotus kontaktinius lęšius galima nešioti pagal gamintojo nurodytas rekomendacijas.

Ar galima miegoti su spalvotais kontaktiniais lęšiais?

Spalvoti kontaktiniai lęšiai pagaminti iš hidrogelio medžiagos, todėl negalima su jais miegoti, dėl jų pernelyg mažo deguonies pralaidumo akims.

Kaip prižiūrėti spalvotus kontaktinius lęšius?

Spalvotiems mėnesiniams kontaktiniams lęšiams reikalinga tokia pati priežiūra, kaip ir kitiems pakartotino nešiojimo lęšiams.