Optikos pasaulis / Astigmatiniai kontaktiniai lęšiai

Astigmatiniai kontaktiniai lęšiai

Tikslus ir kokybiškas matymas!

Astigmatinių kontaktinių lęšių privalumai

Astigmatiniai (toriniai) kontaktiniai lęšiai yra skirti astigmatizmui koreguoti. Astigmatiniai kontaktiniai lęšiai pagal nešiojimo trukmę gali būti tiek vienadieniai, tiek prailginto nešiojimo. Dėl papildomų parametrų šie kontaktiniai lęšiai gali būti parenkami tik akių priežiūros specialisto ir užsakomi pagal individualų receptą.

Komfortiškas ir ryškus matymas su astigmatiniais kontaktiniais lęšiais.

icon

SVEIKATA

Sveikiausias pasirinkimas Jūsų akims – vienadieniai astigmatiniai lęšiai, renkantis pakartotino nešiojimo kontaktinius svarbu jų nepernešioti ir tinkamai prižiūrėti.

icon

PATOGUMAS

Lyginant su akiniais, kontaktiniai lęšiai nedūžta, nerasoja, todėl juos nešioti ypač patogu. Astigmatinių kontaktinių lęšių nešiojimą patogu derinti su nešiojamais akiniais.

icon

KOMFORTAS

Astigmatiniai kontaktiniai lęšiai užtikrina platesnį matymo lauką, geresnį periferinį matymą, natūralų dydžio, atstumų perteikimą. Maksimaliam komfortui rekomenduojama naudoti akių lašus.

Astigmatizmas – regėjimo sutrikimas, kai perėję akies optinę sistemą saulės spinduliai susikerta ne viename taške, o dviejuose židiniuose. Dėl šios priežasties matomas vaizdas dažniausiai atrodo neryškus, deformuotas, tarsi su šešėliu.

Greito stabilizavimo dizaino privalumai:

 • net keturios stabilizacijos zonos užtikrina aiškų ir stabilų matymą, nepriklausomą nuo akių ir galvos judesių;
 • ši technologija sukurta siekiant greitai stabilizuoti lęšius, panaudojant natūralią akių mirksėjimo jėgą;
 • minimalūs kontaktinio lęšio storio pokyčiai po abiem vokais.

Norite išbandyti astigmatinius kontaktinius lęšius?

Dėl individualių parametrų astigmatinius kontaktinius lęšius gali parinkti tik akių priežiūros specialistas ir jie yra užsakomi pagal individualų receptą. „Optikos pasaulio“ akių priežiūros specialistai ne tik patikrins Jūsų regėjimą, akių ir ašarų plėvelės ypatumus, tačiau padės išsirinkti tinkamus kontaktinius lęšius –astigmatizmui koreguoti.

Astigmatiniai kontaktiniai lęšiai

Prieš įsigyjant astigmatinius kontaktinius lęšius, rekomenduojame kreiptis pas akių priežiūros specialistą, kuris, atsižvelgiant į Jūsų poreikius, regėjimo aštrumą ir kitus parametrus, rekomenduos Jums tinkamiausius kontaktinius lęšius.

Papildomi produktai maksimaliam komfortui ir akių sveikatai

Rekomenduojame visada turėti kelias papildomas poras kontaktinių lęšių ir atsarginius korekcinius akinius nenumatytiems atvejams.

 • lenses-slide

  LACRIFRESH MOISTURE UNIDOSE Ilgai veikiantys, akis drėkinantys ir regėjimo komfortą gerinantys akių lašai su hialuronu, be konservantų.

  Daugiau
 • lenses-slide

  AKINIAI Visiems kontaktinių lęšių nešiotojams – infekcijų, sezoninų alergijų metu ar norint pailsėti nuo kontaktinių lęšių.

  Daugiau
 • lenses-slide

  LENSIFY TIRPALAS Daugiafunkcis kontaktinių lęšių tirpalas jautrias akis turintiems kontaktinių lęšių nešiotojams.

  Daugiau
 • lenses-slide

  SAULĖS AKINIAI Akių apsaugai nuo žalingų UV spindulių, dulkių, alerginių reakcijų, per didelio akių raumens krūvio.

  Daugiau

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip sužinoti ar aš turiu astigmatizmą?

Tik akių priežiūros specialistai gali nustatyti ir įvertinti astigmatizmą ir parinkti Jums tinkamą korekciją, atitinkančią Jūsų individualius poreikius.

Ar galima vietoj astigmatinių kontaktinių lęšių nešioti sferinius lęšius?

Jei Jums nustatytas astigmatizmas, tai įprasti sferiniai lęšiai tik dalinai pagerins matymą. Lęšiai astigmatizmui koreguoti, fokusuoja šviesos spindulius, kitaip nei sferiniai lęšiai, todėl matymas su astigmatiniais kontaktiniais lęšiais yra geresnis.

Kodėl turėčiau nešioti astigmatinius akinius ar kontaktinius lęšius?

Astigmatiniai (toriniai) kontaktiniai lęšiai ir akiniai suteikia stabilų matymą, mažina akių įtampą, galvos skausmą, akių uždegimo (blefarito) atsiradimo ar regėjimo pablogėjimo riziką.