Kokie gali būti korekciniai saulės akiniai?

Nesvarbu, kokia regėjimo korekcija Jums reikalinga šiuolaikinių technologijų dėka galite rinktis net iš kelių korekcinių saulės akinių variantų, kurie leis mėgautis vasaros malonumais be jokių rūpesčių!

Ką galite rinktis?

Korekciniai saulės akiniai

1. Dažyti saulės akiniai su korekcija

Jums patinkantis akinių rėmelis ir dažyti akinių lęšiai gali lengvai virsti stilingais ir unikaliais saulės akiniais, kurie pagyvins ne tik įvaizdį, tačiau ir garantuos kokybišką matymą.

Suteikiamos dažymo galimybės:

  • Pilnai dažyti;
  • Pereinanti spalva.

Pagrindinės dažymos spalvos

Trijų spalvų akinių lęšiai baltame fone

Pagrindinės veidrodinės dangos spalvos

Šešių skirtingų spalvų korekciniai akinių lęšiai baltame fone

2. Poliarizuoti akinių lęšiai

Poliarizuoti lęšiai – tai ypač geros kokybės akinių lęšiai, su specialiu šviesos filtru, užtikrinančiu 100% UV apsaugą. Šie akinių lęšiai sugeria šviesos atspindžius nuo horizontalių paviršių (šlapios kelio dangos, sniego, vandens), padidina matymo ryškumą, kontrastingumą bei sukuria puikų optinį komfortą.

Rekomenduojama:

  • Vairuojantiems;
  • Slidinėjantiems;
  • Užsiimantiems vandens sportu ar tiesiog poilsiaujantiems prie vandens telkinių.
Kelio vaizdas žvelgiant per tris skirtingas akinių lęšių rūšis.
Šie lęšiai gali būti ir su dioptrijomis bei dengiami antirefleksine danga.

Rekomenduojama

Poliarizuoti lęšiai – tai ypač geros kokybės akinių lęšiai, su specialiu šviesos filtru, užtikrinančiu 100% UV apsaugą. Šie akinių lęšiai sugeria šviesos atspindžius nuo horizontalių paviršių (šlapios kelio dangos, sniego, vandens), padidina matymo ryškumą, kontrastingumą bei sukuria puikų optinį komfortą.

Pastaba

Poliarizuotų akinių lęšių negalima palikti tokioje vietoje, kuri veikiama tiesioginių saulės spindulių ar kitokių aukštos temperatūros šaltinių bei drėgnoje vietoje. Sūrus jūros vanduo taip pat gali sugadinti poliarizuotus akinių lęšius.

Fotochrominiai lęšiai

3. Fotochrominiai akinių lęšiai

Tai universaliausi akinių lęšiais, kurie reaguodami į ultravioletinius spindulius ir jų intensyvumą bei tiesioginį šviesos kiekį, tamsėja ir leidžia mėgautis komfortišku matymu ne tik patalpoje, bet ir lauke. Daugiau informacijos ČIA.

Kontaktiniai lęšiai ir akiniai nuo saulės

4. Kontaktiniai lęšiai ir saulės akiniai

Jei norite puikiai matyti su saulės akiniais – rinkitės kontaktinius lęšius. Nesate bandę kontaktinių lęšių? Optikos pasaulyje galite išbandyti kontaktinius lęšius NEMOKAMAI! Daugiau apie pasiūlymą skaitykite ČIA.