Kaip su metais keičiasi tavo regėjimas?

Jei Jums daugiau nei 40 metų, neryškiai matote ir pastebėjote, kad tapo sunku skaityti tekstą smulkiu šriftu – tikriausiai jaučiate presbiopijos simptomus.

Presbiopija

Kas yra presbiopija?

Presbiopija – tai natūralus fiziologinis reiškinys, kuris paliečia visus be išimties, sulaukusius 40 metų ir daugiau, nepriklausomai nuo to ar prieš tai buvo reikalinga regėjimo korekcija, ar ne. Bėgant metams mūsų akių lęšiukai pamažu kietėja ir tampa ne tokie elastingi, todėl tampa sunku vienodai gerai matyti objektus, esančius arti ir toli.

„Trumpųjų rankų“ sindromas

Pirmasis presbiopijos požymis yra suprastėjęs matymas iš arti, ypač esant prastam apšvietimui.Todėl jei jaučiate, kad tapo sunku rašyti trumpąją žinutę telefonu, naudotis kompiuteriu, o skaitant mėgstamą knygą norisi ją atitraukti kuo toliau – pats laikas kreiptis pas akių priežiūros specialistą, kuris įvertins Jūsų regėjimo aštrumą ir parinks geriausiai Jums tinkančius akinių lęšius

Išeitis – progresiniai akinių lęšiai

Progresiniai lęšiai – efektyviausia priemonė presbiopijai koreguoti. Tai vieni akinių lęšiai, skirti komfortiškam matymui įvairiu atstumu: darbui iš arti (pvz., skaityti knygą), darbui vidutiniu nuotoliu (pvz., naršyti telefone) ir darbui iš toli (pvz., vairuoti).

AKINIŲ LĘŠIŲ PALYGINIMAS

Progresiniai akinių lęšiai

Progresinių akinių lęšių pasirinkimas – tai individualus jūsų sprendimas, kurį aptarti būtina su akių priežiūros specialistu!

Aptarimo metu Jums bus pateikta informacija apie lęšių rūšis, kainos ir kokybės santykį, adaptacijos taisykles.

Progresinių akinių lęšių rūšys:

Trijų skirtingų progresinių akinių lęšių palyginimas

PASTABA: Dėl individualių poreikių ir įpročių pripratimas prie progresinių akinių kiekvienam žmogui yra skirtingas. Adaptacijos laikotarpis priklauso nuo to kaip veikia Jūsų centrinė nervų sistema, kokiomis ligomis sergate, kokiu matymo diskomfortu skundžiatės. Visa tai Jums įvertinti padės akių priežiūros specialistai dirbantys Optikos pasaulis salonuose.

KAIP PRIPRASTI PRIE NAUJŲ PROGRESINIŲ AKINIŲ? Spausk čia ir sužinok.

Nedelskite

Jeigu jaučiate prastesnio regėjimo simptomus – užsiregistruokite pas akių priežiūros specialistą.