6 žingsniai iki visiškos adaptacijos prie NAUJŲ PROGRESINIŲ AKINIŲ

1. Adaptacijos laikotarpiu metu atsisakykite senųjų akinių.

Turėtumėte nešioti savo naujus progresinius akinius kasdien nuo ryto iki vakaro, kol išmoksite atrasti visas žiūrėjimo zonas

2. Rekomenduojama pradėti nuo artimo ir vidutinio atstumo:

Pirmiausiai pabandykite paskaityti – nuleiskite akis žemyn ir žiūrėkite per apatinę lęšio dalį. Tuomet pasirinkite objektą, esantį metro atstumu (kompiuteris, televizorius ir kt.) ir pabandykite žiūrėti per vidurinę lęšio dalį.

3. Žiūrėjimas į tolį:

Šį pratimą rekomenduojama atlikti didesnėje erdvėje arba lauke. Tolio atstumui naudokite viršutinę lęšio dalį. Pirmiausiai, bandykite pamatyti 5-6 metrų atstumu esančius daiktus, tuomet nukreipkite žvilgsnį į tolumoje esančius objektus (reklaminę iškabą, namą kitoje kelio pusėje ar kt.)

4. Žiūrėjimas į šonus:

Su progresiniais akiniais būtina pasukti galvą į objektą, kurį norite pamatyti. Nors progresiniai akiniai yra subalansuoti matyti įvairiais atstumais, tačiau būtina atminti, kad žiūrint per lęšio kraštą matymas nebus geras.

5. Lipant laiptais esame pripratę akis nuleisti žemyn.

Atminkite, kad lipant laiptais su progresiniais akiniais reikia nuleisti galvą ir žiūrėti per vidurinę lęšio dalį, skirtą žiūrėti vidutiniu atstumu.

6. Vairavimas.

Įsitikus, kad pirmieji adaptacijos žingsniai puikiai pavyksta, galima bandyti vairuoti automobilį. Šiai užduočiai rekomenduojama pasirinkti trumpesnį ir ne itin įtemptą maršrutą, kadangi visas Jūsų dėmesys bus skiriamas adaptacijai prie naujų progresinių akinių.

Nedelskite, užsiregistruokite vizitui pas akių priežiūros specialistą:

Atgal