Atsisveikinkite su akių sausumu

Sausų akių sindromas vargina vis daugiau žmonių. Atsakykite į šiuos klausimus ir sužinokite ar jis vargina ir Jus.

– Ar dienos pabaigoje jaučiate akių sausumą / perštėjimą?

– Ar Jūsų akys jautrios šviesai? Ar įėjus į intensyviai apšviestą patalpą jos ašaroja?

– Ar jaučiate akių nuovargį?

Jei bent į vieną klausimą atsakėte „taip“, didelė tikimybė, kad Jūsų akys išsausėjusios ir joms reikia papildomos pagalbos.

Kokios priežastys lemia akių sausumą?

Didžiausią įtaką akių sausėjimui turi aplinka, kurioje būname. Dirbdami kompiuteriu rečiau mirksime, o tai akims — ne į naudą. Būnant šildomose, kondicionuojamose patalpose, važiuojant automobiliu, skrendant lėktuvu ar dirbant nepalankioje aplinkoje (dulkės, vėjas, dirbtinis apšvietimas) pradeda varginti akių sausumo pojūtis. Taip pat sausų akių sindromo vystymąsi gali paskatinti tam tikrų vaistų vartojimas, amžius, ligos.

Kaip padėti savo akims?

Šis nemalonus pojūtis gydomas ašarų pakaitalais — akių lašais. Akių komfortą gerinančius lašus, kuriuose nėra konservantų, galima lašinti į akis dažniau, nesukeliant šalutinio poveikio, taip pat ir ant kontaktinių lęšių. Taip pat rekomenduojama dažiau daryti pertraukas (ypač jei dirbate prie kompiuterio), drėkinti, vėdinti patalpas, mankštinti akis ir reguliariai lankytis pas akių priežiūros specialistą.

„Optikos pasaulis“ rekomenduoja

Lacrifresh Ocu-dry Unidose 0,3%

Tai hipotoninis tirpalas malšinantis vidutinius ir sunkius akių sausumo simptomus bei kitus akių dirginimus, tokius kaip gėlimas, niežulys, nuovargis arba svetimkūnio jausmas akyje.
Pirkti »

Lacrifresh Ocu-dry Unidose 0,2%

Hipotoninis tirpalas malšinantis lengvus ir vidutinius akių sausumo simptomus bei kitus akių dirginimus, tokius kaip akių deginimas, akių nuovargis.
Pirkti »

Lacrifresh Moisture Unidose 0,1%

Drėkinantys akių lašai be konservantų. Sausoms, sudirgusioms, pavargusioms akims.
Pirkti »

Lacrifresh Moisture 0,1%

 Ilgai veikiantys, akis drėkinantys ir regėjimo komfortą gerinantys akių lašai su hialuronu.
Pirkti »