Norite pagerinti regėjimą?

Maisto papildai, akiniai ar kontaktiniai lęšiai yra skirti tam, kad užkirstų kelią regėjimo prastėjimui ir padėtų išvengti diskomforto. Tačiau siekiant maksimaliai padėti savo akims, siūlome išbandyti ir šiuos būdus. Pamatysite, Jūsų akys Jums padėkos.

akiu manksta

Akių mankšta

Akių mankšta ne tik lavina akių raumenis, tačiau ir padeda joms atsipalaiduoti, pailsėti. O geriausia tai, kad pratimai nėra sudėtingi ir užima vos kelias minutes, todėl juos galite atlikti visur, kai tik turite kelias laisvas minutes.

  1. Greitas mirksėjimas, kuris padeda atpalaiduoti akių vokų raumenis ir atstatyti ašarų plėvelę. Rekomenduojama tai kartoti pora dešimčių kartų.
  2. Galvos judinimas į šonus ir į viršų / apačią akių obuolius išlaikant stabilioje padėtyje.
akiu manksta

Palmingas

Palmingo esmė – akių uždengimas delnais. Kaip atlikti palmingą? Atsisėskite tiesiai, alkūnes – ant stalo, užsimerkite ir akis uždenkite delnais, atsipalaiduokite ir galvokite apie ką nors labai malonaus ir mielo. Pasėdėkite taip pusę minutės ar kiek ilgiau. Kokia nauda? Tik visiškoje tamsoje akys geriausiai atsipalaiduoja, todėl per tokį trumpą laiką jos puikiai pailsės.

Maistas Jūsų akims

Jeigu norite išsaugoti gerą regėjimą, labai svarbu visavertė mitybą. Racione turi būti daugiau vitaminų A ir E, kalio, fosforo ir geležies turinčių produktų. Nemažą dalį akims naudingų ir reikalingų medžiagų galima gauti su uogomis, žaliomis daržovėmis ir vaisiais. Tai turėtų būti mitybos pagrindas bent jau šiltuoju metų laiku. Galima išskirti Top 5 produktus Jūsų akims: žuvis (lašiša, tunas, upėtakis ir kt.); riešutai ypač migdolai; įvairios daržovės ir vaisiai (morkos, mėlynės, brokoliai); kiaušiniai.

Atgal