„Optikos pasaulio” salonuose – pažangūs Acuvue® kontaktiniai lęšiai

Nešiojantiems kontaktinius lęšius – geros naujienos iš „Optikos pasaulio“ parduotuvių bei salonų.

Juose jau yra naujausių „Johnson & Johnson” kontaktinių lęšių „Acuvue® Oasys™“ su drėkinamuoju faktoriumi „Hydraclear™“, kuris saugo akis nuo išsausėjimo ir užtikrina maksimalų komfortą. „Įsidėję naujuosius „Acuvue® Oasys™“ lęšius kai kurie mano pacientai juos tiesiog užmiršta, lyg nieko nebūtų akyse“, – sako „Optikos pasaulio“ akių priežiūros specialistas Rimas Jakštas. Jis įsitikinęs, kad lęšių gamintojams tai – didžiausias komplimentas.

JAV kompanija „Johnson & Johnson” – pasaulyje viena pažangiausių lęšių gamintojų. Trečius metus iš eilės Paryžiuje vykstančioje tarptautinėje optikos parodoje SILMO naujausi „Johnson & Johnson” „Acuvue®“vardo lęšiai pelno pagrindinį prizą už įspūdingiausius metų pasiekimus.

„Acuvue® Oasys™“ palaiko drėgmę

Naujausios kartos lęšiai „Acuvue® Advance™“ ir „Acuvue® Oasys™“, yra gaminami iš silikono hidrogelio – moderniausios šiuolaikinės kontaktinių lęšių medžiagos, dėl kurios lęšiai yra minkšti, lankstūs ir ypatingai laidūs deguoniui.

„Dažna įprastinių lęšių dėvėjimo problema – antroje dienos pusėje akys pradeda džiūti ir lęšiai pradeda dirginti akis.Naujuosiuose „Acuvue® Advance™“ ir „Acuvue® Oasys™“ lęšiuose yra „Johnson & Johnson” užpatentuota drėkinamoji medžiaga „Hydraclear™“, kuri palaiko normalią akies drėgmę. „Hydraclear™“ tausoja ašaras, lęšis lėčiau atiduoda drėgmę aplinkai net nepalankioje aplinkoje, kai patalpose oras yra kondicionuojamas ir sausas, ilgai dirbama kompiuteriu ir kita“, – pasakoja R.Jakštas. Besiskundžiantiems akių sausumu specialistas rekomenduoja išmėginti pažangiausius „Acuvue® Oasys™“ lęšius. „Nes klinikiniais tyrimais yra įrodyta, kad būtent šie lęšiai ilgiau už kitus palaiko akių drėgmę ir užtikrina maksimalų komfortą“, – sako R.Jakštas.

Ypač laidūs deguoniui

Viena svarbių naujųjų „Acuvue® Advance™“ ir „Acuvue® Oasys™“ silikono hidrogelio lęšių savybių – didelis laidumas deguoniui. „Akies ragena neturi kraujagyslių ir praktiškai visą reikalingą deguonį gauna iš atmosferos, todėl kontaktinio lęšio, užstojančio ragenos sąlytį su atmosfera, laidumas deguoniui yra itin svarbu“, – pabrėžia R.Jakštas.

Naujausi „Acuvue®“ kontaktiniai lęšiai turi filtrą nuo ultravioletinių (UV) spindulių. „Šiuo aspektu „Acuvue® Oasys™“ lęšiai lenkia visus kitus minkštuosius lęšius ir turi patį veiksmingiausią UV filtrą. Tačiau akių priežiūros specialistas primena, kad kontaktiniai lęšiai su UV filtru apsaugo nuo kenksmingų UV spindulių patekimo į akies vidų, bet neapsaugo visos akies ir vokų, todėl būdami saulėje ir toliau turime dėvėti apsauginius akinius.

Sveikiausia – vienkartiniai kontaktiniai lęšiai

„Optikos pasaulio” parduotuvėse ir salonuose klientams siūlomi daugkartinio naudojimo ir vienkartiniai „1-Day Acuvue® “ kontaktiniai lęšiai. „Teisingiausias ir akims pats sveikiausias kontaktinių lęšių nešiojimo būdas – vienkartiniai lęšiai. Taip akys mažiau dirginamos, nes ant kas dieną keičiamų lęšių nesusikaupia apnašos, sumažėja infekcijų tikimybė, – aiškina R.Jakštas. – Įrodyta, kad kuo dažniau lęšiai keičiami, tuo sveikesnės akys ir tuo komfortiškiau jaučiasi juos nešiojantis“. Anot specialisto, optimalus ilgiau dėvėti skirtų lęšių laikas, juos kas vakarą išsiimant – iki vieno mėnesio. „Johnson & Johnson“ specialistai rekomenduoja lęšius keisti netgi dar dažniau – kas dvi savaites.

Įvaizdžiui pakeisti – spalvoti kontaktiniai lęšiai

Susiruošėte į ypatingą vakarėlį? Norite nustebinti artimuosius ar tiesiog mėgstate eksperimentuoti savo išvaizda? „Optikos pasaulio” parduotuvėse galėsite rinktis iš plačios gamos spalvotų „Acuvue® 2 Colours” kontaktinių lęšių, kurie paryškina natūralią akių spalvą arba visiškai ją pakeičia. Spalvotų lęšių yra su dioptrijomis ir be jų.

Elena NIKONOVAITĖ
”Laisvalaikis”

Susiję straipsniai:
» ACUVUE® kontaktiniai lęšiai
» Kontaktiniai lęšiai
» Vienkartinio naudojimo lęšiai
» Spalvoti lęšiai

Pasidalinkite savo žiniomis.
Jei, perskaitę šį straipsnį sužinojote kažką naujo, tikėtina, kad ši informacija bus naudinga ir Jūsų šeimos nariams ar draugams. Pasidalinkite šiomis žiniomis su žmonėmis, kuriais rūpinatės.