ACUVUE® KONTAKTINIAI LĘŠIAI

(Informacija nebeaktuali)

Johnson's ACUVUE kontaktiniai lęšiai

Ar kada teko išbandyti naujos kartos ULTRA COMFORT SERIES™ kontaktinius lęšius? Nuo kontaktinių lęšių išradimo praėjo daug laiko. Tačiau pastaraisiais metais – kontaktinių lęšių medžiagos buvo žymiai patobulintos.

Šiandien kontaktinių lęšių nešiotojams puikus metas, nes yra didelė kontaktinių lęšių pasiūla. Dauguma šiuolaikinių kontaktinių lęšių, tokių kaip ACUVUE® vardo kontaktiniai lęšiai, rekomenduojami keisti dažnai, o jų nešiotojai turi puiką galimybę maksimaliai pagerinti regėjimą, nevarginant akių.

Minėti kontaktiniai lęšiai yra itin minkšti, ploni ir lankstūs, o svarbiausia – išlaiko drėgmę, kad būtų užtikrintas fantastiškas komfortas. Medžiaga ir dizainas leidžia lęšiams prisitaikyti prie akies formos.

Kadangi kiekvieno akys, regos korekcija ir gyvenimo būdo poreikiai yra skirtingi, svarbu pasikonsultuoti su savo akių priežiūros specialistu, kad rastumėte geriausius kontaktinius lęšius, kurie tiktų Jūsų akims ir tenkintų Jūsų gyvenimo būdo poreikius. Kad ir kokie būtų Jūsų poreikiai, Johnson & Johnson pagaminti ACUVUE® vardo kontaktiniai lęšiai pasiūlys tai, kas jums tinka.

Johnson & Johnson – www.jnjvision.com , ACUVUE®