Jei bijai užsidėti akinius, tave išgelbės naujausios kartos kontaktiniai lęšiai

Jei bijai užsidėti akinius, tave išgelbės naujausios kartos kontaktiniai lęšiai

Biblijoje pasakojama, jog patenkinusi didelį smalsumą ir atsikandusi obuolio nuo uždrausto rojaus medžio, Ieva davė mums pasaulį – gražų, ydingą, pavojingą, pilną kūrinių ir išradimų, apdovanojo mus troškimais, ieškojimais, kūryba…

„Jei nebūtų Ievos, ar šiandien vidutiniškai pusei žmonių geram regėjimui užtikrinti reikėtų korekcijos priemonių? Ar savo klientams, kad iš tikrųjų liktų patenkinti, pasijustų suradę savąjį „aš”, galėtume pasiūlyti pasaulyje labiausiai vertinamus silikono hidrogelinius kontaktinius lęšius ACUVUE® ADVANCE™?” – priimdamos naują šių lęšių siuntą susimąstė „Optikos pasaulio“ salonų specialistės.

Kuo gi ACUVUE® ADVANCE™ kontaktiniai lęšiai išsiskiria iš kitų, kad SILMO pasaulinėje optikos parodoje Paryžiuje laimi didžiuosius prizus? Ir apskritai kodėl kontaktiniai lęšiai pranašesni už akinius?

Leidžia matyti visomis kryptimis

Su regėjimo trūkumais anksčiau ar vėliau tenka susidurti beveik kiekvienam. Akiniai reikalingi ir mažam vaikui, ir garbingo amžiaus žmogui – toks jau gyvenimas.

„Pastaruoju metu nešiojančiųjų akinius mažėja, nes vis daugiau klientų atranda kontaktinius lęšius. Dažnai aplinkiniai, bendradarbiai ar bičiuliai net neįtaria, kad žmogus nešioja korekcijos priemones. Kas lemia, kad dalis žmonių pirmenybę teikia kontaktiniams lęšiams, o ne akiniams? Svarbiausia priežastis turbūt yra noras būti laisvam ir kartu gerai matyti. Reikšmingi ne vien estetiniai motyvai. Nešiojantys akinius žino, kad jie apriboja regėjimo lauką. Kontaktiniai lęšiai netrukdo matyti, žmogui lengviau orientuotis erdvėje, nes gerai mato visomis kryptimis. Tai įgauna neįkainojamą vertę šiandieniame pasaulyje, kai daug dirbame, vairuojame automobilį, sportuojame ar pramogaujame”, – lęšių privalumus apibūdino „Optikos pasaulio“ gydytojas oftalmologas Rimas Jakštas.

Tausoja sveikatą

Kontaktiniai lęšiai ant akies laikosi dėl ašarų plėvelės. Pasak juos nešiojančiųjų, geras regėjimas ir sveikata išsaugomi tada, kai pasirenkami tinkami lęšiai, kai jie gerai prižiūrimi.

Pedagogė Alma sakė, kad tik apsilankiusi „Optikos pasaulio“ parduotuvėje atsikratė tipinio kontaktinių lęšių nešiotojo įvaizdžio – paraudusių, sudirgusių akių, dažno mirkčiojimo.

„Taupiau brangesniems bateliams, vėliau – madingam švarkeliui… Todėl rinkausi senesnio modelio, pigesnius kontaktinius lęšius, nešiojau juos ilgiau nei rekomenduota, kartais ne visai tinkamai prižiūrėjau. Pasirūpinti akių sveikata mane įkalbėjo „Optikos pasaulyje“ dirbančios oftalmologės. Dabar nešioju saugius ir sveikus, gerai žinomų gamintojų lęšius. Gaila, kad ne iškart supratau, jog ne apranga, o sveikos akys yra svarbiausia mano įvaizdžio dalis”, – šypteli ponia Alma.

Niekas nė neįtaria Almą nešiojant kontaktinius lęšius. Regėjimą šiai moteriai užtikrina revoliuciją kontaktinių lęšių rinkoje padarę silikono hidrogeliniai lęšiai. Dėl ypač didelio deguonies pralaidumo jie užtikrina akių sveikatą.

Šiemet „Optikos pasaulis“ savo klientams pristatė naujausius „Johnson & Johnson“ firmos silikono hidrogelinius lęšius ACUVUE® ADVANCE™, laimėjusius pasaulinės optikos parodos Paryžiuje didžiuosius prizus, teikiamus už inovacinius laimėjimus.

Turi aukščiausią apsaugą

Nešiojant naujausios kartos silikono hidrogelinius lęšius, akys gauna beveik tiek pat deguonies, kaip iš viso nenešiojant lęšių. Pasak gydytojo oftalmologo R.Jakšto, dėl patentuotos HYDRACLEAR™ technologijos šie lęšiai ilgiau išlaiko natūralų akių drėgnumą ir taip užtikrina išskirtinį, kliniškai patvirtintą ilgalaikį komfortą. Be to, turi pirmos klasės (aukščiausia apsauga nuo ultravioletinių spindulių (UV) kategoriją: sulaiko per 90 proc. UV A ir beveik 100 proc. UV B spindulių. Padeda apsaugoti nuo kenksmingų spindulių patekimo į rageną. Kontaktiniai lęšiai su UV filtru nėra saulės akinių pakaitas, nes visiškai neuždengia akių ir aplinkinio ploto. Nešiojami kartu su saulės akiniais UV sulaikantys kontaktiniai lęšiai apsaugos nuo kenksmingų spindulių, kurie pasiekia akį pro saulės akinių tarpus viršuje ir šonuose.

Lojalumo programa

Optikos pasaulis“ – viena didžiausių optikos paslaugas teikiančių įmonių šalyje, turi 35 salonus. Bendrovė nuolat organizuoja patrauklias akcijas. Išskirtinio klientų dėmesio sulaukė Lojalumo programa. „Ši programa – ne vienkartinė nuolaida. Lojalumo programos kortelių turėtojams naudingi pasiūlymai galioja visą laiką”, – teigė gydytojas R.Jakštas.

Šiuo metu vykdoma VASAROS AKCIJA: KOMFORTAS IR APSAUGA*. Pirkdami naujausios kartos silikoninius kontaktinius lęšius ACUVUE® ADVANCE™ su UV filtrų gausite drėkinantį savaiminio įdegio losjoną kūnui nemokamai.

Sezono naujiena – stilingų NBA dvasią atspindinčių saulės akinių kolekcija jaunimui ir minėti naujos kartos silikoniniai kontaktiniai lęšiai“, – primena „Optikos pasaulio“ salonų pardavėjos konsultantės.

2011-05-17

*Akcija baigėsi 2006-10-23


Susiję straipsniai:
» Kontaktinių lęšių tirpalai
» Dirbtinės ašaros
» Kontaktiniai lęšiai
» „Optikos pasaulio” salonuose – pažangūs Acuvue® kontaktiniai lęšiai

Dėmesio: jei, perskaitę šį straipsnį sužinojote kažką naujo, tikėtina, kad ši informacija bus naudinga ir Jūsų šeimos nariams ar draugams. Pasidalinkite šiomis žiniomis su žmonėmis, kuriais rūpinatės.