Vasaros Išpardavimas! (BAIGTI)

Mėgaukitės iki 70%* nuolaida akinių rėmeliams / saulės akiniams visuose „Optikos pasaulio“ salonuose ir internetinėje parduotuvėje www.op.lt.

Nepraleiskite progos, pasirūpinkite stilinga akių apsauga už mažesnę kainą ir nustebinkite save ir aplinkinius!

Pirkite internetu!

Jūsų patogumui nuo šiol akinių rėmelius ir saulės akinius
rasite ir internetinėje parduotuvėje! Nauji akiniai jau laukia Jūsų!

Kodėl verta rinktis mus?

  • Bene didžiausias akinių rėmelių / saulės akinių asortimentas. Nuo amžinos klasikos iki spalvingų ir ekstravagantiškų detalių – gausus akinių modelių pasirinkimas kiekvieno skoniui!

  • Išskirtinė kokybė. Visi asortimente esantys saulės akiniai turi 100% apsaugą nuo UV spindulių ir atitinka Europos Sąjungos keliamus reikalavimus, todėl būsite tikri, kad Jūsų akys tinkamai apsaugotos.

  • Apsipirkite bet kur ir bet kada! Jūsų patogumui nuo šiol galite apsipirkti ir internetu! Naršykite po mūsų virtualias lentynas, lyginkite modelius ir stilius, o jei visgi nedrąsu, prie konkretaus akinių rėmelių / saulės akinių modelio rasite ir optikos salonų adresus, kuriuose galite juos pasimatuoti.

  • Svarbiausia – Jūsų geras matymas ir savijauta. Optikos salonuose dirbantys specialistai padės nepasiklysti akinių gausose ir, esant poreikiui, rekomenduos Jūsų poreikius atitinkančius akinių lęšius ar suteiks konsultaciją kitais akių sveikatos klausimais.

Pasiūlymas galioja iki 2023-07-31, pardavėjas pasilieka teisę keisti akcijos sąlygas.

*Nuolaida akinių rėmeliams / saulės akiniams taikoma su „Optikos pasaulio“ lojalumo kortele. Akcija akinių rėmeliams galioja tik gaminantis akinius.