Optikos pasaulis / Kodėl reikia klausos aparato?

Kodėl reikia klausos
aparato?

Tik tada, kai klausa pradeda pastebimai blogėti, suprantame, kiek daug praleidžiame, kai nebegirdime. Klausa suteikia svarbios informacijos mūsų kasdieniame gyvenime: bendraujant su šeima ar draugais, darbe, apsaugo nuo aplinkos pavojų.

social_icon social_icon social_icon

Šiuolaikiniai klausos aparatai

Šiuolaikiniai klausos aparatai ženkliai pagerina gyvenimo kokybę ir suteikia galimybę vėl aiškiai girdėti artimųjų balsus, muziką ir džiaugtis visaverte kasdienybe. Dėka moderniausių technologijų klausos aparatai kuriami taip, kad suteiktų aukščiausią nešiojimo komfortą bei būtų stilingi ir nepastebimi. „Optikos pasaulio“ klausos priežiūros specialistai visada pasirengę pristatyti kokie galimi klausos aparatų tipai ir rekomenduos Jūsų poreikius labiausiai atitinkančius.

Laiminga yresnio amžiaus pora žiūri filmą kino teatre

Geresnė gyvenimo kokybė

Naudodami klausos aparatus, Jūs galite lengvai sekti pokalbius net ir triukšmingoje aplinkoje. Vėl išgirsite aiškų garsą visame dažnių diapazone.

Vyresnio amžiaus moteris juokiasi prie pietų stalo

Daugiau džiaugsmo

Tinkami klausos aparatai atveria kelią atgal į pilnavertį socialinį gyvenimą. Nerūpestingas bendravimas su šeima ir draugais suteikia dar daugiau džiaugsmo.

Laimingas senelis su anūke prie jūros

Daugiau laisvės

Individualiai pritaikyti klausos aparatai palaiko geresnę savijautą ir puikią orientaciją erdvėje.

Vyresnio amžiaus moteris šypsosi darbo susirinkime

Daugiau sėkmės

Bendravimas atsipalaidavus sumažina stresą asmeniniame ir profesiniame gyvenime. Jūs galite pasitikėti savo klausa, todėl išvengiama nesusikalbėjimo klaidų.

„Optikos pasaulis“ siūlo iš naujo pažinti platų garsų pasaulį!

Atlikite nemokamą klausos testą artimiausiame „Optikos pasaulio“ regos ir klausos centre.

Modernūs klausos aparatai „Optikos pasaulio“ regos ir klausos centruose

Aiškus garsas, komfortas ir diskretiška išvaizda.

 • lenses-slide

  Signia Styletto AX Naujame „Styletto AX“ klausos aparate naudojama revoliucinė „Augmented Focus™“ technologija, skirta kalbos garsui atskirti nuo aplinkinių garsų, atskirai juos apdoroti ir sukurti aiškų kontrastą.

  Daugiau
 • lenses-slide

  Signia Active Pro Novatoriškas, bevielis, šiuolaikinių bevielių ausinių formą primenantis ir kišeninio dydžio įkrovimo dėžutėje ilgam įkraunamas klausos aparatas suteikia galimybę ne tik puikiai girdėti, bet ir jaustis maksimaliai komfortiškai.

  Daugiau
 • lenses-slide

  Sonic Radiant Klausos aparatas „Sonic Radiant“ užtikrina, kad galėsite mėgautis ypatingai natūraliu garsu. Pažangus „Radiant“ kryptinis mikrofonas ir triukšmą mažinančios sistemos padeda lengvai bendrauti net ir triukšmingoje aplinkoje.

  Daugiau
 • lenses-slide

  Sonic Captivate Naudojamos technologijos atpažįsta ir panaikina nepageidaujamus garsus bei foninį triukšmą, susitelkdamas į pašnekovo kalbą, todėl ji girdima natūrialiai ir ypatingai aiškiai.

  Daugiau

Dažniausiai užduodami klausimai

Kodėl reikia klausos aparato?

Klausos aparatas ženkliai pagerina gyvenimo kokybę ir suteikia galimybę vėl aiškiai girdėti artimųjų balsus, muziką, apsaugo nuo aplinkos pavojų ir leidžia džiaugtis visaverte kasdienybe.

Kur galima įsigyti klausos aparatą?

Tinkamą klausos aparatą Jums rekomenduos „Optikos pasaulio“ klausos priežiūros specialistas po konsultacijos, kurios metu įvertinimas klausos sutrikimo tipas ir lygis.

Kur galima pasitikrinti klausą?

Klausos testą galite atlikti „Optikos pasaulio“ regos ir klausos centre. Norėdami pamatyti visą klausos centrų sąrašą – spauskite čia.