Optikos pasaulis / Klausos aparatų tipai

Klausos aparatų tipai, kurį rinktis?

Klausos aparatų modelių yra labai daug, jie skiriasi savo techninėmis savybėmis, pajungimo būdu, dizainu. Natūralu, kad renkantis klausos aparatą kyla klausimas, o kurį rinktis? „Optikos pasaulio“ klausos priežiūros specialistai atsakys į visus Jūsų klausimus, patars ir padės išsirinkti tinkamiausią klausos aparatą.

social_icon social_icon social_icon

Klausos aparatai skirstomi į du pagrindinius tipus, pagal tai, kurioje ausies vietoje yra tvirtinami. Populiariausi ir daugiausiai naudojami – užausiniai klausos aparatai tvirtinami ausies išorėje arba už ausies. Itin diskretiški įausiniai klausos aparatai – įvedami į ausies kanalą arba tiesiog dedami į ausį.

Klausos aparatų tipai

Užausinis klausos aparatas

Užausiniai

Užausiniai klausos aparatai yra maži, lengvi, diskretiški ir
tinkantys kiekvienam sutrikimo lygiui.

Įausinis klausos aparatas

Įausiniai

Įausiniai klausos aparatai gali būti visiškai nematomi ir
užpildantys dalį arba visą ausies kriauklę.

Kurį klausos aparatą rinktis?

Jei prireikė klausos aparato, verta žinoti, kad šio įrenginio, panašiai kaip ir regos korekcijai skirtų akinių, neįmanoma išsirinkti be specialisto pagalbos. Klausos priežiūros specialistas įvertinęs Jūsų klausos nusilpimo laipsnį bei tipą gali Jums padėti išsirinkti klausos aparatą geriausiai atitinkantį Jūsų gyvenimo būdą bei poreikius.

Su specialistu aptarus labiausiai Jums tinkančio klausos aparato tipą, galite rinktis konkrečius modelius ir jų privalumus. Dažniausiai klausos aparatas patraukia savo dizainu bei techninėmis savybėmis, tačiau papildomos funkcijos taip pat turėtų sulaukti dėmesio. Vienos populiariausių funkcijų: triukšmo / pašalinių garsų kontrolė, „Bluetooth“ technologija, spengimo (tinito) slopinimo funkcija ir kt.

Skirtingi klausos aparatų tipai

Neapsisprendžiate, kuris klausos aparato tipas tiktų Jums?

Pasikonsultuokite su „Optikos pasaulio“ klausos priežiūros specialistu.

Kokia klausos aparatų kaina?

Kiek kainuoja klausos aparatas galite sužinoti konsultacijos su klausos priežiūros specialistu metu. Klausos aparatų kaina priklauso nuo to, kokį klausos aparato tipą, modelį ir papildomas funkcijas pasirinksite. O taip pat klausos aparatas gali kainuoti mažiau, jei pasinaudosite Valstybinės ligonių kasos teikiama kompensacija arba galimybe klausos aparatą pirkti išsimokėtai.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip išsirinkti tinkamą klausos aparatą?

Geriausia klausos aparatą rinktis kartu su klausos priežiūros specialistu. Jis įvertinęs Jūsų klausos nusilpimo laipsnį bei tipą gali Jums padėti išrinkti klausos aparatą, geriausiai atitinkantį Jūsų gyvenimo būdą bei poreikius.

Kaip veikia klausos aparatai?

Paprastai tariant, tai klausos aparatai sustiprina garsus naudodami trijų dalių sistemą.

Kokia klausos aparatų kaina?

Klausos aparatų kaina priklauso nuo kelių faktorių: klausos netekimo tipo ir laipsnio, klausos aparato modelio, techninių savybių ir pasirinkto klausos aparato tipo. Vienintelis asmuo, kuris gali tiksliai pasakyti, kiek kainuoja klausos aparatai, yra Jūsų klausos specialistas.