VOGUE

„VOGUE“ – prekinis ženklas, 1973 metais įgavęs teisę pasivadinti labai populiaraus mados žurnalo „Vogue“ pavadinimu. „VOGUE“ akiniai žinomi tuo, kad iš naujo apibrėžia mados suvokimą, ir toliau sulaukia ištikimų gerbėjų visame pasaulyje. Kūrėjai stengiasi atkreipti dėmesį net į menkiausias detales, o rezultatas – ne tik akiniai, bet ir stiliaus pareiškimas.

WWW.vogue-eyewear.com

Moteris su rudais Vogue saulės akiniais

VOGUE Eyewear“ – tarptautinis ir šiuolaikiškas mados prekės ženklas, skirtas jauniems ir dinamiškiems vartotojams, kurie nori žengti koja kojon su naujausiomis tendencijomis. Savo įtraukiančiu požiūriu ir žaismingumu Vogue atveria duris į mados pasaulį ir kviečia visus išreikšti ir puoselėti savo asmenybę.

Visada pagal karščiausias sezono tendencijas „VOGUE Eyewear“ siūlo platų įvairių kategorijų moterims skirtų akinių asortimentą. Stilingi akinių rėmelių ir saulės akinių modeliai kuriami vadovaujantis paprastu įsitikinimu – per stilių suteikti naudotojui galimybę drąsiai išreikšti savo gyvenimo viziją.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur galima įsigyti „Vogue Eyewear“ prekės ženklo akinių rėmelių ir saulės akinių?

„Vogue“ akinių rėmelių ar saulės akinių galima įsigyti „Optikos pasaulis“ regos ir klausos salonuose visoje Lietuvoje ir internetinėje parduotuvėje www.op.lt

Kokie „Vogue Eyewear“ akinių rėmelių ir saulės akinių modeliai populiariausi?

„Vogue“ kuria įvairių stilių akinių rėmelius ir saulės akinius – nuo drąsių katės akių rėmelių iki minimalistinių aviatorių. Šie stiliai atspindi prekės ženklo atsidavimą įvairiai estetikai ir madingam, šiuolaikiškam dizainui.

Ar „Vogue Eyewear“ akiniai nuo saulės apsaugo nuo UV spindulių?

Taip, „Vogue“ saulės akiniai turi UV apsaugą, kuri apsaugo Jūsų akis nuo žalingų ultravioletinių spindulių.

Iš kur kilęs „Vogue Eyewear“ prekės ženklas?

„Vogue“ yra 1973 m. pradėtas gaminti italų akinių prekės ženklas, kuris dabar priklauso „Essilor Luxottica Group“.