Optikos pasaulis / Victoria Beckham

Victoria Beckham

„Victoria Beckham“ – drąsus, intuityvus, rafinuotas bei išskirtinai šiuolaikiškas prekės ženklas, kurį 2008 m., įkūrė buvusios muzikinės grupės „Spice Girl“ narė Viktorija Bekham. Su kiekviena drabužių ar aksesuarų kolekcija Viktorija pritaiko savo asmeninį stilių prie šiuolaikinių moterų poreikių. Jos dizaino estetika labai minimali, nesenstanti ir klasikinė.

WWW.VICTORIABECKHAM.COM

„Victoria Beckham“ akinių kolekcijos įrodo, jos nepriekaištingą skonį ir dizaino meistriškumą. Akylai žvelgdama į madą ir nepajudinamai pasišventusi prabangai, Beckham sukūrė akinių kolekcijas, kurios be vargo sujungia stilių ir funkcionalumą. Jos kolekcijos atspindi jos pačios mados evoliuciją – jose yra įvairių akinių nuo saulės ir akinių rėmelių, kurie patenkina įvairius skonius. Nuo didelių „oversize“, įspūdingų atspalvių iki klasikinių aviatorių ir minimalistinio, nesenstančio dizaino – „Victoria Beckham“ siūlo akinius, tinkančius kiekvienai nuotaikai ir progai. Akivaizdus dėmesys detalėms, o ilgaamžiškumą ir komfortą užtikrina pasirinktos aukštos kokybės acetato, metalo medžiagos. Išskirtiniai akcentai, tokie kaip subtilus prekės ženklas, unikalios tiltelio formos ir elegantiškos spalvų paletės, išskiria jos akinių kolekcijas.

Kiekviena pora įkūnija modernaus žavesio esmę, todėl „Victoria Beckham“ akiniai yra puikus aksesuaras tiems, kurie nori kilstelti savo stilių aukščiau. Beckham įsipareigojimas siekti tvarumo atsispindi ir jos akinių kolekcijose, kurių priešakyje yra ekologiškos medžiagos ir gamybos procesai. Nesvarbu, ar norite drąsių mados sprendimų, ar tiesiog patobulinti savo kasdienę išvaizdą, „Victoria Beckham“ akinių kolekcijos siūlo rafinuotą sprendimą, kuris pranoksta tendencijas ir atlaiko laiko išbandymą.

Įsigykite „Victoria Beckham“ akinius internetu!

Jūsų patogumui „Victoria Beckham“ akinių rėmelius ir saulės akinius rasite „Optikos pasaulis“ internetinėje parduotuvėje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur galima įsigyti „Victoria Beckham“ prekės ženklo akinių rėmelių ir saulės akinių?

„Victoria Beckham“ akinių rėmelių ar saulės akinių galima įsigyti „Optikos pasaulis“ regos ir klausos salonuose visoje Lietuvoje ir internetinėje parduotuvėje www.op.lt

Ar „Victoria Beckham“ gamina akinius moterims?

Taip „Victoria Beckham“ siūlo akinius tiek vyrams, tiek moterims, o jų akinių stilius pritaikytas įvairiems skoniams ir pageidavimams.

Ar „Victoria Beckham“ saulės akiniai turi UV apsaugą?

Taip, „Victoria Beckham“ saulės akiniai turi UV apsaugą, kad apsaugotų Jūsų akis nuo žalingų ultravioletinių spindulių.

Ar „Victoria Beckham“ gamina poliarizuotus akinius nuo saulės?

Taip, „Victoria Beckham“ gamina akinius nuo saulės su poliarizuotais lęšiais, kurie veiksmingai sumažina atspindžius ir padidina regėjimo aiškumą, todėl puikiai tinka lauko veiklai ir vairavimui ryškiomis sąlygomis.