Optikos pasaulis / Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger

„Tommy Hilfiger“ yra vienas iš labiausiai atpažinamų prekinių ženklų pasaulyje, kuris nuo 1985 m. skatina ir įkvepia vartotojus bei puoselėja klasikinio amerikietiško stiliaus esmę su modernumo prieskoniu. „Tommy Hilfiger“ akinių kolekcijos pasižymi įvairaus dizaino asortimentu – nuo ​​prašmatnių akinių rėmelių iki ikoniškų akinių nuo saulės.

WWW.tommyhilfiger.COM

Jaunas vyras su Tommy Hilfiger akiniais

Tommy Hilfiger“ kuria akinius, kurie be vargo perteikia klasikinės amerikietiškos mados dvasią, derindami klasikinius stilius su šiuolaikinėmis tendencijomis. „Tommy Hilfiger“ Akinių rėmeliai ir saulės akiniai pasižymi drąsiais spalvų deriniais, o daugelyje atsispindi klasikinis raudonos, baltos ir mėlynos spalvų stilius, vaizduojantis gerai žinomą prekės ženklo vėliavos logotipą.

„Tommy Hilfiger“, tai drąsus ir modernus stilius bei nesenstanti klasika. Akinių rėmelių ir saulės akinių kolekcijose naudojami skaidrūs akcentai ir sportinio dizaino elementai, o drąsių spalvų paletės ir raštai ant akinių rėmelių bei saulės akinių tenkins ir išrankiausiųjų skonį. „Tommy Hilfiger“ akiniai yra harmoningas klasikinės amerikietiškos mados jausmų ir šiuolaikinių tendencijų derinys.

Įsigykite „Tommy Hilfiger“ akinius internetu!

Jūsų patogumui „Tommy Hilfiger“ akinių rėmelius ir saulės akinius rasite „Optikos pasaulis“ internetinėje parduotuvėje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur galima įsigyti „Tommy Hilfiger“ prekės ženklo akinių rėmelių ir saulės akinių?

„Tommy Hilfiger“ akinių rėmelių ar saulės akinių galima įsigyti „Optikos pasaulis“ regos ir klausos salonuose visoje Lietuvoje ir internetinėje parduotuvėje www.op.lt

Kuo „Tommy Hilfiger“ garsėja akinių pramonėje?

„Tommy Hilfiger“ garsėja klasikiniu amerikietišku stiliumi ir siūlo akinių kolekcijas, kuriose nesenstantis dizainas derinamas su šiuolaikinėmis mados tendencijomis.

Ar „Tommy Hilfiger“ saulės akiniai turi UV apsaugą?

Taip, „Tommy Hilfiger“ saulės akiniai turi UV apsaugą, kad apsaugotų Jūsų akis nuo žalingų ultravioletinių spindulių.

Ar „Tommy Hilfiger“ gamina poliarizuotus akinius nuo saulės?

Taip, „Tommy Hilfiger“ gamina akinius nuo saulės su poliarizuotais lęšiais, kurie veiksmingai sumažina atspindžius ir padidina regėjimo aiškumą, todėl puikiai tinka lauko veiklai ir vairavimui ryškiomis sąlygomis.