Optikos pasaulis / Tom Ford

Tom Ford

Tom Ford“ – prabangūs mados namai, kuriuos 2005 m. įkūrė talentingas dizaineris Tomas Fordas. 2007 m. balandį Niujorke, 845 Madisono aveniu, buvo atidaryta pirmoji tiesiogiai valdoma jo mažmeninės prekybos parduotuvė, o kartu buvo pristatyta ir „Tom Ford“ vyriškų drabužių ir aksesuarų kolekcija. Akinių kolekcija „Tom Ford Eyewear“ sulaukė milžiniškos sėkmės ir pateko tarp trijų populiariausių prekių ženklų.

WWW.TOMFORD.COM

Jauna moteris su moteriškais Tom Ford akinių rėmeliais

Tom Ford“ akiniai vertinami dėl nesenstančio dizaino ir tobulo vintažinio žavesio bei šiuolaikinio urbanistinio stiliaus derinio. Kiekviena „Tom Ford“ akinių nuo saulės ir akinių rėmelių pora pagaminta Italijoje, naudojant aukščiausios kokybės medžiagas ir skiriant kruopštų dėmesį detalėms. „Tom Ford“ kolekcijose taip pat rasite specialaus leidimo rėmelius, padengtus aukščiausios kokybės medžiagomis, pavyzdžiui 18 karatų poliruotu auksu arba antirefleksine danga su papildoma tikro aukso danga.

Ikoniškiausi ir geidžiamiausi „Tom Ford“ akinių modeliai – „Whitney“ (juos nešioja Angelina Jolie ir Gwen Stefani), „Jennifer“ (juos dėvi Jennifer Aniston), „Wyatt“ (mėgstamiausi Sofijos Richie akiniai) ir „James Bond“ akiniai nuo saulės, kuriuos dėvėjo Džeimsas Bondas sagos „007“ filmuose.

Įsigykite „Tom Ford“ akinius internetu!

Jūsų patogumui „Tom Ford“ akinių rėmelius ir saulės akinius rasite „Optikos pasaulis“ internetinėje parduotuvėje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur galima įsigyti „Tom Ford“ prekės ženklo akinių rėmelių ir saulės akinių?

„Tom Ford“ akinių rėmelių ar saulės akinių galima įsigyti „Optikos pasaulis“ regos ir klausos salonuose visoje Lietuvoje ir internetinėje parduotuvėje www.op.lt

Kuo „Tom Ford“ garsėja akinių pramonėje?

„Tom Ford“ arsėja aukščiausios klasės ir prabangių akinių kolekcijomis, pasižyminčiomis kultiniu dizainu, nepriekaištingu meistriškumu ir dėmesiu detalėms.

Ar „Tom Ford“ saulės akiniai turi UV apsaugą?

Taip, „Tom Ford“ saulės akiniai turi UV apsaugą, kad apsaugotų Jūsų akis nuo žalingų ultravioletinių spindulių.

Ar „Tom Ford“ gamina poliarizuotus akinius nuo saulės?

Taip, „Tom Ford“ gamina akinius nuo saulės su poliarizuotais lęšiais, kurie veiksmingai sumažina atspindžius ir padidina regėjimo aiškumą, todėl puikiai tinka lauko veiklai ir vairavimui ryškiomis sąlygomis.

Kaip prižiūrėti ir valyti „Tom Ford“ akinius?

Norėdami išvalyti „Tom Ford“ akinius, naudokite akinių lęšių skystį ir mikropluošto šluostę. Nenaudokite abrazyvinių medžiagų, kurios galėtų subraižyti lęšius ar rėmelius. Nenaudojamus akinius laikykite apsauginiame dėkle, kad jų nesugadintumėte.