Optikos pasaulis / Dviejų savaičIų kontaktiniai lęšiai

Dviejų savaičIų kontaktiniai lęšiai

Dviejų savaičių kontaktinius lęšius galima nešioti iki 14 dienų, dėl trumpesnio nešiojimo periodo ant lęšių nespėja susikaupti apnašos – sumažėja infekcijų tikimybė.

Šiuos lęšius būtina kasdien valyti specialiu kontaktinių lęšių tirpalu. Šie kontaktiniai lęšiai rekomenduojami asmenims, ketinantiems dažnai nešioti kontaktinius lęšius.

Dviejų savaičių kontaktinių lęšių privalumai

Šio tipo kontaktiniai lęšiai puikus pasirinkimas ketinantiems dažnai nešioti kontaktinius lęšius ir ieškantiems komforto.

feat_icon

SVEIKATA

Dėl pakankamai trumpo nešiojimo periodo ant lęšio nespėja susikaupti baltyminės bei kitos apnašos, todėl išlaikomas aukštas komforto lygis, sumažėja infekcijų tikimybė.

feat_icon

PATOGUMAS

Dviejų savaičių kontaktinius lęšius būtina kasdien valyti specialiu kontaktinių lęšių tirpalu. Dėl trumpesnės nešiojimo trukmės, jie tinka jautrias akis turintiems asmenims, daug dirbantiems prie ekranų.

feat_icon

KOMFORTAS

Siekiant mėgautis maksimaliu komfortu laikykitės gamintojo nurodytos kontaktinių lęšių nešiojimo trukmės. Taip pat nepamirškite naudoti drėkinamųjų akių lašų ir maisto papildų.

Renkatės dviejų savaičių kontaktinius lęšius? Keli patarimai:

 • nešiokite kontaktinius lęšius tokį laikotarpį, kokį numato kontaktinių lęšių gamintojas arba rekomendavo akių priežiūros specialistas;
 • kiekvieną dieną nešiojamų kontaktinių lęšių porą tinkamai valykite;
 • venkite miegoti su kontaktiniais lęšiais;
 • visuomet turėkite bent kelias vienadienių kontaktinių lęšių poras vandens pramogoms ar kelionėms.

Norite išbandyti kontaktinius lęšius?

Tačiau nežinote nuo ko pradėti? Leiskite tuo pasirūpinti mums! Mūsų akių priežiūros specialistai padės Jums išsirinkti tinkamiausius kontaktinius lęšius, išmokys, kaip juos tinkamai įsidėti / išsiimti ir prižiūrėti, kad su kontaktiniais lęšiais ne tik matytumėte, bet ir jaustumėtės puikiai!

Dviejų savaičIų kontaktiniai lęšiai

Prieš įsigyjant dvisavaitinius kontaktinius lęšius, rekomenduojame kreiptis pas akių priežiūros specialistą, kuris, atsižvelgiant į Jūsų poreikius, regėjimo aštrumą ir kitus parametrus, rekomenduos Jums tinkamiausius kontaktinius lęšius.

 • lenses-slide

  Lensify™ Soft Kontaktiniai lęšiai su naujos kartos silikono hidrogelio medžiaga, kuri palaiko lęšio vandeningumą. Puikiai tiks jaučiantiems akių sausėjimą dėvint kitus kontaktinius lęšius.

  Daugiau
 • lenses-slide

  ACUVUE® OASYS Šie kontaktiniai lęšiai su HYDRACLEAR® Plus technologija užtikrina nuolatinį drėkinimą ir saugo akis nuo sausumo pojūčio dienos pabaigoje.

  Daugiau
 • lenses-slide

  ACUVUE® OASYS with Transitions™ Tai pirmieji kontaktiniai lęšiai reaguojantys į besikeičiantį aplinkos apšvietimą ir automatiškai prie jo prisitaikantys (užtamsėja). Rekomenduojami vairuotojams, daug dirbantiems lauke arba prie kompiuterio.

  Daugiau

Papildomi produktai maksimaliam komfortui ir akių sveikatai

Rekomenduojame visada turi kelias papildomas poras kontaktinių lęšių ir atsarginius korekcinius akinius nenumatytiems atvejams.

Kaip prižiūrėti dviejų savaičių kontaktinius lęšius?

Kiekvieną vakarą kontaktinius lęšius privalu išsiimti, kruopščiai išvalyti ir palikti nakčiai specialiame tirpale.

Ar galima miegoti su dviejų savaičių kontaktiniais lęšiais?

Laikykitės akių priežiūros specialisto arba kontaktinių lęšių gamintojo rekomendacijomis.

Kodėl turėčiau rinktis dviejų savaičių, o ne mėnesinius kontaktinius lęšius?

Dviejų savaičių kontaktinius lęšius turėtų rinktis visi besirūpinantys savo akių sveikata. Ant šių lęšių ne taip greitai kaupiasi apnašos, o tai užtikrina mažesnę infekcijų tikimybę.