Optikos pasaulis / Skechers

SKECHERS

„SKECHERS“ visame pasaulyje pripažintas avalynės prekės ženklas, įkurtas 1992 m., tapęs komforto ir stiliaus sinonimu. Prekės ženklas siūlo platų avalynės asortimentą, įskaitant sportbačius, sportinius batus, laisvalaikio avalynę. Be avalynės, „Skechers“ išsiplėtė ir į drabužius bei aksesuarus, sukurdama holistinį požiūrį į aktyvų ir kasdienį gyvenimo būdą. Pabrėždama įperkamumą, patogumą ir įvairius stilius, „Skechers“ sustiprino savo buvimą pasaulinėje mados ir sporto rinkoje, todėl tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina stilių ir funkcionalumą.

WWW.skechers.com

Vaikai su Skechers akinių rėmeliais

„SKECHERS EYEWEAR“ – avalynės prekės ženklo pratęsimas, įkūnija tuos pačius patogumo, stiliaus ir naujovių principus. Šios akinių kolekcijos sklandžiai suderina formą ir funkcijas, kurdamos akinių ir saulės akinių rėmelius, skirtus dėvėti visą dieną. „Skechers“ atspindi prekės ženklo įsipareigojimą siekti patogumo, dažnai pasižymi lengvais rėmeliais, reguliuojamomis nosies pagalvėlėmis ir lanksčiomis kojelėmis, užtikrinančiomis patogų prigludimą. Akinių kolekcijos apima įvairius stilius – nuo ​​sportinio ir aktyvaus dizaino iki madingų rėmelių, tinkamų kasdieniam naudojimui.

„SKECHERS“ prekės ženklo akiniai nuo saulės užtikrina apsaugą nuo UV spindulių, todėl tinka įvairioms veikloms lauke. „Skechers“ skirti vyrams, moterims ir vaikams, akinių rėmeliai ir saulės akiniai sukurti taip, kad atitiktų įvairius pageidavimus.Tai stiliaus ir našumo sintezė, užtikrinanti, kad jūsų akiniai ne tik papildys jūsų išvaizdą, bet ir pagerins regėjimą bei komfortą.

Įsigykite „Skechers“ akinius internetu!

Jūsų patogumui „Skechers“ akinių rėmelius ir saulės akinius rasite „Optikos pasaulis“ internetinėje parduotuvėje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur galima įsigyti „Skechers“ prekės ženklo akinių rėmelių ir saulės akinių?

„Skechers“ akinių rėmelių ar saulės akinių galima įsigyti „Optikos pasaulis“ regos ir klausos salonuose visoje Lietuvoje ir internetinėje parduotuvėje www.op.lt

Ar „Skechers“ akiniai nuo saulės turi UV apsaugą?

Taip, „Skechers“ saulės akiniai turi UV apsaugą, kad apsaugotų Jūsų akis nuo žalingų ultravioletinių spindulių.

Ar „Skechers“ tinka vaikams?

Taip, „Skechers“ siūlo vaikams sukurtas akinių kolekcijas, užtikrinančias ir stilių, ir patogumą jauniesiems akinių nešiotojams.

Ar „Skechers“ akinių kolekcijose yra akiniai sportuojantiems?

Taip, „Skechers“ siūlo įvairių stilių, tinkančių įvairiai veiklai, nuo sporto iki kasdieninio dėvėjimo.

Kaip valyti ir prižiūrėti „Skechers“ akinius?

Norėdami išvalyti „Skechers“ akinius, naudokite akinių lęšių skystį ir mikropluošto šluostę. Nenaudokite abrazyvinių medžiagų, kurios galėtų subraižyti lęšius ar rėmelius. Nenaudojamus akinius laikykite apsauginiame dėkle, kad jų nesugadintumėte.