Optikos pasaulis / Signia ir Sonic klausos aparatai

Signia ir Sonic klausos aparatai

„Optikos pasaulio“ regos ir klausos centruose dirbame su pasaulyje pripažintais „Signia“ ir „Sonic“ klausos aparatų gamintojais, todėl savo klientams galime pasiūlyti ne tik didelį klausos aparatų asortimentą, bet ir inovatyviausius, aukščiausio funkcionalumo lygio klausos aparatus.

 

social_icon social_icon social_icon
feat_icon
Atsiskaitykite sveikatos

draudimu

Sužinoti daugiau
feat_icon
Gaukite kompensaciją iš

ligonių kasų

Sužinoti daugiau
feat_icon
Pirkite

išsimokėtinai

Sužinoti daugiau
 • Styletto AX

  Naujame „Styletto AX“ klausos aparate naudojama revoliucinė „Augmented Focus™“ technologija, skirta kalbos garsui atskirti nuo aplinkinių garsų, atskirai juos apdoroti ir sukurti aiškų kontrastą.

  Klausos aparatas Signia StylletoIšskirtinis kalbos aiškumas

  Kartais triukšmingoje aplinkoje garsai susilieja, todėl neįmanoma susikoncentruoti į tai, ką norite išgirsti. Ar teko atsidurti situacijoje, kai esant didelėje tuo pačiu metu kalbančių žmonių grupėje, buvo sunku juos girdėti ir suprasti?

  O gal dėjote labai daug pastangų, kad išgirstumėte tyliai kalbančius žmones, esant dideliam foniniam triukšmui?

  Naujame „Styletto AX“ klausos aparate naudojama revoliucinė „Augmented Focus™“ technologija, skirta kalbos garsui atskirti nuo aplinkinių garsų, atskirai juos apdoroti ir sukurti aiškų kontrastą. Tokiu būdu pasiekiamas išskirtinis kalbos aiškumas, nereikalaujantis iš naudotojo pastangų norint įsiklausyti, esant dideliam foniniui triukšmui.

  Ilgalaikis įkrovimas

  Įkrautą „Styletto AX“ klausos aparatą galima naudoti iki 17 valandų. Kišeninė aparato įkrovimo dėžutė išsilaiko pakrauta net 4 dienas! Novatoriška dežutės belaidė technologija leidžia ją įkrauti tiesiog padėjus ant įkrovimo padėklo – be prijungimo prie elektros tinklo.

  Yra galimybė pasirinkti „Dry&Clean“ įkroviklį, kuris ne tik įkrauna klausos aparatą, bet ir siūlo UVC valymo ir džiovinimo technologiją, užtikrinančią, kad kad jūsų klausos aparatas visada išliks geriausios būklės.

  Šiuolaikinės technologijos

  Kalbėtis telefonu ir klausytis muzikos „Bluetooth“ ryšio pagalba galėsite tiesiogiai, naudojant tiek tam tikrus „Android“, tiek „iOS“ įrenginius.

  Su išmaniąja „Signia“ programėle galite reguliuoti klausos aparato garso lygį, taikant „TeleCare“ paketą – konsultuotis nuotoliniu būdu su klausos specialistu arba, naudojant „Signia Assistant“, pasitelkti greitą dirbtinio intelekto pagalbą.

 • Pure Charge&Go AX

  Novatoriškos klausos aparato „Pure Charge&Go AX“ technologijos užtikrina, kad bet kokioje aplinkoje ar situacijoje nebus kliūčių kokybiškam bendravimui ir galėsite jaustis atsipalaidavęs ir savimi pasitikintis tiek svarbiame darbo pasitarime, tiek draugų susibūrimuose ar šeimos šventėse.

  Komfortiškas klausymas bet kokioje aplinkojeStilingas mažas klausos aparatas Signia Pure

  Novatoriškos klausos aparato „Pure Charge&Go AX“ technologijos užtikrina, kad bet kokioje aplinkoje ar situacijoje nebus kliūčių kokybiškam bendravimui ir galėsite jaustis atsipalaidavęs ir savimi pasitikintis tiek svarbiame darbo pasitarime, tiek draugų susibūrimuose ar šeimos šventėse.

  Kitaip, negu „Pure Charge&Go X”, naujasis modelis turi du atskirus procesorius – vienas skirtas sufokusuotiems garsams, pavydžiui, Jūsų pašnekovo balsui, kitas – aplinkai. Tokiu būdu sukuriamas aiškus kontrastas ir išskirtinis kalbos aiškumas, todėl nebelieka jokių sunkumų klausantis kelių žmonių balsų pokalbio metu, o Jus supanti aplinka nekelia pašalinio diskomforto. Aparate įdiegta OVP technologija atpažįsta ir sušvelnina Jūsų esamą balsą, suteikdama didesnį komfortą pokalbio metu.

  Išmanios technologijos

  Su „Pure C&G AX” skambučius ir muziką tiesiogiai klausytis naudojant „Bluetooth“ ryšį galima naudojant tiek tam tikrus „Android“, tiek „iOS“ įrenginius.

  Ilgalaikis įkrovimas

  Komplekte yra kompaktiškas įkroviklis. Įkrovę klausos aparatą, galėsite juo naudotis iki 36 valandų. Taip pat 5 valandas galėsite kalbėti telefonu, per telefoną klausytis muzikos ar žiūrėti video. Yra galimybė pasirinkti nešiojamąjį arba „Dry&Clean“ įkroviklį, kuris ne tik įkrauna klausos aparatą, bet ir siūlo UVC valymo ir džiovinimo technologiją, užtikrinančią, kad kad jūsų klausos aparatas visada išliks geriausios būklės.

 • Signia Active Pro

  Novatoriškas, bevielis, šiuolaikinių bevielių ausinių formą primenantis ir kišeninio dydžio įkrovimo dėžutėje ilgam įkraunamas klausos aparatas suteikia galimybę ne tik puikiai girdėti, bet ir jaustis maksimaliai komfortiškai.

  Puikus garsas ir maksimalus komfortasĮausinis klausos aparatas Signia Active Pro

  Įausinius pakraunamus klausos aparatus „Signia Active Pro“ išbandę pacientai sako, jog sunku patikėti, kad tai – klausos aparatai. Novatoriškas, bevielis, šiuolaikinių bevielių ausinių formą primenantis ir kišeninio dydžio įkrovimo dėžutėje ilgam įkraunamas klausos aparatas suteikia galimybę ne tik puikiai girdėti, bet ir jaustis maksimaliai komfortiškai.

  Naujos kartos įkraunamas klausos aparatas lengvai įdedamas ir puikiai priglunda ausies kanale, o pilnai jį įkrovę, galėsite naudoti visą dieną, nesibaimindami, kad išsikraus baterijos.

  Paprastas ir ilgalaikis įkrovimas

  Kompaktiška, kišeninio dydžio klausos aparato įkrovimo dėžutė patogi prireikus saugiai įsidėti ir išimti klausos aparatą, nebijant jo pamesti, o po įkrovimo aparatą galima naudoti iki 26 valandų! Dėka belaidės Qi įkrovimo technologijos, įkraunant aparatą, pakanka tiesiog padėti dėžutę ant įkrovimo kilimėlio, tam neprireikia jokių papildomų laidų.

  Aparatą patogu naudoti bet kur – namuose, darbe, iškylaujant su šeima, ar būnant miesto šurmuly. Jis puikiai tinka tiems, kam svarbus aktyvus gyvenimo būdas.

  Patobulintas kalbos supratimas

  „Signia Active Pro“ klausos aparatas ne tik tiesiogiai perteikia muziką ar telefono skambučius į ausį „Bluetooth“ ryšio pagalba, bet ir pagerina bendrą kalbos supratimą, esant skirtingoms akustinėms situacijoms. Garso jutikliai prisitaiko prie esamos situacijos, kai norint palaikyti pokalbį reikia susikaupimo ir dėmesio, sumažindami triukšmą ir išskirdami kalbą iš bendro šurmulio. Tai leidžia aiškiai girdėti balsus iš bet kurios pusės. Klausos aparato garso jutikliai išskiria ir išryškina tiek pašnekovo kalbą, tiek aplinkinių bendravimą vienu metu, pateikdami idealią garso kokybę. Novatoriškos technologijos leidžia su klausos aparatu jaustis atsipalaidavusiam ir užtikrintam tiek svarbiame pasitarime, tiek draugų susibūrimuose ar šeimos šventėse.

  Automatinis situacijos aptikimas

  „Signia Active Pro“ prisitaiko prie visų gyvenimo situacijų ir užtikrina vienodai aiškų garsą, leisdamas išgirsti tai, kas svarbu. Visą dieną ir bet kokioje situacijoje.

 • Styletto X

  Originalus, plonytis, grakščių linijų, lengvas, vos pastebimas, stilingas aparatas iš karto išsiskiria iš visų kitų užausinių klausos aparatų.

  Vos pastebimas, bet labai stilingas

  Pamačius klausos aparatą „Styletto X“, pirmiausia dėmesį prikausto jo dizainas. Originalus, plonytis, grakščių linijų, lengvas, vos pastebimas, stilingas aparatas iš karto išsiskiria iš visų kitų užausinių klausos aparatų.

  Patogi, telpanti į kišenę pakrovimo dežutė

  Naudojant „Styleto X“ aparatą nebereikia jaudintis dėl išsikraunančių baterijų ir jų keitimo. Kišeninio dydžio įkrovimo dėžutė patogi prireikus įsidėti ir išimti klausos aparatą, nebijant jo pamesti, o pati dėžutė be įkrovimo gali išbūti net 3 dienas. Belaidę Qi įkrovimo technologijos dėka dėžutę galima pakrauti ją tiesiog padėjus ant įkrovimo kilimėlio, tam neprireikia papildomų laidų.

  Aiškus garsas net triukšmingoje aplinkoje

  Įrengtas „Signia Xperience“ mikroprocesorius suteikia švarų garsą ir palengvina kalbos suvokimą, net ir esant triukšmingoje aplinkoje. Unikalūs akustiniai-judesio jutikliai įvertina ir atpažįsta aplinką, kurioje esate, ir optimizuoja „Styletto X“ pagal Jūsų poreikius – nesvarbu, ar Jūs dirbate, ar bėgiojate, ar leidžiate laisvalaikį kartu su šeima, galite jaustis patogiai ir užtikrintai. Klausos aparate esanti „OVP“ technologija atpažįsta ir sušvelnina naudotojo balsą, suteikdama didesnį komfortą pokalbio metų.

  Optimali klausa judėjimo metu

  Daugiau nei 90 procentų klausos aparatų naudotojų nurodo sklindantį garsą judant. „Styletto X“ – pirmasis klausos aparatas pasaulyje, atsižvelgiantis į naudotojo judesius ir akustinių judesio jutiklių dėka užtikrintis optimalią klausą net judėjimo metu. Šiuolaikinės technologijos leidžia aiškiai girdėti ir aktyviai dalyvauti bet kokiame pokalbyje, kad ir ką tuo metu beveiktumėte.

  Išmanus valdymas

  „Styletto X“ suteikia tiesioginę muzikos ar telefono skambučių klausymo galimybę, naudojant „Bluetooth“ ryšį (taikomas tik „iOS“ įrenginiams).

  „Signia“ mobilioji programėlė suteikia galimybę ne tik reguliuoti klausos aparato lygį, bet ir su „Signia Telecare“ paketu prireikus gauti greitą klausos specialisto konsultaciją neišeinant iš namų.

 • Pure Charge&Go X

  „Pure Charge&Go X” klausos aparatas skirtas tiems, kurie priprato prie įprastos aparato formos, bet pageidautų, kad jis būtų įkraunamas.

  Klausos aparatas Signia Pure ChargeĮkraunamas visai dienai

  „Pure Charge&Go X” klausos aparatas skirtas tiems, kurie priprato prie įprastos aparato formos, bet pageidautų, kad jis būtų įkraunamas. Naudojant šį aparatą, nebereikia galvoti apie išsikraunančias baterijas ir nuolat jas keisti – jam įkrauti pakanka 3 valandų ir galima nebesijaudinant, visą dieną mėgautis puikia garso kokybe.

  Patogus reguliavimas ir komfortiškas klausymas

  Reguliuoti garso lygį, naudojant „Pure Charge&Go X”, galima tiek ranka, tiek telefonu, prisijungus prie mobiliosios „Signia“ programėlės. „Signia Xperience“ technologijos dėka garsas perduodamas natūraliai ir aiškiai, todėl esant bet kokioje aplinkoje kalbos suvokimas tampa lengvesnis. Akustiniai-judesio jutikliai atpažįsta esamą aplinką ir optimizuoja „Pure Charge&Go X” pagal Jūsų poreikius, nesvarbu, kur bebūtumėte ir ką beveiktumėte. Aparate įdiegta OVP technologija atpažįsta ir sušvelnina Jūsų esamą balsą, suteikdama didesnį komfortą pokalbio metu.

 • Motion Charge&Go X

  Klausos aparatas „Signia Motion Charge&Go” puikiai tinka turintiems smulkiosios motorikos sutrikimų.

  Klausos aparatai Signia Motion Charge&GoTvirtai laikosi, pakraunamas, tinka sutrikus smulkiajai motorikai

  Klausos aparatas „Signia Motion Charge&Go” puikiai tinka turintiems smulkiosios motorikos sutrikimų. Šie klausos aparatai yra įkraunami, todėl kiekvieną kartą nereikia keisti jų baterijos – pakanka kas vakarą juos pakrauti, ir jie tarnaus Jums visą dieną. Individualus įdėklas sukurtas tam, kad nekiltų sunkumų įsidedant klausos aparatą į ausį ir tai padaryti būtų itin paprasta. Aparatas tvirtai laikosi, tad su juo galima jaustis patogiai ir užtikrintai.

  Išgirsite viską, kas Jums svarbu

  Šiuolaikinė jutiklių technologija, atpažįsta Jūsų judesius ir užtikrina, kad išgirsite viską, kas Jums svarbu ir kas vyksta Jūsų aplinkoje, kad ir ką beveiktumėte ir kad ir kur bebūtumėte.

 • Pure 312 X

  Novatoriški klausos aparatai „Signia Pure 312 X“ geba įvertinti kiekvieną akustinę situaciją, todėl, juos naudodami, visada girdėsite tai, kas Jums svarbu ir galėsite mėgautis krištolo skaidrumo garsu.

  Klausos aparatas Signia Pure 312Supraskite kalbą kiekvienoje situacijoje ir mėgaukitės krištolo skaidrumo garsu

  Novatoriški klausos aparatai „Signia Pure 312 X“ geba įvertinti kiekvieną akustinę situaciją, todėl, juos naudodami, visada girdėsite tai, kas Jums svarbu ir galėsite mėgautis krištolo skaidrumo garsu.Šie klausos aparatai, sukurti remiantis originalia Signia Xperience technologija, kruopščiau nei bet kada anksčiau analizuoja klausos aplinką, kad kuo tiksliau pateiktų Jums garsą.

  Išgirskite tiksliai tai, kas jums svarbu

  „Signia Pure 312 X“ leidžia visus aplinkos garsus girdėti tinkamu garsumu ir suprasti, kuria kryptimi sklinda kiekvienas garsas. Aparato sąvybių dėka, nepaisant visų aplinkinių garsų, galima mėgautis pokalbiu bet kokioje situacijoje. Pavyzdžiui, gaminant vakarienę, galite puikiai girdėti už nugaros esančius šeimos narius, o besimėgaujant pasivaikščiojimu parke, klausytis paukščių čiulbesio, o tuo pačiu – išgirsti iš bet kurios krypties kalbančius draugus.

  Jauskitės stilingai ir komfortiškai

  Komfortiškas, užapvalintas „Pure 312 X“ klausos aparatas puikiai priglunda prie ausies, o unikalios blizgaus metalo spalvos ir apdailos detalės suteikia jam nepriekaištingą išvaizdą. „Pure 312 X“ taip pat siūlo kokybiškiausią „Bluetooth“ ryšį, todėl galėsite lengvai ir kokybiškai į klausos aparatą tiesiogiai transliuoti telefono skambučius, muziką ir aukštos kokybės garso įrašus ar TV garsą.

  Išmanioji „Signia“ programėlė užtikrins paprastą ir lengvą nuotolinį klausos aparato valdymą.

 • Signia Silk X

  Maždaug nykščio dydžio aparatas toks mažas. Galite būti tikri, kad niekas jo nepastebės.

  Klausos aparataiToks mažas, kad sunku pastebėti

  „Signia Silk X“ yra vienas mažiausių klausos aparatų pasaulyje. Maždaug nykščio dydžio aparatas toks mažas, jog galite būti tikras, kad niekas jo nepastebės. Mažytis silikoninis aparato antgalis glaudžiai prisitvirtina prie ausies angos, užtikrindamas komfortą ir saugumą jį nešiojant. Kitaip negu užausiniai klausos aparatai, garsas šiuo aparatu priimamas tiesiogiai ausies kanale, todėl nebereikia keisti savo įpročių kalbant telefonu ar klausant muzikos su ausis dengiančiomis ausinėmis.

  Nepriekaištingas garsas kiekvienoje aplinkoje

  Ar pastebėjote, jog būnant žmonių susibūrime ar triukšmingoje aplinkoje tam, kad išgirsti pašnekovą reikia nemažai pastangų? Aparatas „Silk X“ su įmontuota „Signia Xperience“ technologija suteikia tikrovišką garsą ir palengvina kalbos suvokimą būnant bet kokioje aplinkoje. Jis leidžia išgirsti tai, kas svarbu – visada ir bet kokioje situacijoje.

  Išmanus reguliavimas

  „Signia“ mobilioji programėlė suteikia galimybę ne tik reguliuoti klausos aparato lygį, bet ir su „Signia Telecare“ paketu prireikus gauti greitą klausos specialisto konsultaciją neišeinant iš namų.

 • Motion 13 Nx

  Šis klausos aparatas puikus pasirinkimas žmonėms su sutrikusia smulkiaja motorika, taip pat tiems, kuriems yra svarbūs masyvus mygtukai.

  Klausos aparatai Signia Motion 13 NXMasyvūs mygtukai

  „Motion 13 Nx“ tinka tiems, kas jau naudojo klausos aparatą su baterijomis ir nenori nieko keisti. Šis klausos aparatas puikus pasirinkimas žmonėms su sutrikusia smulkiaja motorika, taip pat tiems, kuriems yra svarbūs masyvus mygtukai.

  Ergonomiškas dizainas

  Patogus ir tvirtai besilaikantis užausinis klausos aparatas, nepastebimai pasislepia už ausies. Ergonomiškas jo dizainas užtikrina nešiojimo komfortą.

  Natūraliausi klausos pojūčiai

  „Motion 13 Nx“ klausos aparatas suteikia galimybę pilnavertiškai mėgautis garsų pasauliu. Dėka aparate įdiegtos ūžesio terapijos funkcijos jūsų nebevargins ūžesys. Apjungdamas natūralų Jūsų paties balso skambėjimą su aplinkiniais garsais, „Motion 13 Nx“ leidžia mėgautis natūraliausiais klausos pojūčiais.

 • Radiant

  Klausos aparatas „Sonic Radiant“ užtikrina, kad galėsite mėgautis ypatingai natūraliu garsu.

  Klausos aparatai Sonic RadiantNatūralus garsas

  Klausos aparatas „Sonic Radiant“ užtikrina, kad galėsite mėgautis ypatingai natūraliu garsu. „Radiant“ stiprinimo sistema užtikrina švaresnį ir suprantamesnį garso potyrį. „Sonic“ technologijos naudoja unikalias skaitmeninių signalų apdorojimo strategijas, kurios atpažįsta ir atskiria kalbą nuo nepageidaujamo triukšmo ir, automatiškai sustiprinandamas ir išryškindamas svarbius garsus, suteikia ypatingai aiškią girdėjimo kokybę bet kokioje aplinkoje.

  Kalbos supratimas triukšme

  Triukšmas gali sklisti iš bet kurios klausymosi aplinkos vietos. Pažangus „Radiant“ kryptinis mikrofonas ir triukšmą mažinančios sistemos padeda lengvai bendrauti net ir triukšmingoje aplinkoje.

  Ilgalaikis įkrovimas

  Komplekte su „Radiant“ klausos aparatais yra stacionarus įkroviklis. Įkrautą aparatą galėsite naudoti net 24 valandas!

  „Android“ ir „iOS“ transliacijos palaikymas

  „Bluetooth“ ryšio pagalba galėsite lengvai ir kokybiškai į klausos aparatą tiesiogiai transliuoti telefono skambučius ir muziką tiek iš „Android“, tiek iš „iOS“ įrenginių.

  Prisijunkite prie mėgstamų dainų

  Modernių technologijų „SmartMusic Pro“ dėka, muzika į klausos aparatą transliuojama kitaip nei kalba, todėl galima mėgautis ypatinga klausymosi patirtimi.

  Galite rinktis įkraunamą (miniRITE T R) arba neįkraunamą (miniRITE T) „Sony Radiant“ modelį. Abu jie turi IP68 apsaugą nuo dulkių ir vandens.

 • Captivate

  Naudojamos technologijos atpažįsta ir panaikina nepageidaujamus garsus bei foninį triukšmą, susitelkdamas į pašnekovo kalbą, todėl ji girdima natūrialiai ir ypatingai aiškiai.

  Klausos aparatai Sonica CaptivateNatūralus garsas

  Klausos aparatas „Sonic Captivate“ užtikrina legvesnį klausymąsi. Naudojamos technologijos atpažįsta ir panaikina nepageidaujamus garsus bei foninį triukšmą, susitelkdamas į pašnekovo kalbą, todėl ji girdima natūrialiai ir ypatingai aiškiai.

  Komfortiški pokalbiai net triukšmingiausioje aplinkoje

  „Sonic Captivate“ automatiškai atskiria kalbą nuo foninio triukšmo, tad puikiai girdėsite pašnekovą ir komfortiškai su juo bendrausite net ir triukšmingoje aplinkoje.

  Ilgalaikis įkrovimas

  Pamirškite baterijų keitimą kartu su pakraunamu „Captivate miniRITE T R“. Įkrautą aparatą galėsite naudoti net 24 valandas!

  Tiesioginė telefono transliacija (tik „iOS“)

  Tiesiogiai prisijunkite prie belaidžio ryšio pasaulio. „Captivate“ yra „Made for iPhone®“ įrenginys, todėl pramogas ir naujienas galite transliuoti tiesiai į savo klausos aparatus. Taip pat, siūlome visą eilę priedų, kad galėtumėte prisijungti prie beveik bet kurio Bluetooth belaidžio išmaniojo telefono ar įrenginio, kurį norėsite naudoti.

  Stilingas klausos aparatas atitiks ne tik jūsų klausos poreikius, bet ir gyvenimo būdą.

 • Enchant

  Pasirinkę „Sonic Enchat“ galite būti tikras, kad niekas nepastebės, jog Jūs nešiojate klausos aparatus.

  Mažas klausos aparatas Sonic EnchantNepastebimas

  Pasirinkę „Sonic Enchat“ galite būti tikras, kad niekas nepastebės, jog Jūs nešiojate klausos aparatus. Kitaip, negu užausiniais klausos aparatais, garsas šiuo aparatu priimamas tiesiogiai ausies kanale, todėl nebereikia keisti savo įpročių kalbant telefonu ar klausant muzikos su ausis dengiančiomis ausinėmis.

  „Sonic Enchat“ klausos aparatas gali būti pagamintass pagal Jūsų ausies landos anatominę formą. Galimi aparato stiliai: nematomas kanale (IIC), visiškai kanale (CIC), kanale (ITC), ausies viduje ir užpildyta pusė ausies kriauklės (HS) arba pilnai užpildyta ausies kriauklė (FS). Išsirinkite labiausiai patinkantį!

  Aiškus kalbos supratimas triukšmingoje aplinkoje

  Išmaniosios technologijos atskiria kalbą nuo foninio triukšmo. „Sony Enchant“ greitai reaguoja į besikeičiančias garso situacijas ir sumaniai sureguliuoja triukšmo lygį įvairiose aplinkose.

 • Trek

  Naujausias Sonic klausos aparatas „Trek“ skirtas žmonėms, turintiems didelio laipsnio klausos praradimą.

  Klausos aparatas Sonic TrekNatūralus garsas

  Naujausias Sonic klausos aparatas „Trek“ skirtas žmonėms, turintiems didelio laipsnio klausos praradimą. „Trek“ padeda mėgautis kasdienio gyvenimo garsais, tiksliau optimizuodama garsumą ir aiškumą, suteikdamas didesnį komfortą.

  Kalbos supratimas triukšme

  „Trek“ technologijos atskiria ir išryškina kalbą nuo triukšmo ir pašalinių garsų, taip palengvindamos jos supratimą. Klausos aparatas automatiškai sumažina nepageidaujamą triukšmą, kad galėtumėte išgirsti atskirus žodžius ir geriau suprasti pokalbius sudėtingoje klausymosi aplinkoje.

  Prisitaikantis prie klausymosi poreikių

  „Trek“ lengvai prisitaiko prie jūsų klausymosi poreikių. Tikslesnis klausos aparato garso lygio reguliavimas 1 dB žingsniais leidžia klausymą labiau suasmeninti.

  Išsiskiriantis stilius

  „Sonic Trek“ yra dviejų našumo lygių, šešių skirtingų spalvų ir dviejų modelių – „Super Power“ ir „Ultra Power“, skirtų įvairaus laipsnio klausos sutrikimams.

  Lengvai pasiekiamas informacijos ir pramogų pasaulis

  Įvairūs pasirenkami belaidžiai priedai ir programos leidžia lengvai prisijungti prie mėgstamos muzikos ar pramogų. „Sonic Trek“ yra „Made for iPhone®“ klausos aparatas, jis turi įmontuotą teleritę ir yra suderinamas su DAI/FM.

Norite sužinoti daugiau apie klausos aparatus?

Pasikonsultuokite su „Optikos pasaulio“ klausos priežiūros specialistu.

Dažniausiai užduodami klausimai

Su kokiais klausos aparatų gamintojais bendradarbiauja „Optikos pasaulis“?

Optikos pasaulis“ dirba su pasaulyje pripažintais klausos aparatų gamintojais „Signia“ ir „Sonic“.

Kuris klausos aparatas geriausias?

Geriausias klausos aparatas tas, kuris atitinka Jūsų individualius poreikius. Kiekvienas klausos sutrikimas skirtingas, todėl ir klausos aparatų modelių pasirinkimas itin didelis. Klausos priežiūros specialistas įvertinęs Jūsų klausos nusilpimo laipsnį bei tipą gali Jums padėti išsirinkti klausos aparatą geriausiai atitinkantį Jūsų gyvenimo būdą bei poreikius.

Kaip veikia klausos aparatai?

Šiuolaikiniai klausos aparatai yra tarsi mažyčiai kompiuteriai, kurie padeda girdėti daugiau kokybiškų garsų ir suteikia beribes galimybes bendrauti su aplinkiniu pasauliu.