Optikos pasaulis / SALVATORE FERRAGAMO

„SALVATORE FERRAGAMO“ legendiniai italų mados namai, įkurti 1927 m., yra prabangos, meistriškumo ir nesenstančio stiliaus pavyzdys. Išskirtinės avalynės kūrimu garsėjantis Ferragamo be batų, siūlo ir platų mados bei aksesuarų asortimentą – nuo ​​gatavų drabužių iki rankinių ar akinių – visa tai su neabejotinu itališkos elegancijos požymiu.

WWW.FERRAGAMO.com

Moteris su Salvatore Ferragamo saulės akiniais

SALVATORE FERRAGAMO prekės ženklas kruopščiai gamina savo rėmus iš aukščiausios kokybės medžiagų, tokių kaip acetatas, metalas ir aukštos kokybės plastikas, todėl užtikrina patvarumą ir patogumą. „Salvatore Ferragamo“ akinius apibūdina naujoviškos technologijos ir dizainas. Kolekcijos apima daugybę rėmelių formų ir stilių, patrauklių įvairiems skoniams – nuo ​​klasikinių aviatorių iki drąsaus ir šiuolaikiško dizaino. Ikoninis „Gancini“ logotipas, ilgalaikio Ferragamo palikimo simbolis, dažnai puošia rėmelius ir yra autentiškumo ir tobulumo įrodymas.

SALVATORE FERRAGAMO įkūnija itališką prabangą, nesunkiai derinant tradicijas ir naujoves, todėl sukuriami akiniai, kurie pranoksta tendencijas ir laiką. Tai ne tik akinių rėmeliai ar apsaugos nuo saulės priemonė, tai elegancijos, rafinuotumo ir ilgalaikio stiliaus įsikūnijimas. Kiekvienoje akinių poroje išryškėja Ferragamo atsidavimas meistriškumui ir atsidavimas ilgalaikio grožio kūrimui, užfiksuojant itališkos elegancijos dvasią, už kurią šis prekės ženklas yra žinomas visame pasaulyje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur galima įsigyti „Salvatore Ferragamo“ prekės ženklo akinių rėmelių ir saulės akinių?

„Salvatore Ferragamo“ akinių rėmelių ar saulės akinių galima įsigyti „Optikos pasaulis“ regos ir klausos salonuose visoje Lietuvoje ir internetinėje parduotuvėje www.op.lt

Ar „Salvatore Ferragamo“ akiniai nuo saulės turi UV apsaugą?

Taip, „Salvatore Ferragamo“ saulės akiniai turi UV apsaugą, kad apsaugotų Jūsų akis nuo žalingų ultravioletinių spindulių.

Kuo „Salvatore Ferragamo“ akiniai išsiskiria iš kitų prekių ženklų?

„Salvatore Ferragamo“ garsėja tikslia inžinerija, novatorišku dizainu ir sklandžiu estetikos bei funkcionalumo deriniu savo akinių kolekcijose.

Kokios medžiagos dažniausiai naudojamos „Salvatore Ferragamo“ akiniuose?

„Salvatore Ferragamo“ akinių ir saulės akinių rėmeliai sukurti naudojant aukštos kokybės acetatą, plastiką ir metalą, kad būtų užtikrintas ilgaamžiškumas ir patogumas.

Kaip prižiūrėti ir valyti „Salvatore Ferragamo“ akinius?

Norėdami išvalyti „Salvatore Ferragamo“ akinius, naudokite akinių lęšių skystį ir mikropluošto šluostę. Nenaudokite abrazyvinių medžiagų, kurios galėtų subraižyti lęšius ar rėmelius. Nenaudojamus akinius laikykite apsauginiame dėkle, kad jų nesugadintumėte.