Progresiniai lęšiai

Pavargote nešiotis keletą akinių ir juos keisti? Išeitis yra! Pajauskite maksimalų komfortą žiūrint įvairiais atstumais su vienais progresiniais akinių lęšiais.

Progresiniai akiniai – geras matymas įvairiu atstumu!
Progresiniai akiniai pasižymi specialiu lęšio dizainu (palaipsniui besikeičiančiu dioptrijų perėjimu), kuris užtikrina gerą matymą įvairiais atstumais, o svarbiausiai vizualiai nesimato ir nesiskiria nuo įprastų akinių. Žvelgiant aukštyn, su progresiniais akiniais gerai matysite į tolį, pažvelgę žemyn –  iš arti. Šiuolaikiniai gamybos metodai užtikrina, kad tik periferinėje (šoninėje) progresinių akinių lęšių  zonoje pasireiškia minimaliai neryškus vaizdas, kuris daugeliui akinių nešiotojų beveik nepastebimas ir dažniausiai kompensuojamas galvos pasukimu.

Su progresiniais akiniais išvengsite pastovaus akinių keitimo – tai ypač aktualu žmonėms, kurių akys turi dažnai reaguoti į greitai besikeičiančias situacijas bei įvairius nuotolius. Skirtingai nei skaitymo akiniai, progresiniai akiniai užtikrina komfortišką matymą tiek į tolį (pvz., vairuojant), tiek iš arti (pvz., skaitymas) ir tarpiniu nuotoliu (pvz., darbui kompiuteriu).

Kiek kainuoja progresiniai akiniai?
Progresiniai akiniai yra užsakomi ir gaminami pagal individualius išmatavimus. Progresinių akinių lęšių gamybos technologijos, apsauginės dangos ir kiti individualaus parametrai lemia svyruojančias progresinių akinių kainas. Visgi, progresiniai akiniai užtikrina ne tik komfortišką matymą, bet ir leidžia sutaupyti, kadangi vieni akiniai atstoja tris.

Progresiniai akinių lęšiai – rekomenduojami asmenims, kuriems reikia skirtingų akinių: žiūrėjimui į tolį bei skaitymui.

Naujos kartos individualūs progresiniai akinių lęšiai:

  • Tinka standartiniams ir nestandartiniams akinių rėmeliams;
  • Optimizuotas lęšio dizainas pagal rėmelio formą;
  • Prisitaikantys prie nešiotojo gyvenimo būdo.

Individualių progresinių akinių lęšių privalumai:

  • Tinka aktyviems, vairuojantiems, nepertraukiamai nešiojantiems;
  • Plačios matymo zonos;
  • Prisitaikantys prie klimato sąlygų;
  • Individualūs;
  • Praplatinta tarpinė ir skaitymo zona;
  • Užtikrintas komfortas.
Trijų skirtingų progresinių akinių lęšių palyginimas

Progresinių akinių parinkimas – individualus procesas. „Optikos pasaulio“ akių priežiūros specialistai ne tik patikrins Jūsų regėjimą, padės išsirinkti tinkamiausią akinių modelį, tačiau ir atliks papildomus matavimus ir rekomenduos akinių lęšius, kurie geriausiai atitinks Jūsų asmeninius poreikius. Mes tikime, kad kiekvienas turi teisę matyti ir jaustis gerai.

DAUGIAU INFORMACIJOS
Bifokaliniai lęšiai
Fotochrominiai akinių lęšiai