„PORSCHE DESIGN“ gerbiamas legendinio „Porsche“ prekės ženklo padalinys, įkūnija pažangiausių technologijų, tikslios inžinerijos ir avangardinio dizaino sankirtą. 1972 m. įkurta profesoriaus Ferdinando Alexanderio Porsche, „Porsche“ įkūrėjo anūko, „Porsche Design“ perkelia meistriškumo palikimą į akinių pasaulį. Kiekviena „Porsche Design“ akinių pora yra prekės ženklo įsipareigojimo, užtikrinti naujovišką dizainą įrodymas.

WWW.porsche-design.com

Vyras su Porsche saulės akiniais

„PORSCHE DESIGN“ bruožas yra jos formos ir funkcijos sintezė, atspindinti prekės ženklo automobilių paveldą. Šie rėmeliai, sukurti skiriant kruopštaus dėmesio detalėms, įkūnija Porsche filosofiją, kur meistriškumas ir estetika sklandžiai susilieja. „Porsche design“ iškelia naujoves į priekį, siūlydami tokias funkcijas kaip reguliuojamos kojos, hipoalerginės medžiagos ir patentuotos vyrių technologijos, užtikrinančios optimalų prigludimą ir patogumą. Aukštos kokybės medžiagos, tokios kaip lengvas titanas ir aukštos kokybės acetatai, naudojamos kuriant rėmus, kurie išsiskiria patvarumu ir komfortu.

„PORSCHE DESIGN“ turėdami turtingą paveldą, įsišaknijusį iš „Porsche“ lenktynių palikimo, Porsche Design įkūnija greičio, tikslumo ir prabangos esmę. Tai akiniai, kurie pagerins jūsų matymo patirtį ir suteiks stilingą išvaizdą. Kiekviename akcente atsispindi „Porsche Design“ atsidavimas naujovėms, meistriškumui ir nesenstantis dizainas, atspindintis prekės ženklo meistriškumo palikimą kelyje ir bekelėje.

Įsigykite „Porsche“ akinius internetu!

Jūsų patogumui „Porsche“ akinių rėmelius ir saulės akinius rasite „Optikos pasaulis“ internetinėje parduotuvėje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur galima įsigyti „Porsche design“ prekės ženklo akinių rėmelių ir saulės akinių?

„Porsche design“ akinių rėmelių ar saulės akinių galima įsigyti „Optikos pasaulis“ regos ir klausos salonuose visoje Lietuvoje ir internetinėje parduotuvėje www.op.lt

Ar „Porsche design“ akiniai nuo saulės turi UV apsaugą?

Taip, „Porsche design“ saulės akiniai turi UV apsaugą, kad apsaugotų Jūsų akis nuo žalingų ultravioletinių spindulių.

Kuo „Porsche design“ akiniai išsiskiria iš kitų prekių ženklų?

„Porsche design“ garsėja tikslia inžinerija, novatorišku dizainu ir sklandžiu estetikos bei funkcionalumo deriniu savo akinių kolekcijose.

Kokios medžiagos dažniausiai naudojamos „Porsche Design“ akiniuose?

„Porsche design“ akinių ir saulės akinių rėmeliai sukurti naudojant aukštos kokybės medžiagas, tokias kaip lengvas titanas ir aukščiausios kokybės acetatai, kad būtų užtikrintas ilgaamžiškumas ir patogumas.

Ar „Porsche design“ akiniai nuo saulės turi UV apsaugą?

Taip, „Porsche design“ saulės akiniai turi UV apsaugą, kad apsaugotų Jūsų akis nuo žalingų ultravioletinių spindulių.