Optikos pasaulis / Polaroid

POLAROID EYEWEAR

„POLAROID EYEWEAR“ nuo pat įkūrimo 1937 m., žinomas kaip novatoriškos poliarizuotų lęšių technologijos pradininkas, kuria akinius nuo saulės, kurie apsaugo akis nuo žalingų UV spindulių, bet ir pašalina įkyrų blizgesį, suteikdami neprilygstamą regėjimo aiškumą įvairiose aplinkose. Be technologinės pažangos, „Polaroid“ akiniai sujungia funkciją su mada, siūlydami platų stilingų akinių nuo saulės dizainą vyrams, moterims ir vaikams.

WWW.polaroideyewear.com

Moteris lauke su poliarizuotais Polaroid saulės akiniais

„POLAROID EYEWEAR“ poliarizuoti lęšiai tapo bekompromisės kokybės ir našumo sinonimu. Jais pasitiki lauko entuziastai, sportininkai ir visi, kurie vertina stilių ir funkcionalumą. „Polaroid“ lęšiai sumažina akių įtampą ir nuovargį, padidina kontrastą ir pagerina bendrą regėjimo komfortą, todėl jie yra būtini vairuojant, slidinėjant ir žvejojant. Be novatoriškų technologijų, „Polaroid“ akiniai sujungia naujoves ir madingą dizainą. Prekės ženklas siūlo įvairų ir platų saulės akinių bei akinių rėmelių asortimentą, kad atitiktų įvairiausius skonius – nuo ​​nesenstančių aviatorių iki drąsių ir šiuolaikiškų rėmelių, kurių kiekvienas yra kruopščiai sukurtas taip, kad tiktų įvairioms veido formoms ir atitiktų skirtingas stiliaus nuostatas.

„POLAROID EYEWEAR“ akiniai nuo saulės ir akinių rėmeliai nėra tik praktiškas aksesuaras, jie yra mados pareiškimas, kuris pagerina jūsų išvaizdą ir užtikrina jūsų akių apsaugą. Turėdami daugiau nei aštuonis dešimtmečius trunkantį paveldą, „Polaroid Eyewear“ išlieka akinių technologijų ir mados priešakyje. Tai prekės ženklas, įgalinantis pamatyti pasaulį aiškiai, užtikrintai ir stilingai, kur apsauga ir mada be vargo susilieja.

Įsigykite „Polaroid“ akinius internetu!

Jūsų patogumui „Polaroid“ akinių rėmelius ir saulės akinius rasite „Optikos pasaulis“ internetinėje parduotuvėje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur galima įsigyti „Polaroid“ prekės ženklo akinių rėmelių ir saulės akinių?

„Polaroid“ akinių rėmelių ar saulės akinių galima įsigyti „Optikos pasaulis“ regos ir klausos salonuose visoje Lietuvoje ir internetinėje parduotuvėje www.op.lt

Ar „Polaroid“ akiniai nuo saulės turi UV apsaugą?

Taip, „Polaroid“ saulės akiniai turi UV apsaugą, kad apsaugotų Jūsų akis nuo žalingų ultravioletinių spindulių.

Kuo „Polaroid“ akiniai išsiskiria iš kitų prekių ženklų?

„Polaroid“ garsėja savo novatoriška poliarizuotų lęšių technologija, kuri užtikrina puikią apsaugą nuo UV spindulių ir sumažina akinimą, kad pagerintų regėjimo komfortą.

Ar „Polaroid“ kuria ir akinių rėmelius?

Taip, „Polaroid“ kuria ne tik poliarizuotus saulės akinius, bet ir akinių rėmelius.

Kokie yra „Polaroid“ poliarizuotų saulės akinių lęšių pranašumai?

„Polaroid“ poliarizuoti lęšiai sumažina akinimą, padidina kontrastą ir pagerina regėjimo komfortą, todėl puikiai tinka veiklai lauke ir vairuojant, nes sumažina akių įtampą ir užtikrina didesnį aiškumą.