PLAYBOY AKINIŲ RĖMELIAI

Hugh Hefner PLAYBOY žurnalą Čikagoje įsteigė Hjū Hefneris (Hugh Hefner) arba kitaip pasaulyje žinomas „Hefu“ 1953 m. Jis pasamdė 27 metų leidėją ir jauną modelį, kuri visame pasaulyje išgarsėjo kaip Merlin Monro (Marilyn Monroe).

Pirmąjį PLAYBOY numerį leidėjas sukūrė ant savo virtuvinio stalo, o ant žurnalo viršelio jis išspausdino įžymiausią nuogos Merlin Monro nuotrauką. Žurnalas greitai tapo Amerikos masinės kultūros dalimi. Nuo tada PLAYBOY išsivystė į prekinį ženklą ir gyvenimo stilių, kuris jungia dešimtis milijonų vyrų ir moterų visame pasaulyje.

Šiandien PLAYBOY priklauso įžymiausių pasaulyje prekinių ženklų dešimtukui.

PLAYBOY 

Playboy

MERGINOS, MERGINOS, MERGINOS: Kas pasakė: „Vyrai nesižavi moterimis, nešiojančiomis akinius”? Nesvarbu, ar jums 18 ar 80, ši patrauklių ir seksualių aukštosios mados akinių kolekcija pasižymi itin įdomiais madingais rėmeliais. Iš tiesų gera nešioti moterų moterims meistriškai sukurto dizaino ir fantastiškų spalvų akinius, kurių kai kurie modeliai papuošti kristalais. Jei norite akinių, su kuriais gerai atrodytumėte ir jaustumėtės, tai PLAYBOY jums paprasčiausiai yra būtini.

PLAYBOY MEN

Playboy Men

PLAYBOY MEN kolekcija skirta vyrams.

Playboy kit

DAUGIAU INFORMACIJOS
 Prekės ženklai
Prekių ženklai