Optikos pasaulis / Pierre Cardin

„Pierre Cardin“ ikoniškasis prancūzų mados prekės ženklas, yra inovacijų, avangardinio dizaino ir futuristinės vizijos, kuri peržengia kartas, sinonimas. 1950 m. įkurtas vizionieriaus dizainerio Pierre’o Cardino, prekės ženklas greitai išpopuliarėjo ir savo drąsiais ir geometriniais dizainais metė iššūkį tradicinėms mados normoms. Šiandien „Pierre Cardin“ išlieka ilgalaikiu naujovių ir prancūziškos elegancijos simboliu, paliekančiu neišdildomą pėdsaką mados pasaulyje savo bebaimiu požiūriu į dizainą ir palikimu, kuris ir toliau įkvepia kūrybiškumą ir vaizduotę.

WWW.PIERRECARDIN.com

Moteris su Pierre Cardin evolution saulės akiniais

„Pierre Cardin“ įkūnija naujovių ir šiuolaikinio stiliaus palikimą. Šios akinių kolekcijos, kurių dizaino etosas giliai įsišaknijęs Pierre’o Cardino avangardinėje vizijoje, apima harmoningą meno, architektūros ir mados derinį. Kiekviena Pierre Cardin akinių pora yra šedevras, atspindintis futuristinės estetikos ir geometrinio tikslumo esmę, kuri tapo prekės ženklo sinonimu.

„Pierre Cardin“ akinių rėmeliai ir saulės akiniai išsiskiria drąsiu ir išskirtiniu dizainu, dažnai su unikaliomis formomis, netradicinėmis medžiagomis ir akį traukiančiais papuošimais. „Pierre Cardin“ įkūnija nenumaldomą naujovių siekimą ir įsipareigojimą peržengti ribas. Šios akinių ir saulės akinių kolekcijos skirtos asmenims, kurie vertina akinius kaip saviraiškos formą ir siekia drąsaus ir nesenstančio stiliaus jausmo.

Įsigykite „Pierre Cardin“ akinius internetu!

Jūsų patogumui „Pierre Cardin“ akinių rėmelius ir saulės akinius rasite „Optikos pasaulis“ internetinėje parduotuvėje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur galima įsigyti „Pierre Cardin“ prekės ženklo akinių rėmelių ir saulės akinių?

„Pierre Cardin“ akinių rėmelių ar saulės akinių galima įsigyti „Optikos pasaulis“ regos ir klausos salonuose visoje Lietuvoje ir internetinėje parduotuvėje www.op.lt

Ar „Pierre Cardin“ akiniai nuo saulės turi UV apsaugą?

Taip, „Pierre Cardin“ saulės akiniai turi UV apsaugą, kad apsaugotų Jūsų akis nuo žalingų ultravioletinių spindulių.

Kuo „Pierre Cardin“ akiniai išsiskiria iš kitų prekių ženklų?

„Pierre Cardin“ akiniai žinomi dėl savo avangardinio ir geometrinio dizaino, kuris peržengia įprasto dizaino ribas.

Ar „Pierre Cardin“ akinių rėmeliai ir saulės akiniai tinka tiek vyrams, tiek moterims?

Taip, „Pierre Cardin“ kuria akinių kolekcijas, kurios yra skirtos tiek vyrams, tiek moterims.

Kaip prižiūrėti ir valyti „Pierre Cardin“ akinius?

Norėdami išvalyti „Pierre Cardin“ akinius, naudokite akinių lęšių skystį ir mikropluošto šluostę. Nenaudokite abrazyvinių medžiagų, kurios galėtų subraižyti lęšius ar rėmelius. Nenaudojamus akinius laikykite apsauginiame dėkle, kad jų nesugadintumėte.