Optikos pasaulis Vilniaus akropolyje!

Naujas „Optikos pasaulio“ regos ir klausos centras Vilniuje, PC „Akropolis“! 🎉

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad spalio 30 dieną Vilniuje, prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ (Ozo g. 25) duris atvėrė naujas, modernus „Optikos pasaulio“ regos ir klausos centras!

Atidarymo proga, iki lapkričio 5d. Jūsų laukia net išskirtinės atidarymo nuolaidos ir… DOVANOS! 🎁

Naujame moderniame „Optikos pasaulio“ regos ir klausos centre Jūsų laukia itin platus optikos prekių asortimentas ir daugiau nei tūkstantis skirtingų akinių rėmelių / saulės akinių: nuo amžinos klasikos iki spalvingų ir ekstravagantiškų detalių – gausus modelių pasirinkimas kiekvieno skoniui.

Džiaugiamės savo klientams galėdami pasiūlyti ne tik regos, bet ir regos paslaugos vienoje vietoje! Patyrę ir kvalifikuoti regos ir klausos priežiūros specialistai pasirūpins ne tik geru matymu, bet ir girdėjimu. Jūsų patogumui optikos salone galima atsiskaityti ir sveikatos draudimu, pasinaudoti Valstybinės ligonių kasos teikiamomis kompensacijomis akinių lęšiams ar klausos aparatams, o taip pat prekių pirkimo išsimokėtinai galimybe. Jau daugiau nei 25 metus Jūs – mums svarbiausi!

Laikas pasitikrinti regėjimą?

Akių priežiūros specialistai rekomenduoja regėjimą tikrinti bent kartą per metus, nesvarbu, ar regėjimo korekcija yra reikalinga ar ne.
Nedelskite ir užsiregistruokite regėjimo patikrai jau šiandien!