Optikos pasaulis / MOSCHINO

MOSCHINO

„MOSCHINO“ gerai pasaulyje žinomas Itališkas prekės ženklas, kurį 1983 m. įkūrė Franco Moschino. Žaismingu ir šmaikščiu dizainu garsėjantis „Moschino“ meta iššūkį aukštosios mados tradicijoms unikaliu humoro ir ekstravagancijos deriniu. „Moschino“ nuolat pristato provokuojančią ir nepamirštamą madą. Ikoninis prekės ženklo meškiuko motyvas, ryškios spalvų paletės ir drąsūs aksesuarai tapo įžūlaus požiūrio į dizainą simboliais.

WWW.moschino.com

Jauna moteris su naujausiais Moschino akiniais

„MOSCHINO“ akinių rėmelių ir saulės akinių kolekcijos išsiskiria drąsiu ir novatorišku prekės ženklo požiūriu į madą. „Moschino“ akiniai dažnai pasižymi netradicinėmis formomis, akį traukiančiomis detalėmis ir įnoringais papuošimais. Nesvarbu, ar tai dideli, širdies formos akiniai nuo saulės, išsiskiriantys retro žavesiu, ar akinių rėmeliai, papuošti auksinėmis grandinėlėmis, suteikiančiomis prabangos prisilietimą, „Moschino“ akiniai skirti patraukti dėmesį.

„MOSCHINO“ akinių rėmelių ir saulės akinių gamyboje naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, užtikrinančios patvarumą ir patogumą. Spalvų paletė: eklektiška, drąsi, pasižyminti ryškiais atspalviais ir netradiciniais raštais, atspindinčiais bebaimę prekės ženklo dvasią. „Moschino“ akinių kolekcijos, peržengia mados ribas ir kviečia švęsti individualumą, bei išreikšti save per akinių rėmelius ar saulės akinius.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur galima įsigyti „Moschino“ prekės ženklo akinių rėmelių ir saulės akinių?

„Moschino“ akinių rėmelių ar saulės akinių galima įsigyti „Optikos pasaulis“ regos ir klausos salonuose visoje Lietuvoje ir internetinėje parduotuvėje www.op.lt

Ar „Moschino“ akiniai nuo saulės turi UV apsaugą?

Taip, „Moschino“ saulės akiniai turi UV apsaugą, kad apsaugotų Jūsų akis nuo žalingų ultravioletinių spindulių.

Kuo „Moschino“ akiniai išsiskiria iš kitų prekių ženklų?

„Moschino“ akiniai pasižymi įžūliu ir netradiciniu dizainu, dažnai su įnoringais papuošimais ir prekės ženklo ikoniniu meškiuko motyvu.

Ar „Moschino“ akinių rėmeliai ir saulės akiniai tinka tiek vyrams, tiek moterims?

Taip, „Moschino“ kuria akinių kolekcijas, kurios yra skirtos tiek vyrams, tiek moterims.

Kaip prižiūrėti ir valyti „Moschino“ akinius?

Norėdami išvalyti „Moschino“ akinius, naudokite akinių lęšių skystį ir mikropluošto šluostę. Nenaudokite abrazyvinių medžiagų, kurios galėtų subraižyti lęšius ar rėmelius. Nenaudojamus akinius laikykite apsauginiame dėkle, kad jų nesugadintumėte.