Morgan

„Morgan“ įkurta 1947 m. Prancūzijoje. „Morgan“ turi turtingą paveldą – tiekia moterims madingus drabužius ir aksesuarus, kurie suteikia pasitikėjimo ir individualumo jausmą. Prekės ženklo kolekcijos pasižymi moteriškų siluetų akcentavimu, ryškiomis spalvomis, dėmesiu detalėms. „Morgan“ dizainai be vargo atspindi prancūziškos mados esmę, subtiliai sujungdami klasikinę eleganciją ir jaunatvišką polėkį. „Morgan“ kuriamos kolekcijos yra universalus ir madingas sprendimas šiuolaikinei moteriai, kuri vertina stilių ir saviraišką.

WWW.morgandetoi.com

Moteris su metaliniais Morgan akiniais

„Morgan“ akinių ir saulės akinių kolekcijos pranoksta kasdienybę ir apima abstraktų prancūziškos estetikos žavesį. Kiekvienas rėmelis yra drobė, kiekvienoje linijoje ir kreivėje užfiksuojanti paryžietiškos elegancijos esmę. Dėl klasikinių formų ir funkcijos sintezės „Morgan“ akiniai iš naujo apibrėžia požiūrį į pasaulį. Tai ne tik matymas: tai apie tai, kaip tave mato. Kuriami dizainai primena Monmartro dvasią, kur kūrybiškumui nėra ribų. Nuo avangardinių rėmelių, kurie laužo tradicijas, iki klasikinių siluetų, kurie atlaiko laiko išbandymą.

„Morgan“ – prancūziško stiliaus akiniai yra ne tik aksesuaras, tai pareiškimas, meno kūrinys jūsų veidui. Tai unikalios perspektyvos įkūnijimas, kvietimas apkabinti pasaulį per rafinuotumo objektyvą. Su kiekviena pora nešiojatės dalelę miesto mistikos ir žavesio, kad ir kur eitumėte. Atraskite naują matymo būdą ir leiskite prancūziškai įkvėptiems Morgan akiniams tapti jūsų saviraiškos drobe.

Įsigykite „Morgan“ akinius internetu!

Jūsų patogumui „Morgan“ akinių rėmelius ir saulės akinius rasite „Optikos pasaulis“ internetinėje parduotuvėje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur galima įsigyti „Morgan“ prekės ženklo akinių rėmelių ir saulės akinių?

„Morgan“ akinių rėmelių ar saulės akinių galima įsigyti „Optikos pasaulis“ regos ir klausos salonuose visoje Lietuvoje ir internetinėje parduotuvėje www.op.lt

Kuo žinomas „Morgan“ prekinis ženklas?

„Morgan“ prekinio ženklo kuriami drabužiai ir aksesuarai pasižymi išskirtinai prancūziška mada, kur sujungiama klasika su jaunatvišku polėkiu.

Ar „Morgan“ kuria tik akinių rėmelius?

Ne, „Morgan“ prekinis ženklas kuria ir akinių rėmelių ir saulės akinių kolekcijas.

Ar prekinis ženklas „Morgan“ akinių kolekcijas kuria ir vyrams ir moterims?

Ne, „Morgan“ kuria akinių kolekcijas, tinkančias tik moterims.