Miu Miu

„Miu Miu“ įkurta 1993 m. kaip Italijos mados namų „Prada“ dukterinė įmonė, tapo išskirtiniu ir novatorišku prekės ženklu. „Miu Miu“ reiškia drąsią ir žaismingą dvasią, dažnai peržengiančią įprastos mados ribas. Prekės ženklas turi kuria kolekcijas, kuriose be vargo sujungiami retro stiliaus elementai su šiuolaikiniu stiliumi, todėl drabužiai, aksesuarai ir akiniai itin mėgstami visame pasulyje.

www.miumiu.com

Moteris su plastikiniais Miu Miu akiniais

„Miu Miu“ akiniai įkūnija avangardinę madą, peržengdami ribas ir nepaisydami priimtų mados taisyklių. Šios akinių kolekcijos atspindi išskirtinį prekės ženklo stilių, siūlydamos retro stiliaus įkvėptų dizainų ir modernių bruožų derinį. Kiekviena „Miu Miu“ akinių ar saulės akinių pora yra drąsios prekės ženklo dvasios ir kūrybinio ieškojimo įrodymas. Išskirtiniai papuošimai, tokie kaip kristalai, perlai ir logotipo detalės, suteikia „Miu Miu“ akinių kolekcijoms žavesio ir prabangos. Kolekcijose dominuoja švelnūs išlenkimai, įmantrios detalės ir žaismingi spalvų deriniai, kurie sustiprina jaunatvišką ir išskirtinį „Miu Miu“ požiūrį į madą.

„Miu Miu“ akiniai iš kitų išsiskiria, kaip nešiojami meno kūriniai, kuriose netradiciškai apjungiamos tokios medžiagos, kaip acetatas, aukštos kokybės metalas ar papildomi dekoro elementai. „Miu Miu“ atspindi individualumo ir saviraiškos esmę, patrauklią norintiems akinių, kurie nepaiso įprastų dizainų ir apima tai, kas nepaprasta. Tai prekės ženklas, skatinantis mados entuziastus išeiti iš savo komforto zonų ir priimti savo unikalų stilių.

Įsigykite „Miu Miu“ akinius internetu!

Jūsų patogumui „Miu Miu“ akinių rėmelius ir saulės akinius rasite „Optikos pasaulis“ internetinėje parduotuvėje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur galima įsigyti „Miu Miu“ prekės ženklo akinių rėmelių ir saulės akinių?

„Miu Miu“ akinių rėmelių ar saulės akinių galima įsigyti „Optikos pasaulis“ regos ir klausos salonuose visoje Lietuvoje ir internetinėje parduotuvėje www.op.lt

Ar „Miu Miu“ akiniai nuo saulės turi UV apsaugą?

Taip, „Miu Miu“ saulės akiniai turi UV apsaugą, kad apsaugotų Jūsų akis nuo žalingų ultravioletinių spindulių.

Ar „Miu Miu“ kuria ir vyriškus ir moteriškus akinius?

Taip, „Miu Miu“ kuria akinius, kurie tinka tiek vyrams, tiek moterims, kurių stiliai tinka įvairiems poreikiams.

Kokios medžiagos dažniausiai naudojamos „Miu Miu“ akinių rėmeliuose ir saulės akiniuose?

„Miu Miu“ akinių rėmeliai ir saulės akiniai sukurti naudojant aukščiausios kokybės medžiagas, tokias kaip acetatas, metalas, aukštos kokybės plastikas, bei papuošimai iš perlų, kristalų.

Kaip valyti ir prižiūrėti „Miu Miu“ akinius?

Norėdami išvalyti „Miu Miu“ akinius, naudokite akinių lęšių skystį ir mikropluošto šluostę. Nenaudokite abrazyvinių medžiagų, kurios galėtų subraižyti lęšius ar rėmelius. Nenaudojamus akinius laikykite apsauginiame dėkle, kad jų nesugadintumėte.